Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LM10GOAT Espanyol mógłby wtedy świętować spadek. Podwójną imprezę by się zrobiło
17
Mało kto wie i mało kogo to obchodzi, ale Setien punktował lepiej w lidze niż Valverde w swoim ostatnim sezonie w Barcelonie. W 19 meczach do zwolnienia Ernesto miał 40 punktów. Setien do końca sezonu, przez 19 kolejek ugrał 42.
Wczoraj świetna robota Villareal. Niech mu się tam dobrze wiedzie
8
1
@Kinginiesta Bo Zidane to był prawdziwy gość. 100% kozak. Załatwił sprawę jak należy, w jednym momencie, odrazu, a nie szukał bitki pod stadionem jak jakiś osiedlowy lump, bo chłop coś tam 2 miesiące temu powiedział i nagle mu się przypomniało.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kostek579 Haha po dwóch miesiącach mu się przypomniało. Weź gościu. Wtedy mu na rodzinę wjeżdżał i nie zareagował, bo mecz wygrał i miał to w dupie. Teraz przegrana i już nerwy puściły
0
@Compadre Tak, bo na boisku robią to tylko prawdziwi mężczyźni. Pizdy muszą uciekać się do tchórzliwych bitek pod stadionem jak lumpy.
1
@norbi77 Tak grali do pewnego momentu. Wypadł Foyth i Albiol, to się posypali
3
@PatrychoO Mbappe sabotuje saty Messiego
4
@Medium @Rust_Cohle chyba gdzieś wyszedł na chwilę, bo młody się dorwał do internetu.
8
@Pewex Jak ktoś da za Dembele więcej niż 50 milionów, to się zdziwię.
8
@Kosteq73 Przecież to jest jedna wielka mafia. Nic mu nie zrobią.
9
@Bartas7VeB Jestem za, ale najpierw znajdźmy jakąś lepszą alternatywę.
0
@damianfcb105 Poszedł nie do tego Manchesteru co trzeba. W tym bagnie, to nawet Rashford prawie utonął
3
@BorzyKrzys Madrycioki tak bardzo chcą oglądać jak ich Frank Lampard wywozi na taczce z Ligi Mistrzów?
19
Jest piłkarzem bez mózgu, czyli już się do rusków upodobnił. U nich całe społeczeństwo ma z tym problemy
4
@Lionel_Messi10 Przypadkiem Lapcio nie mówił, że ten kto odszedł z La Masii może teraz wrócić tylko za darmo, ze swoją kartą w ręku (jak Eric), żeby dawać przykład młodym zawodnikom?
0
@P33ck Kompany robi robote
8
@AFA90 On już jest dożywotnim bohaterem wszystkich Argentyńczyków.
0
@tomek8756 Te pieniądze mu się po prostu należały.
1
@marko111122 Raz narzekają, że grają pizdy pokroju Roberto, czy Busiego. Teraz przeszkadza im charakterny Gavi, który jest ich totalnym przeciwieństwem, z którego aż kipią emocje i ambicja. Nie dogodzisz
2
@PatrychoO Z Benzemą to oni by w finale nie grali.
20
@pyra92 Szczerze mówiąc, gówno mnie obchodzi, czy kibice innych klubów lubią naszych piłkarzy.
5
@bartas97 O ile się nie mylę, to kolano robił mu ten sam gość co Fatiemu. Nie wróży to dobrze
3
@martin3131 Trochę im to czasu zajęło
4
@Cygan BRC Dobrze synu Borka. Nie bulwersuj sie
13
@Drozdu7 Daj mu na spokojnie zdiagnozować problem zdrowotny, a nie piszesz "Borek się zestarzał, Borek chlal całe święta. To może czytać jego syn"
1
@draxidox Oni tam na tej Łotwie mieli bardzo malutką armię. To jest dla nich prawdziwy must have, bo naiwna jest wiara w to, że Niemcy, czy Polska rzuca się na ratunek Rydze
2
@Kinginiesta i przez Tuska
7
@prokofiew Chcieli pobudzić ruskich do działania, pokazując im w ich telewizji i mediach okrucieństwo armii Putina i konsekwencje działań reżimu. Nie przewidzieli tego, że ruscy w większości nie mają nic przeciwko temu co się dzieje na Ukrainie. Taka jest mentalność tego narodu.