4

Lewandowski powinien zejść z boiska po tej sytuacji

0

@KrwawiaceoczyVEB Z Rayo powinien Alba od pierwszej wyjść

4

Kiedy Christensen wraca, bo już nie da się patrzeć na tych dwóch parodystów Erica i Alonso

0

@damianfcb105 Dlatego należy doceniać, że mieliśmy okazję oglądać w naszym klubie ofensywne trio złożone z trzech genialnych piłkarzy, którzy spokojnie łapią się do Top 10 najlepszych piłkarzy ostatniej dekady. Takie cos już nam się nigdy nie trafi

3

@Messibestplayerintheworld No i zajebiście

1

@D10SLEO De Jong odchodzi od nas i ma pierwszy skład, z miejsca w każdym topowym klubie. Taka prawda. Trzeba się cieszyć, że chce grać dla Barcelony, po tym jaką kampanię wymierzona w niego robiono latem

0

@sokot Jak zastępował go Kessie, albo Roberto to się nie ma co dziwić, że gra siadła. Wejdzie Pedri w drugiej i będzie chodziła piłeczka

0

@tomek8756 Elegancko. Przyjął, strzelił. Bez zbędnego pierdolenia. Tak to trzeba robić. Brawa dla Raphinhi za przytomne podanie

1

@Rhaan Prawda jak zwykle leży gdzieś po środku.

18

W końcu jest przełamanie passy meczów bez strzelonej bramki. Brawo Ferran.

0

@Kuba_1 Wtedy Xavi wyleci na bank, ale kto za niego? Na żadnego Nagelssmana, czy Kloppa nas nie stać

0

@Limit_l3ss Zdecydowanie nie. Końcówka za Koemana, to był największy regres

2

@4drian0 I to w przerwie między kolejnymi szlugami. Wiecznie połamany Vermalaen, jak już wchodził na boisko to prezentował poziom, o którym Alonso może pomarzyć

2

Nie wiem jak, ale ten mecz trza wygrać kurla mać

1

@arasz1819 Tęskno to jest po Messim albo Iniescie. Busquetsa spokojnie można zastąpić innym typem dma

7

@Kondziubarca xD to już nawet ten Pavard lepszy

2

@urbipl Czemu ci obrońcy wracali pod bramkę truchtem? xD

1

@lukasz222 Dla niego już nie ma ratunku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Tymczasem Salernitana prowadzona przez Paulo Souse nie przegrała żadnego z ostatnich 8 spotkań. 2 zwycięstwa, 6 remisów. Na rozkładzie miedzy innymi Inter i Milan. Całkiem nieźle mu idzie. Jakby ten klub od początku sezonu punktował na takim poziomie, to już mieliby utrzymanie.

37


Kiedyś to było. Tęsknię za magicznym Andresem...

1

@mekston To jest BVB. Może być komplet, a równie dobrze mogą nie wygrać żadnego z tych meczów. Mam jednak nadzieję, że wydrą to mistrzostwo

0

@patrykzmc2000 Nie ma potwierdzenia, bo Laporta się będzie musiał do końca z Tebasem targować o limity.

0

@Herato Celem na ten sezon był powrót do Ligi Mistrzów. Przed startem rozgrywek nikt nawet nie zakładał walki o mistrzostwo. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i zajebiście byłoby wygrać ten tytuł, ale jak skończymy z wicemistrzostwem, to też będzie pięknie. Zresztą nie wszystko stracone. Kto wie co się wydarzy do końca?

1

@barcelonaLM Co by im czeladnik pomógł, jak on nawet nie potrafi obecnie zaprowadzić swojego klubu do mistrzostwa Arabii Saudyjskiej

4


Każdemu się może miasto pomylić

0

@Destroyer_of_Worlds Kogo obchodzi, czy Juventus zagra w Lidze Mistrzów? Zagra to zagra. Nie zagra, to żadnej straty nie będzie, bo grają gówno i nie da się tego oglądać.

5

@Marcelinho99 Jakby Xavi zajął 6 miejsce w lidze to byście go ukrzyżowali, ale komu innemu to brawo będziecie bić. Zacznijcie doceniać, to co mamy. Dwa puchary w tym roku będą naprawdę świetnym osiągnięciem

8

Lech spokojnie może wracać do Poznania z podniesionymi głowami. Jak już odpadać, to w takim stylu. Wygrywają we Florencji z miejscową Fiorentiną i nabijają kolejne punkty do rankingu. Brawa za walkę

0

@MateuszGotowka99 Majstersztyk taktyczny van der Broma. Dał Sobiecha do składu dla jaj, a ten bramę zaladowal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?