0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sulimo Solskjaer w United nie radził sobie aż tak źle. Wystarczy spojrzeć w jakim bagnie przejął ten zespół. Jego pierwszy okres to mega seria punktowa i świetna gra. Później było trochę gorzej, ale cały czas solidnie, aż do momentu przyjścia wiadomo kogo. Po jego zwolnieniu było jeszcze gorzej. Większość oczekiwała tam pucharów na już i Ligi Mistrzów, a ten zespół nie był na to gotowy.
Co do Inzaghiego napisz, że chodzi o Pippo. Simone radzi sobie całkiem całkiem

1

@Kondziubarca Oby do tego doszło. Chcę zobaczyć ten niesamowity duet

5

@Gaz Kurla na granie w Arabii za 300 baniek będzie miał jeszcze czas, a popykac z Roberto i Busim w Barcelonie to już może nie dać rady. Decyzja prosta

0

@GeraltzKatalonii Zbyt piękne, żeby było prawdziwe niestety

0

@Medium Na całe szczęście jak skaczą, to nie trzeba słuchać tego co gadają. Chociaż na przykład takiego Stocha, czy Kubackiego można posłuchać. Normalne inteligentne chłopaki.

0

@Deviler Mikel Probiola, znany kataloński trener. Myślę, że podoła jako asystent

0

@tbas Akurat last dance Messiego w Barcelonie byłby jak reanimacja trupa zwanego La Ligą. Tu się zrobiło tak nudno, że mi to nawet nie chce się odpalać meczów kogoś innego niż Barcelona. Na miejscu Tebasa bym się 3 razy zastanowil, ale wiadomo jak on w takiej ewentualnej sytuacji postąpi

0

@Kidd United się nie liczy w walce o majstra. Za ciency w uszach są. Wczoraj w drugiej połowie Arsenal to aż nadto uwidocznił

21

@mrboom I on klubu w Lidze Mistrzów usilnie szukał? W tym momencie to do pchania karuzeli się nadaje co najwyżej. Niech sobie tam kopie na emeryturze za dobre siano i skończy gadać te swoje głupoty o byciu najlepszym, czy jeszcze jakiejś ambicji, bo to jest śmieszne

0

@tristan87 Pięknie. Oby tak dalej

1

Jak dla mnie to my tracimy werwę, nieustępliwość i zapał, gdy nie ma Araujo na boisku. To jest mentalny lider tej drużyny. Każdy mecz bez niego w składzie wygląda po prostu gorzej (Ceuty nie liczę, bo to 3-ligowiec)

8

@Kessie Wyjdzie mu jakaś przekładka albo zwód raz na 150 prób i będzie wielkie wow

1

@Coutinho007 Kounde niech się szykuje na zapierdol, bo będzie za 4 obrońców sam robił

9

Odegaard to obecnie bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Niesamowity jest

0

Pięknie Arsenal, zasłużone!

2

@Pitinho Ich strata

1

@Krzysztof1987 Aż sam się złapał za głowę

2

Najlepsza asysta Rakitica w Barcelonie


Cóż to była za brameczka

1

@lucca87 Jak się Ryoyu trafią jeszcze ze 2/3 sezony takiej dominacji, jak to czasami mu się udawało to rekord zwycięstw Schlirenzauera będzie realnie zagrożony. Gość już ma 2 kryształowe kule, 31 konkursów wygranych (chyba), 2 razy TCS (raz wygrał wszystkie konkursy), złoto i srebro olimpijskie w wieku 27 lat.

4

Komentarz usunięty

1

@RomanHoffer Dużo siły dla ich rodzin. To były młode chłopaki...

6

Powiem wam, że ujowo się dowiedzieć o śmierci swoich dwóch najlepszych Ukraińskich ziomków pod Bahmutem... Boli niesamowicie... Zwłaszcza, że tak nie powinno być...

0

@MarcelNJ11 Jakby grał tak jak na Mundialu to spoko, ale jeśli tak jak w Chelsea, to nie.

0

Po tym genialnym skoku Ryoyu wygrać z nim może już tylko król przeliczników za wiatr Stefan Kraft
Granerud klasa jednak

4

Ale co się Zniszczolowi pofarcilo w pierwszej serii to jego

2

Lanisek pięknie zrobiony przez jury

0

@VegetaPolska Jak ona przeżyje taka potężną stratę?

3

Napoli to jest ten sezon. Milan jest słabszy niż rok temu, Inter nierówny. Juve, które było największym zagrożeniem z tym swoim ciulaniem punktow po wygranych 1:0 wypadł z gry. Jak nie teraz, to już nigdy.

6

@Piorun Mam nadzieję, że nie dadzą rady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?