1

@MaFCB I tak by wygrali. Różnica klas dziś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@klopx Zależy komu pozwalają na więcej. Lewy dostał zawieszenie za smarkanie nosa, a Dembele czerwo za powiedzenie "Jesteś zły" do sędziego. To, że bałwan zbierał tak mało czerwonych kartek przez cały swój pobyt w Hiszpanii mówi samo za siebie

1

@Kondziubarca Szkoda, że ten ruski gównolot nie spadł do morza.

0

@Jackazz Żyła to już swoje zdobył w tym sezonie. Teraz już wyebane. Może ewentualnie jeszcze na lotach coś pokaże

13

@Nano22 Gdzie się mieszka i pracuje tam się ujem nie wojuje.

1

@Emhyr To był dopiero rasizm

6

@maniak33333 Muniak to jest przede wszystkim debil.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Encore Panie Laporta, Kylian jest dla Realu Madryt. Dla Pana jest walka z limitami przy rejestracji wychowanka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kidd Ogólnie to szanuje za przywiązanie do trenera, który wprowadził ich do światowej czołówki, ale moim zdaniem trochę głupota. Obu stronom dobrze zrobiłaby zmiana klimatu. W Atleti jakiś ogarnięty trener mógłby na prawdę coś ciekawego urzezbic, a Cholo mógłby sprawdzić się gdzieś indziej

1

@Kidd Już nie chciałem być taki okrutny

49

@AmigoBlancos Jak można pieprzyć, że najlepszy piłkarz w historii nie dał nic sportowo? Nic sportowo, to nie wniósł Hazard do Realu, albo obecnie Pogba do Juve.

0

@betonito Z pewnością płacze ze szczęścia, że za te pieniądze mógł sobie wziąć lepszego Juliana Alvareza

2

@daniel32778 Nie ma tam żadnych kontrowersji, ale pora się przyzwyczaić, że świat (w szczególności madryciaki) będzie się teraz pultac dwa razy bardziej niż zwykle o każdy var dla Barcelony. Te wszystkie trupy, które wypadają obecnie z szafy bardzo szkodzą wizerunkowo, a większości ludzi nie chce się nawet doczytać o co chodzi i z góry krzyczą "Barka opłacała sędziów! Liga kupiona!"

0

@Essos De Laurentis go za mniej niż 100 nie puści.

6

@AmigoBlancos Nie ta półka Nacho. Masche czy Keylor to swego czasu absolutny top na swoich pozycjach. Nacho to typowy średniak, zapchajdziura, który jak trzeba to zagra na każdej pozycji w obronie, ale nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy. To taki wasz Sergi Roberto. Jest bo jest, nie pulta się o minuty, to nikt go wyrzucać nie będzie.

20

@norbi77 Życzyłbym sobie, żeby każdemu piłkarzowi tak zależało. Ma dopiero 18 lat, a już tak ogromne serducho do gry, świadomość i miłośc do klubu. Cule z krwi i kości. Takich ludzi potrzebujemy.

0

@Gaz Z innej beczki. Jak się patrzy na zdjęcia czy filmy Laporty z tamtego roku i porówna do obecnego wyglądu to gościu mega się postarzał i spuchl

1

@gumaz Stonoga na wolności, czy w pierdlu? Jak to pierwsze, to zagrożenie jest realne xD

3

@BARCA1899Messi Szyny były złe, podwozie było złe

1

@barcanawieki Ja to już się boje co to się będzie odpierdzielac z przebudową stadionu xD

2

@tristan87 Mam nadzieję, że wszyscy. Ta co nagrywała też.

0

Zaraz się okaże, że ten nowy kontrakt dla Araujo też nie jest zarejestrowany. O nowym dla Balde, to już nie wspominam, bo Tebas na to nie pozwoli

2

@HORUS Robiliśmy wszystko żeby go zarejestrować. Niestety w przeciwieństwie do Realu, pewien pan na T robi nam ciągle pod górkę. Zamiast cieszyć się, że nowa gwiazda ligi rośnie, to robi wszystko, żeby ktoś nam go podebral.
Jeśli prawda jest, że złożyliśmy po terminie wniosek, to kuźwa zarząd też piękna kompromitacja

0

@Emhyr Skończy się jak Odegaardem. Odpali, ale nie w Realu.

5

@Comentateiro Jakbym Akinfenwe widział. Tylko on jest jakieś 100kg cięższy xD

0

@MatBac1991 Raphinha liczbowo na prawdę dużo lepiej niż się po nim spodziewalem.

70

Marc Andre Ter-Stegen to MVP La Liga z sezonu 2022/23. Nie żaden Lewandowski, Benzema, Vinicjusz, Griezmann, czy ktoś tam jeszcze. To co robi nasz Niemiec w bramce, to jest coś niesamowitego. 19 czystych kont na 25 kolejek. Forma życia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?