0

@Kamiloza91 Ciężko powiedzieć. Ogólnie wydaje się, że gorzej, ale czasami jak im żre to Haaland jest nie do zatrzymania. To może zaważyć w takiej Lidze Mistrzów. Zawsze brakowało im takiego dzika, typowego egzekutora z warunkami fizycznymi

3

@LS Musi się dowartościować. Pierwszy raz za jego życia udało się im upokorzyć Barcelonę w bezpośrednim meczu.

0

@Messibestplayerintheworld Kluby z Anglii się na niego rzucą i ciężko będzie nam konkurować

11

@Messibestplayerintheworld Świetny piłkarz. Szkoda, że raczej nas nie będzie stać

0

@AFA90 W 2026 mamy w USA, Kanadzie i Meksyku. Niech ten 2030 będzie wreszcie w Europie (Rosji nie traktuje jak Europy xD)

8

@wasacz 40% to pewnie przyjął, bo na trzeźwo się oglądać nie dało

2

@Emhyr Lampard jest człowiekiem wielkiej wiary. Wyznaczył sobie większe Mission Impossible niż Tom Cruise w całej serii

3

@Mns21 7/10. Gdybyśmy dołożyli do tego Puchar Króla dałbym 8/10, ale no niestety. Wygrana liga to będzie na prawdę duże osiągnięcie

19

Komentarz usunięty

2

@sintesox Jak nie było groźnego strzalu? Strzał Lewego, który wybronił genialnie Courtois? Główka Raphinhi, w której wystarczyło piłkę bardziej do boku skierować i byłaby bramka? Ponadto ze dwie sytuacje, gdzie zabrakło tylko ostatniego podania/decyzyjności. Na pewno z gry nie byliśmy gorsi po pierwszej połowie i nie zasługiwalismy, żeby przegrywać.

3

@DonMatteo901 Kanał sportowy po wynalezieniu Najmana:
https://zapodaj.net/43ae04598aab3.jpg.html

5

@Gaz Najlepszy playmaker w historii. Gość ma oczy dookoła głowy.

2

@hayek Ciekawe, czy Putin się na pogrzeb kolegi wybierze w razie co

4

@Gaz Już nawet nie mówiąc o Neymarze, bo to był fenomen. Pedro i Alexis zjadali naszych obecnych atakujących na śniadanie.

0

@clyde Teraz to już nie musi wracać. Wszystkie najważniejsze mecze i tak opuścił

0

@insp1re Patrząc na to co się działo w zeszłych sezonach, po takich kompromitacjach, to prędzej spodziewam się, że będziemy drżeli do ostatnich kolejek o mistrzostwo, niż sportowej złości u piłkarzy. Chciałbym się pozytywnie zaskoczyć

0

@gumaz Myślę, że ten ktoś wolałby, żebys go nie dokładał xD

0

@michal26 Jak ktoś sypnie za Raphe te 80 baniek, które podobno były na stole w zimie to myślę, że Laporta się nie będzie zastanawiał.

4

@TheNekro94 Jeszcze jakby ta ręka była w obrysie ciała. Nie przemawia do mnie ten przepis o "naturalnym ułożeniu" bo to jest margines to interpretacji. Każdy sędzia może sobie na swój sposób ocenić i nigdy nie będzie spójności w odgwizdywaniu przewinień.

5

Jak Alonso, to tylko Fernando. Kolejny raz się potwierdza

1

@Zoker Ostra wymiana zdań

16

@AmigoBlancos Oczywiście, że cenie jego charakter i zadziorność. Mało, który piłkarz w wieku 18 lat pokazuje taką waleczność, chęć do gry, miłość do barw i zaangażowanie co mecz. Nie zmienia to jednak faktu, że czasami przesadza i go ponosi. Choć akurat wczoraj ten start do Viniego uzasadniony. Brazol sam zaczął, a później uciekał. To są emocje. Możliwe, że sam bym się na jego miejscu zagotował

0

@misteriosoVEB Na lepszego nas nie stać. Piszecie o Kloppie, Tuchelu, to zobaczcie sobie ile oni zarabiają i porównajcie to do zarobków Xaviego.

1

@Bykunn A kibice Realu to co?

2

@Salchent To dużo mówi o naszych "skrzydłowych"

8

@supraomnes1 Jak nisko upadliśmy, że takie wypierdki jak Eintracht sobie z nas bekę cisną...

1

Pierwsza bramka bardzo glupio stracona. Jest doliczony czas gry, 0:0 i korzystna sytuacja w dwuemczu. Zamiast to dograć na spokojnie do końca, to się rzucili, stracili, kontra i gol. Totalnie bez sensu też było rzucenie się na Real odrazu na początku drugiej połowy. Poszliśmy na nich jakby to 1:0 nas za chwilę eliminowało i znowu straciliśmy głupio bramkę na 2:0, która definitywnie zamknęła nasz mecz. Za bardzo się podpaliliśmy w tych momentach i już nie potrafiliśmy się podnieść, a szkoda. Gdybyśmy nie stracili głupio tej bramki do przerwy, to różnie mogłoby być, bo pierwsza odslona meczu była dobra w naszym wykonaniu.

0

Dojechać do końca i wygrać ligę. Tylko tyle się w tym momencie liczy. Kontuzje mocno krzyżują nam szyki i nie będzie to wcale łatwe. Dobrze, że mamy niezłą przewagę. Na jakieś analizy i oceny będzie czas w czerwcu.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dobra madryciaku nie podniecaj się. Tylko liga się dla nas liczy w tym momencie i tyle. Co będzie? Zobaczymy.

0

Pierwsza połowa dobra była w naszym wykonaniu, ale głupio się chłopaki podpalili na sam koniec, zamiast spokojnie grać.
W drugiej to już zaprezentowaliśmy poziom poniżej krytyki, jak typowy rywal Realu w Lidze Mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?