1

@kuz To AHS Krab, robione w Polsce. Wysłaliśmy ich sporo Ukraińcom. Ten niestety został zniszczony

1

@kuz Cóż takiego strasznego robią Ukraińcy? Święci nie są, ale bez przesady. Bronią swojego kraju.
Co innego ruscy, którzy wyjechali tam, palą, mordują i gwałcą.

15

@VegetaPolska Ale koloru w konwersacji nie zmieniłeś. Czyli jeszcze dajesz szanse

2

@VegetaPolska Oczywiście, że trolujesz. Nie wierzę, że 22-letni chłopak może pisać w tak dziecinny sposób. No chyba, że jest upośledzony

1

Oczywiście wszędzie tam gdzie dym i przepychanki musi być ten żałosny Vincius. Sprawa w ogóle go nie dotyczyła, to jego kolega zachował się jak debil, ale oczywiście on musi sadzić się najbardziej. Przynajmniej tak mógł zaistnieć w tym meczu, bo Araujo go o depresje przyprawil

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

4

@Emhyr Jak wygra ligę to oczywiste jest to, że zostanie i będzie na to w pełni zasługiwał. La Liga to najważniejsze rozgrywki

15

@Kinginiesta To tylko źle o nich świadczy. Wielcy mistrzowie, a nie chciało im się zmotywować na finał i mecz z odwiecznym rywalem. Mi byłoby wstyd takie coś mówić

30

@vangoor Ich największy idol będzie już tylko u kozojebcow wygrywał. Jak żyć?

24

Niesamowite jest to, że Busquets jest w tych swoich ruchach często tak powolny i nieporadny, a i tak potrafi gubić rywali tym swoim balansem ciała, czy przekładkami. Genialny piłkarz, swego czasu najlepszy dp na świecie. Warto doceniać, że mamy taką legendę w drużynie, jednak mimo wszystko jego rola powinna być marginalizowana.

1

@galix22 Przecież to Real, oni zawsze chcą wygrywać puchary, a już zwłaszcza w meczu z Barceloną.

1

@KlonaZepan A ile bys chciał za holenderskiego lwa z półrocznym kontraktem? Jak teraz się nie dogadamy, to Inter latem go łyknie za darmo

5

@Worny Oby to był punkt zwrotny tej drużyny i potężny zastrzyk motywacji na resztę sezonu. Mocno na to licze

7

@Emhyr Śpiewa hymn Ukrainy na placu czerwonym w Moskwie. Więcej rozumieć nie trzeba. Ciekawi mnie tylko co on tam robi?

1

@Granto Auba, za chwilę Kessie. Jak tu przyjdzie w wymianie 1 do 1, to na pewno na nim nie stracimy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Rewolucja123 Jeszcze towarzyski można na siłę podciągnąć. Tez wygrany

0

@Trojanek23 Nie wiem czy drybling na korzyść Dembele. Dałbym po równo, bo Mbappe też pięknie potrafi mijac rywali. Podania na korzyść komara okej. Mbappe często pomija najlepszą możliwość rozegrania, a nasz się pod tym względem ogarnął i zaczął grać odpowiedzialnie.
Co do opinii o Ousmanie to się całkowicie zgadzam. Nietuzinkowy skrzydłowy, czasem denerwuje swoją głupotą, ale potrafi też czarować. Jest bardzo nierówny (Choc i tak jest lepiej w tym aspekcie), ale w naszej sytuacji po prostu lepszego skrzydłowego nie znajdziemy.

9

@Rewolucja123 Brać go w tej wymianie. Depay i tak za pół roku nam za darmo ucieknie, a tak będziemy mieli grajka, którego zawsze można za parę groszy sprzedać.
Może akurat wypali?

2

@Sau_Ron Ja to samo. Myślałem, że to będzie duński Lenglet, ale miło mnie zaskoczył. Na razie to Lenglet z pierwszego sezonu w Barcelonie.

1

@Trojanek23 Wykończenie Mbappe ma dużo lepsze. Żółw potrafi bombę z pół metra zajebac po oknie, strzela z powietrza z woleja. Strzały Dembouza to często lecą do bramki i płaczą.

0

@Cobra303 U żadnego nie stawiaj, bo jeszcze zapeszysz i przegrają

2

Courtois trzeba oddać, że parę razy dupę im uratował dziś. Szczególnie w tej sytuacji Lewego z pierwszej połowy, co sparowal na słupek. Przy akcji tgv Balde też ładnie skrócił kąt Dembouzowi.
Nasz Marc ładna interwencja przy strzale Rodrygo, intuicyjna przy pierwszym strzale Benza (tą gdzie po dobitce padł gol). Reszta wyłapywana pewnie. Więcej roboty miał dziś w rozegraniu niż na bramce i w sumie kilka niecelnych długich podań posłał. Jest nad czym pracować.

6

@Sulimo Ale nie pizdryka ze sklepu?

9

@Emhyr Ma chłopak depnięcie, ale dziś też świetnie w defensywie. Valverde nawet nie pierdnął przy nim

7

@SteuerFreiMoney Dzis i tak był Bardzo spokojny jak na siebie. Postanowił zniszczyć ich czysto piłkarsko

8

@barteq Ale ciebie też warto

7

@Deviler Zagra, bo w lidze dwa pauzuje. Musi grać, gdzie tylko może

2

@tbas Bo był dużo słabszy. Dziękuję, dobranoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?