4

@Herato Oczywiście. Będzie grał od dechy do dechy i kaleczył tak samo jak na Mundialu. Martinez nie będzie miał jaj, żeby go na lawie zostawić

6

@AFA90 Do 60 minuty Argentyna grała taki koncert. Dawno nie widziałem tak dobrze grającej drużyny narodowej.

3

@Comentateiro Wuefista

2

@barcanawieki Musiał się nieźle chłop zdziwić. Ciągle przekonany o swojej zajebistosci, uważał się za większego niż Manchester United, a tu zonk. Nikt na poziomie nawet nie był zainteresowany.

1

@galix22 Jak to mówią - każdy, nawet najlepszy bramkarz musi wpuścić jakąś szmatę. Ja tam jednak bardziej zapamiętałem go z genialnej dyspozycji na Euro 2008.

11


Aaaaaj Jezus Maria!

13

@Donnie_Darko Ja się bardziej Tomka Młynarza z Bayernu boję niż Ronaldo z czasów El Clasico

5

@MesQueUnClub96 Tfuuu co za żenada.

0

@Deviler Cienki jak barszcz Ronaldo tam ładuje. Lewy też robiłby to bezproblemowo. Przecież w tej lidze jest żałosny poziom sportowy

2

@JarekS Przedłuży z Arsenalem 100%

4

@P33ck Pamiętam Stanoskiego z cygarem w mordzie po wpierdolu od Argentyny. Mało nie popuścił ze szczęścia mimo, że na boisku była totalna żenada. Teraz mecz wygrany w słabym stylu i już Krzysiu ma pełno zarzutów. Niech już idzie przekopać ten ogródek.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma się co śmiać. My też będziemy mieli tam ciężary

0

@JordiAlbion Chyba dobre 45 minut chciałeś napisać. W drugiej połowie nie istnieliśmy. Dopiero przy stanie 3:0 i wejściu Grosickiego zaczęliśmy znowu coś stwarzać.

2

@Szmulek Można do tego zacnego grona dopisać Pazdana. Swego czasu nie do przejścia

1

@Czajka90 Kumanball. Tiki taki na całego

3

@Sulimo Ogólnie to mało kto jest słabszy z piłką przy nodze od Polaków.

2

Brawo Świder. Pokazał to co zatracil Lewy. Zdolność do znajdowania się w takich sytuacjach

1

@FcPortoFan1999 Krychowiak to przynajmniej coś tej kadrze dał swego czasu.

3

@Dertinho Przerwa na reprezentacje to nie ma sensu grzać tematu Barcelony. Będzie zbliżał się klasyk w PK, to madryckie gazety wylazą spod kamienia

1

@hayek 6,83 za Diesla

1

@FcPortoFan1999 Jak mają jechać zagrać 3 mecze, to równie dobrze mogą nie jechać jak dla mnie.

17

@Worny Jak dziabniety Wujas na weselu rozkręcający imbe.

5

Jak to mówił Putin parę lat temu? Tysiące sztuk T-14 Armata w 2020 roku?
A tak poważnie to można się śmiać, że stary szrot wysyłają, że pewną śmierć dla załogi, że złomowanie metodą alternatywną, ale ja tam ich trochę podziwiam. Oni mają tych starych czołgów całkiem sporą ilość na chodzie. Lepiej mieć te parę centymetrów pancerza nad głową, niż nie mieć.

6

@PatrychoO Trochę przesadzasz. Benzema w swoim prime był świetny. 1. Suarez, 2. Lewandowski, 3. Benzema, 4. Ibrahimović. Tak bym to zestawił

14

@!34RC3!_0N4 Lata mijają, a ten dalej to samo. 40 letni chłop, a odstawia cyrki jak gówniarz

0

@Kamiloza91 Gdzie mu do Pedro. Żeby był choć w połowie tak dobry, to będzie dobrze.

1

@Emhyr Ciekawe kiedy mecz z Mongolią? Chyba, że tam też już ich nie chcą

2

@nuevojugador Patrząc na to jak wyglądały nasze ostatnie mecze z Albanią - oni byli lepsi piłkarsko i nas cisnęli, a dwa razy niewiadomo jakim cudem wygraliśmy. Do tego brak obrony, bo nie ma Glika i Bereszynskiego. No mogą być ciężary.

1

O dzis kolejne bałkańskie derby Serbia-Czarnogóra. Będą kości trzeszczały

1

@seba444 Na miliony w Arabii będzie miał czas. Za 2/3 lata oferty od szejków nie będą mniejsze, a w Barcelonie mógłby jeszcze pograć te 2 sezony na topowym poziomie. On jest jest jeszcze za dobry, żeby odcinać kupony jak Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?