Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Image @MesQueUnClub96 lepiej byście na Real zaczęli stawiać
0
@Danny Gaucho Najman znowu będzie obalał w boksie
0
@IronSanHybrid A to on się nie bije z Muranskim w boksie?
8
@Medium Czasami wydaje mi się, że nawet mniej xD
14
@Mroziu Biologicznie ciągle 23
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@doc Messi grając na napastniku strzelił 73 bramki w sezonie. Chyba nic dodawać nie trzeba. Romario to był kozak totalny, nie ma co mu ujmować, ale Messi to największy z największych
3
I pyk srebrny medal skoczków w konkursie drużynowym na mistrzostwach świata juniorów w Whistler. Habdas, Tomasiak, Wróbel, Joniak. Oby byli dobrze prowadzeni i trafili pod skrzydła dobrych fachowców bo jest potencjał
4
@Conradxc Ogólnie top, ale ten sezon flop straszny.
@Hubsao Ligę Mistrzów z Porto, tryplet z Interem, 3 mistrzostwa z Chelsea i La Lige z Realem, gdy Barca była kosmiczna. Trochę więcej niż Klopp
4
@mekston Spokojnie to zrobi w tym sezonie.
1
@BorzyKrzys Mi tam akurat komentarzy Eurosportu pasują, ale najlepiej mi się słuchało Sebastiana Szczęsnego, który niestety teraz ogranicza się tylko do bycia w studiu. Dobrze potrafił oddać emocje
1
@MesQueUnClub96 Twój stary będzie miał nowego rywala u @Luciano99 . Ten, który wygra będzie z nim walczył
5
Conor McGregor i Michel Chandler trenerami w The Ultimate Figthter. Do tego na koniec edycji ma dojść do ich pojedynku.
5
@takisobiektos Vinicius Junior. Zamykam
4
@Kamiloza91 Szczerze mówiąc to ile osób przed sezonem postawiłoby swoje pieniądze na to, że to Arsenal będzie rywalizował z City o tytuł? Myślę, że niewielu. Sam fakt, że są obecnie w takim miejscu świadczy o tym, że ta drużyna poprawia się z roku na rok. Jak skończy się wicemistrzostwem i awansem do Ligi Mistrzów będę zadowolony.
0
@Kondziubarca Ciekawe ile razy muszą dostać wpierdol pod Kijowem, żeby zrozumieć, że go nie zdobędą.
1
@kamil9040 I dlatego za chwilę na Ukrainę trafi GLSDB o zasięgu większym niż 150km? Nie wierzę w to, że najlepsza armia świata miała amunicji i pocisków na rok wojny (zwłaszcza, że na Ukrainie nie tylko amerykańska amunicja idzie)
11
@gaucho104 Masz rację. Messi to w sumie uja dawał. Wolę Torresa. Nie biega po podwyżki co 2 lata, a wkład do zespołu niemal identyczny
2
@Herato Nie można pominąć zasług Alvesa dla Barcelony. Po prostu trzeba będzie oddzielić Daniego piłkarza od Daniego człowieka.
0
@Nano22 Arthur człowiek zagadka. Jakim cudem on trafia do klubów na takim poziomie, to wie tylko on sam i jego agent
7
@Cotutajsiedzieje Może tak, za to, żaden inny nie podałby tak do Moliny jak to zrobił Messi. Niesamowita inteligencja i przegląd pola.
2
@fcbarcafan19 Jakby wszedł na poziom takiego Deulofeu, to z automatu stałby się najlepszym skrzydłowym w Polsce. On nie ma ani jednego meczu w seniorskiej piłce.
0
@barcelonaLM Oby nic mu się nie stało
0
@Danny Gaucho No to jest fenomen, że tylu ludzi śledzi rozgrywki porównywalne poziomem do polskiej ekstraklasy i potrafi się tym ekscytować.
16
@michaleu Wy serio to gówno oglądacie?
7
@Ali3231 Sezon ma już zmarnowany. Oby w lecie się wyrwał stamtąd
2
@Emhyr Raptem dwa mecze straci. Jakoś to przeżyje
5
@Emhyr Niech w Moskwie grają odrazu. Podróż za ocean w samym środku sezonu to debilizm do kwadratu.
0
@MarcelNJ11 No dobra, a teraz poczytaj jakie mają te samoloty, a o jaki typ proszą.
6
@Kondziubarca Swego czasu to był niesamowity kozak