Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Lewandowski powinien zejść z boiska po tej sytuacji
0
@KrwawiaceoczyVEB Z Rayo powinien Alba od pierwszej wyjść
4
Kiedy Christensen wraca, bo już nie da się patrzeć na tych dwóch parodystów Erica i Alonso
0
@damianfcb105 Dlatego należy doceniać, że mieliśmy okazję oglądać w naszym klubie ofensywne trio złożone z trzech genialnych piłkarzy, którzy spokojnie łapią się do Top 10 najlepszych piłkarzy ostatniej dekady. Takie cos już nam się nigdy nie trafi
3
@Messibestplayerintheworld No i zajebiście
1
@D10SLEO De Jong odchodzi od nas i ma pierwszy skład, z miejsca w każdym topowym klubie. Taka prawda. Trzeba się cieszyć, że chce grać dla Barcelony, po tym jaką kampanię wymierzona w niego robiono latem
0
@sokot Jak zastępował go Kessie, albo Roberto to się nie ma co dziwić, że gra siadła. Wejdzie Pedri w drugiej i będzie chodziła piłeczka
0
@tomek8756 Elegancko. Przyjął, strzelił. Bez zbędnego pierdolenia. Tak to trzeba robić. Brawa dla Raphinhi za przytomne podanie
1
@Rhaan Prawda jak zwykle leży gdzieś po środku.
18
W końcu jest przełamanie passy meczów bez strzelonej bramki. Brawo Ferran.
0
@Kuba_1 Wtedy Xavi wyleci na bank, ale kto za niego? Na żadnego Nagelssmana, czy Kloppa nas nie stać
0
@Limit_l3ss Zdecydowanie nie. Końcówka za Koemana, to był największy regres
2
@4drian0 I to w przerwie między kolejnymi szlugami. Wiecznie połamany Vermalaen, jak już wchodził na boisko to prezentował poziom, o którym Alonso może pomarzyć
2
Nie wiem jak, ale ten mecz trza wygrać kurla mać
1
@arasz1819 Tęskno to jest po Messim albo Iniescie. Busquetsa spokojnie można zastąpić innym typem dma
7
@Kondziubarca xD to już nawet ten Pavard lepszy
2
@urbipl Czemu ci obrońcy wracali pod bramkę truchtem? xD
1
@lukasz222 Dla niego już nie ma ratunku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Tymczasem Salernitana prowadzona przez Paulo Souse nie przegrała żadnego z ostatnich 8 spotkań. 2 zwycięstwa, 6 remisów. Na rozkładzie miedzy innymi Inter i Milan. Całkiem nieźle mu idzie. Jakby ten klub od początku sezonu punktował na takim poziomie, to już mieliby utrzymanie.
37
Kiedyś to było. Tęsknię za magicznym Andresem...
1
@mekston To jest BVB. Może być komplet, a równie dobrze mogą nie wygrać żadnego z tych meczów. Mam jednak nadzieję, że wydrą to mistrzostwo
0
@patrykzmc2000 Nie ma potwierdzenia, bo Laporta się będzie musiał do końca z Tebasem targować o limity.
0
@Herato Celem na ten sezon był powrót do Ligi Mistrzów. Przed startem rozgrywek nikt nawet nie zakładał walki o mistrzostwo. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i zajebiście byłoby wygrać ten tytuł, ale jak skończymy z wicemistrzostwem, to też będzie pięknie. Zresztą nie wszystko stracone. Kto wie co się wydarzy do końca?
1
@barcelonaLM Co by im czeladnik pomógł, jak on nawet nie potrafi obecnie zaprowadzić swojego klubu do mistrzostwa Arabii Saudyjskiej
4
Każdemu się może miasto pomylić
0
@Destroyer_of_Worlds Kogo obchodzi, czy Juventus zagra w Lidze Mistrzów? Zagra to zagra. Nie zagra, to żadnej straty nie będzie, bo grają gówno i nie da się tego oglądać.
5
@Marcelinho99 Jakby Xavi zajął 6 miejsce w lidze to byście go ukrzyżowali, ale komu innemu to brawo będziecie bić. Zacznijcie doceniać, to co mamy. Dwa puchary w tym roku będą naprawdę świetnym osiągnięciem
8
Lech spokojnie może wracać do Poznania z podniesionymi głowami. Jak już odpadać, to w takim stylu. Wygrywają we Florencji z miejscową Fiorentiną i nabijają kolejne punkty do rankingu. Brawa za walkę
0
@MateuszGotowka99 Majstersztyk taktyczny van der Broma. Dał Sobiecha do składu dla jaj, a ten bramę zaladowal