1

@kuz Teraz przed Pucharem to my jesteśmy w idealnej sytuacji. Mamy 3 wygrane z rzędu z nimi. To w ich głowach są zasiane wątpliwości.

23

Reakcja Pepa Guardioli na gola Francka Kessiego
https://zapodaj.net/0dbc06ed2b620.jpg.html

16

@norbi77 I to jest właśnie u niego piękne. On się cieszy jakby sam jeszcze biegał po boisku.

3

@barcanawieki Dupa boli.

5

Xavi często jest krytykowany za to, że kombinuje ze zmianami, czy składem/taktyka na mecz. Czasami krytyka jest uzasadniona, bo przegina pałę (mecz z United, czy Almerią), ale moim zdaniem to dobrze, że on tak kombinuje. To pokazuje, że ma jakieś tam pomysły, że szuka innych rozwiązań. Podejrzewam, że dziś większość kibiców łapała się za głowę widząc Roberto w pierwszym składzie, a ten strzelił bramkę. Kessie wszedł z ławki i też strzelił. Czasami się jeszcze myli, ale ogólnie to ma nosa nasz trener.

4

Emocje opadły już trochę. Brawo drużyna, brawo Xavi. Wygrana liga to będzie wielkie osiągnięcie. Dołóżmy do tego Puchar Króla i będzie kapitalnie. Jedziemy po więcej!

2

Oby jego łysa glaca przyniosła nam dzisiaj szczęście

13

@Encore Dobrze, że ulubieniec Mambeppe dziś poderwał zespół do wygranej i nie strzelił setki

3

@lucas/catalan Alpine 2 tygodnie temu za to samo 10 sekund

0

@norbi77 To niech biegają debile. Tutaj chodzi o to, kto więcej bramek strzeli

3

Komentarz usunięty

2

0

@Tomason Po pierwsze, to Hamilton nie ma czym walczyć

0

@Hasszz Jeszcze trochę i Gavi będzie poddymial

3

@fanRealuAlespoko I Austriacki sędzia dal mu 16 punktów za podparte lądowanie

2

@Kondziubarca Może jakiś Betis?

0

Tschofenig ma potencjał na wielkie skakanie

33

@Hrzan A gdzie ty tu widzisz brak szacunku dla Polaków?

2

@koziar Parter ma świetny, ale musi stójkę i siłę ogólnie poprawić, bo będzie miał ciężko coś ugrać z czołówką dywizji.

1

@Hubert102 Vinicius jest zbyt głupi, żeby "znaleźć sposób". Może mecz mu wyjść, ograć Ronalda raz, czy dwa, ale to nie będzie precedens.
Zresztą ja uważam, że znowu będzie wyprowadzony z równowagi i bardziej zajmie się dyskusjami, przepychankami niż grą w piłkę.

1

@FcPortoFan1999 Nie mają tam z kim przegrać za bardzo. Nawet jakby zaczęli masowo punkty gubić, to cała reszta czołówki też co chwila gubi

0

@Ojciec5tkidzieci Jupikajej madafaka. Niezliczona liczba legendarnych kreacji i ról zagrana przez Bruce'a. Obok Stathama i Van Damme'a mój ulubiony, zagraniczny aktor

0

@marcin62 Kto takiego grata z Niemiec przyciągnął? Przecież to szkoda zachodu o to

24

@Emhyr I pomyśleć, że spore grono chciało zostawić tego betona i przekreta na stanowisku. Morawiecki też poleciał z tymi premiami. Taka kwota za 1/8? I to jeszcze z pieniędzy podatników? Ogólnie żadna strona się w tej aferze nie popisała. Od piłkarzy zaczynając, przez trenera, działaczy, sztab, na premierze kończąc.

0

@Szklaner Grając w Juve nawet sam Cristiano popisywał się takim blokowaniem w murze.

0

Piękna pogoda za oknem. Słońce świeci, ptaki cwierkają. Aż chce się na spacer iść, to musiała się jakaś grypa przypalętac.

1

@Emhyr Chiesa idealny transfer. Dołączy do stałych bywalców klubowych lekarzy.

0

@Donnie_Darko Kompany to przyszły trener The Citizens. Prędzej, czy później to się stanie

2

@Lionel_Messi10 Raphinha tak ładuje w niedziele z Realem i zamyka mordy

2

@Emhyr Fantomas jak żywy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?