17

@KrychaFCB Czyli chłop nie rozumie sam siebie?

1

@gaucho104 Messi zrobił wszystko to o co go Laporta poprosił. Widocznie nasz prezydent zapewniał go do końca, że to wystarczy, a na koniec postanowił dać mu kopa w dupę. Może gdyby powiedział jaka sytuacja jest na prawdę, to inaczej by się to potoczyło. Nie wiemy tego i możemy gdybać.

0

@Jackazz Oby im tam Valencia psikusa zrobiła

1

@bartas97 Tebasowi

6

@SuperPatsonFCB Kij z Realem. Żeby tylko Barca dupy nie dawała, a będzie dobrze.

3

@Kozinho. Mieli być ciekawi

1

@Lionel_Messi10 Jak tam ten nasz Sergio Gomez radzi sobie w City? Ktoś częściej ogląda i może się wypowiedzieć?
O i Kalvin Phillips wraca do gry.

0

@doc Trochę bez sensu ten przepis. Wystarczy popatrzeć na sytuację Auby właśnie. Barca go zarejestrowała, guzik pograł i został sprzedany do Chelsea, która też go zarejestrowała. Chłop nie gra, chciałby odejść, to nie może. W zasadzie jest bez wyjścia. Musi kisić się w Chelsea, bo rozwiązanie kontraktu też mu nic nie daje.

0

@MesQueUnClub96 FIFE mogą przekonać tylko dolary. Ewentualnie euro, franki lub funty.

0

@barcelonaLM Nic nie zrobią.

3

@DonCarletto
Boniek: Czy Petković jest dobry? Ja go znam na co dzień, bo mieszkał obok mnie. Był trenerem Lazio. Mi się wydaje, że nie jest to trener dla reprezentacji Polski.
Tez Boniek: Wybral Brzęczka na selekcjonera.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonCarletto Z pewnością poleciał za te glupoty, które gadał o Zidanie. Tam musiało być coś dużo grubszego. Gość jest oskarżony w sprawie molestowania pracownic.

0

@Emhyr Jak oddamy go do Atleti, to będzie kolejna kompromitacja.

7

@Kondziubarca Kessie transfer niczym w fmie. Widzisz znane nazwisko, któremu kończy się kontrakt, podpisujesz i szybko sprzedajesz.

0

@Dayan016 Już bym wolał znowu oglądać Riquiego Puiga w Barcelonie niż tego emeryta Isco. Deal Auba - Depay jak najbardziej sensowny.

3

@Pawel13sz Oczywiście. Najlepszy możliwy kandydat.

1

@Encore Tylko w Viaplay transmisja?

1

@Kessie Jeden z nielicznych transferów w ostatnich latach, który na prawdę nam wyszedł i nie miał słabych punktów. Przyszedł, nastrzelal bramek i jeszcze odszedł za niezłą kasę. Szkoda, że tak rzadko robimy dobre interesy.

1

@Pawel13sz Kurla teraz się zastanawiam, czy wszyscy nasi atakujący razem dobija do liczb samego Messiego.

1

@SinMistico Umtiti

1

@Tomason I jeszcze dobrze zarobić

2

@Kondziubarca Zamiast Smudy Lato powinien wziąć Kasperczaka. Niestety słynny Franz był po niezłym okresie w Lechu, a Kasperczakowi akurat nie poszło w Górniku i pewnie to zdecydowało.

0

@barcelonaLM Świetny to jest grajek. Lepiej pograć pół roku dłużej w Benfice niż ładować się w bagno zwane Chelsea. W lecie znowu duże firmy się po niego zgłoszą i wybór będzie pewnie większy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AmigoBlancos Dobry pomysł. Chętnie poczytam

0

@Dertinho Szkoda. Parę sezonów temu liczyłem, że będą jak obecne Newcastle. Mądre budowanie drużyny i włączenie się na stałe do walki o Top 4. Nie wiem co tam się zadzialo w tym klubie, ale jest nieciekawie.

1

@Deviler Jakbyście w niczym nie odbiegali, to przynajmniej kilku polskich trenerów pracowałoby za granicą. Czemu więc żaden nie pracuje?

0

@Kuba_1 Jeśli kibice przywitają go ciepło, to będzie to o nich dobrze świadczyć.

13

@Kuba_1 Po co mają narażać go na gwizdy jakichś sfrustrowanych żabojadów? Dostał szpaler od kolegów z szatni, statuetke od klubu i gitara. Zresztą myślę, że on ma to głęboko w dupie. Ważne, że puchar świata w gablocie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?