Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@KrychaFCB Czyli chłop nie rozumie sam siebie?
1
@gaucho104 Messi zrobił wszystko to o co go Laporta poprosił. Widocznie nasz prezydent zapewniał go do końca, że to wystarczy, a na koniec postanowił dać mu kopa w dupę. Może gdyby powiedział jaka sytuacja jest na prawdę, to inaczej by się to potoczyło. Nie wiemy tego i możemy gdybać.
0
@Jackazz Oby im tam Valencia psikusa zrobiła
1
@bartas97 Tebasowi
6
@SuperPatsonFCB Kij z Realem. Żeby tylko Barca dupy nie dawała, a będzie dobrze.
3
@Kozinho. Mieli być ciekawi
1
@Lionel_Messi10 Jak tam ten nasz Sergio Gomez radzi sobie w City? Ktoś częściej ogląda i może się wypowiedzieć?
O i Kalvin Phillips wraca do gry.
0
@doc Trochę bez sensu ten przepis. Wystarczy popatrzeć na sytuację Auby właśnie. Barca go zarejestrowała, guzik pograł i został sprzedany do Chelsea, która też go zarejestrowała. Chłop nie gra, chciałby odejść, to nie może. W zasadzie jest bez wyjścia. Musi kisić się w Chelsea, bo rozwiązanie kontraktu też mu nic nie daje.
0
@MesQueUnClub96 FIFE mogą przekonać tylko dolary. Ewentualnie euro, franki lub funty.
0
@barcelonaLM Nic nie zrobią.
3
@DonCarletto
Boniek: Czy Petković jest dobry? Ja go znam na co dzień, bo mieszkał obok mnie. Był trenerem Lazio. Mi się wydaje, że nie jest to trener dla reprezentacji Polski.
Tez Boniek: Wybral Brzęczka na selekcjonera.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonCarletto Z pewnością poleciał za te glupoty, które gadał o Zidanie. Tam musiało być coś dużo grubszego. Gość jest oskarżony w sprawie molestowania pracownic.
0
@Emhyr Jak oddamy go do Atleti, to będzie kolejna kompromitacja.
7
@Kondziubarca Kessie transfer niczym w fmie. Widzisz znane nazwisko, któremu kończy się kontrakt, podpisujesz i szybko sprzedajesz.
0
@Dayan016 Już bym wolał znowu oglądać Riquiego Puiga w Barcelonie niż tego emeryta Isco. Deal Auba - Depay jak najbardziej sensowny.
3
@Pawel13sz Oczywiście. Najlepszy możliwy kandydat.
1
@Encore Tylko w Viaplay transmisja?
1
@Kessie Jeden z nielicznych transferów w ostatnich latach, który na prawdę nam wyszedł i nie miał słabych punktów. Przyszedł, nastrzelal bramek i jeszcze odszedł za niezłą kasę. Szkoda, że tak rzadko robimy dobre interesy.
1
@Pawel13sz Kurla teraz się zastanawiam, czy wszyscy nasi atakujący razem dobija do liczb samego Messiego.
1
@SinMistico Umtiti
1
@Tomason I jeszcze dobrze zarobić
2
@Kondziubarca Zamiast Smudy Lato powinien wziąć Kasperczaka. Niestety słynny Franz był po niezłym okresie w Lechu, a Kasperczakowi akurat nie poszło w Górniku i pewnie to zdecydowało.
0
@barcelonaLM Świetny to jest grajek. Lepiej pograć pół roku dłużej w Benfice niż ładować się w bagno zwane Chelsea. W lecie znowu duże firmy się po niego zgłoszą i wybór będzie pewnie większy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AmigoBlancos Dobry pomysł. Chętnie poczytam
0
@Dertinho Szkoda. Parę sezonów temu liczyłem, że będą jak obecne Newcastle. Mądre budowanie drużyny i włączenie się na stałe do walki o Top 4. Nie wiem co tam się zadzialo w tym klubie, ale jest nieciekawie.
1
@Deviler Jakbyście w niczym nie odbiegali, to przynajmniej kilku polskich trenerów pracowałoby za granicą. Czemu więc żaden nie pracuje?
0
@Kuba_1 Jeśli kibice przywitają go ciepło, to będzie to o nich dobrze świadczyć.
13
@Kuba_1 Po co mają narażać go na gwizdy jakichś sfrustrowanych żabojadów? Dostał szpaler od kolegów z szatni, statuetke od klubu i gitara. Zresztą myślę, że on ma to głęboko w dupie. Ważne, że puchar świata w gablocie