Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Hubsao Widzę, że wysoko cenią tam życie ludzkie xD
3
@Lanosss City też było w finale LM
0
@Tomo1989 "Tylko nie mów mamie, że jestem na specoperacji na Ukrainie" parafrazując słowa pewnej piosenki śpiewanej w Afganistanie przez orków. Śmierć w blotnistym dole w imię walki z czymś, co wymyslil sobie ich przywódca.
0
@Emhyr Do Napoli pójdzie wygrać Scudetto.
1
@Emhyr Ter Stegen
Roberto
Torres
Christensen/Balde
Frenkie
6
@BorzyKrzys Drugi filmik to jakbym widział sztuczki Ronaldo podczas meczów.
3
@Hubsao Zajebisty prezent na 18-ste urodziny zapewnia mu prezydent. Wyjazd prosto na front
0
@Faro Przecież tu nie chodzi tylko o kupowanie. Tebas już nam limit policzył i musimy zrobić 150 milionów w budżecie. Jak nie będzie zastrzyku gotówki, to skończy się na sprzedaży kogoś ważnego.
0
@Comentateiro Żeby się przypadkiem za nas nie wzięli. Po rządach Bartomeu segregatory mogą być pełne papierów z lewymi papierami
0
@Dzwignia Będziesz widział jak świnia niebo.
0
@require Oby został jak najdłużej
5
@Medium Może nawet @VegetaPolska by coś wyrwał jakby przerzucił się z Realu na United.
1
@Jakchcesz Trust the process
4
@Kondziubarca Lepoardy jeszcze nie dojechały, a już są pewnie zniszczone
2
@NaFazieHitman Ruscy będą walczyć już nie tylko z faszyzmem na Ukrainie, ale i satanizmem w całej Europie. Zbawcy
6
@Kessie Ale ona jest przecież zupełnie inna niż wszystkie.
0
@Siro Z tymi turasami, które mają stadion robić to wątpię, że to się w 2025 zakończy. Przeczuwam, że będą niezłe jajca
2
@Kondziubarca Wykopki są na jesieni. Nie wiem po co tam teraz jechać? Chyba, że na sadzenie, ale to jeszcze za wcześnie
0
@Fabik87 Na całe szczęście specoperacja na Ukrainie nie zakończy się sukcesem i nie będzie takiego tematu jak specoperacja w Polsce.
2
@HypeR 1. Winicjusz
2. Casemiro
3. Cristiano Ronaldo
0
@KrwawiaceoczyVEB Mahreza, Rodriego i Alvareza
36
Auba-Puig, ale to będzie chodziło
1
@Czajka90 Pewnie skończy się jak zwykle.
1
@Michu94 Mac Allister w City? Podoba mnie się to. Fajny transfer dla niego
1
@Worny Znając mentalność Brazoli to prędzej Vinicius będzie szukał zarobku, bo rozpieprzy całą fortunę
2
@Salchent I na bramce Tatarusanu.
3
@budel17 Potencjał był na wiele. Skoro miał już ponoć ugadane z Ferrari, to kto wie?
7
12 lat temu Robert Kubica miał bardzo poważny wypadek, który niestety przekreślił jego szansę na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników w F1. Dobrze, że jako tako z tego wyszli.
5
@Kessie Oby już bez nastepnych kontuzji w zespole.
19
@gumaz Genialny transfer Liverpoolu. Co oni w nim zobaczyli, to ja nie wiem