0

Rok 2023, XXI wiek, a za chwilę na Ukrainie będą się bić ruskie T-54 pamiętające Stalina z Leopardami 1 wyprodukowanymi w latach 60 i 70. Wojna rezerw.
https://x.com/technicznybdg/status/1638504590382358529

0

@QQL5 1:0 wygramy

6

@barcanawieki Normalnie powiedziałbym, że ma płacone, to mówi co ma mówić. Jednak jak sobie przypomnę co Ronaldo mówił w listopadzie u Morgana, to jestem w stanie uwierzyć, że on serio tak myśli. Jemu się potężnie odkleja pod koniec kariery.

0

@Kuba_1 8/10. Osiągniemy wszystko co zakładałem przed sezonem. Wygranie wszystkich możliwych, krajowych pucharów to duże osiągnięcie. Gdybyśmy wyszli z grupy LM dałbym 10/10.

4

@verdant Pomijając już tych dziennikarzy. Oby tam się wszystko dobrze skończyło z Panią Kubacką.

69

@VegetaPolska No to sporo ci zostaje z kieszonkowego

5

@kuz Mogliby z rozpędu Muniaka pozwać. Ale byłby kwik

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@require Mourinho to też stary zgred i beton. Nic tu nie zdziała na dłuższą metę. Jeszcze im szatnie wysadzi. Lepszy on, niż jakby Floro miał brać Kloppa, czy Tuchela.

1

@Adran360 Koeman dał temu klubowi tak wiele, że nawet średnio udana kadencja trenerska nie może tego przysłonić. Dobrze, że choć jeden puchar do gabloty wstawił.

9

@Encore Lepiej, żeby brał takiego Mourinho niż Kloppa, czy Tuchela.

0

@tristan87 A czyli to o to chodziło z tymi nagłymi trupami z szafy

1

@Firestone XD biały misjonarz z misją. Idźcie i nauczajcie o oszustwach Barcelony

1

@Mns21 Czyli tak na prawdę, to uj wie za co temu gościowi płaciliśmy przez tyle lat. Na pewno były to za małe kwoty, żeby przekupowac sędziów, ale na coś to jednak szło. Ciekawe, czy się dowiemy

1

@IronSanHybrid Brak polskiego betonu na ławce trenerskiej i są efekty.

0

@Encore Nic nie strzeli, bo to nie pastuchy z arabskiej pustyni

12

@tomek8756 No Pepe to był wyjątkowy frustrat. Jak go odcięło, to przekraczał wszelkie granice.

2

@PatrychoO Szkoda chłopa. Na to co mu dolega niestety nie ma lekarstwa :(

3

@Marcelinho99 Żeby tam Cebullosa i Nachosa nie wynosili stamtąd przypadkiem.

4

Wczoraj Bruce Willis obchodził urodziny. Jeszcze niedawno był w całkiem niezłej formie, ale się szybciutko postrzał. Widać, że ta choroba niestety daje mu w kość :(

2

@DonMatteo901 Hahaha jaka wnikniwa analiza. Szkoda, że tak z Bayernem w 2016 nie analizowali.
A no tak, tam nie było czego analizować, bo sędzia puścił dwa spalone wielkie jak byk

3

@barcelonaLM Oni nawet jak dostają 5:0 to zawsze mają jakieś ale. Taka to już społeczność

0

@Pedri16Future Gavi po takim wślizgu otrzepie się i pójdzie zajebac Cebulosowi z łokcia. Na nim to nie robi wrażenia

0

@qbuteq Najlepsze jest to, że Ancelotti sobie co chwila wyjaśnia w Lidze Mistrzów Kloppa, Guardiole, czy Tuchela, a przychodzi do gry z Barceloną i nowicjusz Xavi go sobie ogrywa jak chce

2

@Gracek10 Myślę, że większe wątpliwości co do tego przedłużenia ma sam Messi

8

@Kuba_1 Coraz więcej takich wypowiedzi. Kampania ruszyła na dobre. Leo wracaj do Barcelony na ostatni taniec. Tu jest Twoje miejsce.

1

@kuz Teraz przed Pucharem to my jesteśmy w idealnej sytuacji. Mamy 3 wygrane z rzędu z nimi. To w ich głowach są zasiane wątpliwości.

23

Reakcja Pepa Guardioli na gola Francka Kessiego
https://zapodaj.net/0dbc06ed2b620.jpg.html

16

@norbi77 I to jest właśnie u niego piękne. On się cieszy jakby sam jeszcze biegał po boisku.

3

@barcanawieki Dupa boli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?