5

@JohnyMemonik Ciężki to jest żywot kibica Realu, który musi siedzieć na stronie kibiców Barcelony i zesrać się w momencie, gdy chłopaki wspominają o sukcesie najlepszego piłkarza w historii i największej legendy klubu

0

@AmigoBlancos 15 punktów myślę, że powinniśmy zrobić.

1

@Michael24 Bordowe rękawki, białe logo Nike i napis Spotify to mi tak trochę Levante przypominają, ale tak ogólnie to ładna jest. Będzie pasowała Messiemu.

1

@LM10GOAT Zanim Dembele wejdzie na odpowiednie obroty po tej kontuzji, to się sezon skończy.

11

@aleksandrowielki Teraz mają wielki ból, bo Laporta oskarżył Real "bez dowodów", ale żeby wyroki w sprawie Baeny i Valverde wydawać (też bez żadnego dowodu na rzekome słowa) to pierwsi byli.

1

@gumaz To trzeba pracować, a nie narzekać, że zimno xD

1

Przedłużenie kontraktu z Sergim Roberto było potrzebne jak majtki paniom świadczącym usługi przy drodze

11

@Emhyr Widać jaki z niego pomocnik pod jego nieobecność. Chłopak młodziutki, a cały zespół jest od niego uzależniony. Nie ma go = środek leży. Prawda jest taka, że wraz z pojawieniem się Pedriego na boisku, populacja drewna w składzie Barcelony spadnie znacząco.

7

@Emhyr Dla takich piłkarzy jak Pedri włącza się mecz. Może wreszcie będzie co pooglądać na boisku

3

@szymonekk Oj tak. Pamiętam, że jak przyszedł, to długo nie grał przez urazy. Po oglądaniu Braithwaite'a na "9", nagle wszedł Aguero na boisko, to było po prostu widać tą różnice w jakości.

0

@FCB24 Musi zaryzykować. Obecna linia pomocy jest antyfutbolowa. Nic nie kreujemy, nic nie tworzymy. Jak będziemy czekać do 60 minuty, żeby wpuścić Pedriego i Frenkiego, to możemy mieć już 2:0 w plecy. Lepiej niech wyjdą, zrobią robotę i zejdą te pół godziny przed końcem. Bez nich marne nasze szanse na zwycięstwo.

1

@pienaar Mało jak na rzekome wpływanie na decyzje sędziowskie

0

@Kamilos84 Wybory idą, to i temat smoleński znowu jest grzany. Jarek uprawia obrzydliwą politykę na grobie swojego brata

16

@Messibestplayerintheworld Kiedyś Iniesta robił 3 dryblingi w jednej akcji.

0

W sumie jak na tą srake co gramy i tak jest nieźle. Dwa bardzo gówniane mecze pod rząd, a Real tylko punkt odrobił.

2

Z całą sympatią do naszych dzisiejszych jokerów, ale to źle wygląda.

1

@Barca-Messi10 Za wcześnie na takie wyroki.Przypominam, że Xavi dopiero półtorej roku trenuje w Europie. Zobacz ile czasu Arteta odpalał w Arsenalu.

1

Niech już ten Frenkie wraca. Może on rozrusza ten smutny jak pizda środek pola.

0

Lepiej zremisować niż przegrać, ale jedyny, prawdziwy pozytyw z tego meczu, to kolejne czyste konto Ter Stegena. Chłopak w tym sezonie nie zawodzi i niech leci po rekordy. Zasługuje na to

0

@Hajny Jakby Dembele nie był połamany, to Raphinha grałby ogony

14

Przebolałbym stratę punktów jakby tu Xavi w 60 minucie wpuścił Garrido i Alarcona. Co mecz próbuje to samo, te same zmiany, te same twarze. Nie widzi, że to nie działa? Czemu nie chce zaryzykować?

5

@Dr_Cabasisi Naszym to ostatnio wszystko przeszkadza niestety

0

@Cotutajsiedzieje Przypominam, że prawie zastąpiliśmy tym plackiem Frenkiego xD

0

@Criss18Barca Dużo zależy od tego, czy wróci Osimhen. Bez niego Napoli traci zęby z przodu. Milan ma też zaliczkę i remis im wystarcza. Będzie meczycho

24


Przedziurawił Luiza i jeszcze pierdyknął w samo okno, z taką siłą, że mało bramki nie rozerwało. Bezczelna pewność siebie Luisito.

3

@P33ck Piękny sezon we Włoszech

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@betonito Trzeba było nie odpadać z Ligi Mistrzów, to byśmy grali w soboty

9

@PatrychoO Iniesta. Midfield maestro.
W roli głównej - Eddie Murphy

0

Kurla Lech naprawdę dobrze gra w piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?