Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@Luciano99 nie wiem, czy widziałeś swój samochód pod firmą, ale ktoś wyraził na nim swoje niezadowolenie. Czyżby Jowita o czymś nie wiedziała?
https://zapodaj.net/68e3fa77c2969.jpg.html
3
@Dieselzor Chleb mazowiecki na premiera.
0
@Emhyr Kuźwa, a kiedys wystarczyło mu pół metra i ćwierć okazji, żeby w okno strzelić... Wielka szkoda tych kontuzji :(
4
@kynio302 To jest ten ruski mir, o którym ma niby marzyć każdy mieszkaniec zachodniej Europy?
Ciekawy mają sposób na wyzwalanie ludności ukraińskiej - równają co się da z ziemią. To jest dramat...
1
@MrPGG Za darmo niech wbija. Na razie na pół roku, żeby zobaczyć jak tam u niego z motywacją i chęciami do gry w piłkę.
0
@The_Man Nie wiem czy taki inteligent jak Zieliński wydukalby cokolwiek po hiszpańsku. Po włosku to może jeszcze, bo gra tam już kilka lat. No chyba, że przed meczem miał już wyćwiczony tekst
1
Będzie chciał zagrać w Barcelonie to i tak zagra. Newcastle też fajny projekt dla młodego grajka, do tego kasa lepsza. Sam zadecyduje
4
@VandaI Gdzie Beckham do Messiego? Leo to piłkarz ikona, coś jak Pele, czy Maradona. Ludzie będą mówić o nim nawet, gdy już go na tym świecie nie będzie.
1
@Kengo Jeszcze będą z niego ludzie.
2
@patrix211 Kto nie słyszał, ten nie słyszał. Bardzo dobra praca w federacjach afrykańskich. 2 złote medale PNA, awans po wielu latach z Marokiem na mundial. Przede wszystkim jego drużyny dobrze grają w piłkę. Zdecydowanie lepszy kandydat niż każdy Polak. Chyba tylko Petkovica wyżej bym ocenił z dostępnych dla nas trenerów i to tylko, przez większe doświadczenie w Europie.
8
@adambądkowski93 Oby to była prawda. Dobry trener.
10
@Kondziubarca Aj już szkoda w ogóle strzępic ryja na tych pozerów. Niech jeszcze superczempion Czarek wybierze na selekcjonera Probierza, albo Urbana, to przynajmniej człowiek nie będzie miał wątpliwości, czy warto mecz kadry odpalać.
@MesQueUnClub_87 Masz absolutną rację. Patrząc na to wszystko jeszcze bardziej śmiać się chce, jak niektórzy gadają o jakimiś niesamowitym sukcesie, który to niby został osiągnięty na Mundialu.
0
@Gaz Mam tą wyjazdowke czarno - złotą z Messim. Jedna z ładniejszych w ostatnich latach
Pięknie rozumieli się na boisku Leo z Pedrim. Fajnie to zaczynało wyglądać. Szkoda, że tak krótko mogliśmy to oglądać
4
@michal26 Trochę się przez rok nam zmieniło. W lutym 2022 kacapy próbowali zdobyć Kijów. Teraz ostro cisną na Bachmut, czy Soledar, które leżą w obwodzie, który ponoć uważają za swój, głosząc przy tym, że to są jakieś niesamowite sukcesy. Druga armia świata... Oby Ukraińcy jednak dali radę
1
Ruski Su-57 brzmi na prawdę złowieszczo
Na swój sposób piękne, ale przerażające
1
@barcelonaLM Akurat ta piosenka i samo intro bardzo fajne. W późniejszych fazach puszczali ją już po lekkim remixie Garrixa
1
@magister97r No to czekamy. Jak do tej pory każda książka przeczytana.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mam nadzieję, że jednak zdecyduje się na MLS.
3
@HighestInTheRoom Bez sensu ruch byłby z tą Monza. Gość pogra do końca sezonu na dobrym poziomie w Celticu to się spokojnie gdzieś w Premier League zalapie.
4
@Ojciec5tkidzieci Piękny jest ten stadion.
2
@bartas97 No to się popisali
@maroon https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-01-06/lublin-tragiczny-wypadek-trzy-mlode-osoby-nie-zyja-czwarta-walczy-o-zycie/
2
@Sysia11 Trochę kontuzje go zniszczyły, ale trochę i on sam nie miał już później tego zacięcia do piłki. Ostatnie podrygi świetnego Bale'a widzieliśmy wtedy, gdy był sezon czasu na wypożyczeniu w Tottenhamie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@michal26 40 to może nie, ale takie 12 zespołów na gridzie byłoby spoko według mnie. Obecnie mamy taką jakby zamkniętą ligę, ciągle te same twarze, te same zespoły. Trochę świeżości by się przydało, zwłaszcza, że ten projekt Andrettiego wygląda solidnie
2
@Kengo Z Pucharu Króla polecą, Setien ich wyjaśni. Mam też nadzieję, że Barcelona ugra ten Superpuchar. Może nie najbardziej prestiżowe trofeum, ale do gabloty można wstawić. Puchar to puchar, a zdobycie go mogłoby trochę podbudować pewność siebie drużyny na rundę wiosenną La Liga.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@PatrychoO Torres jaki kogucik. Szkoda, że nie jest taki ofensywny jeśli o strzelanie bramek chodzi
0
Xavi kompletnie się pogubił w tym meczu. Co to są za zmiany? Jeden wielki chaos.
1
@KrychaFCB No bo Probierz to właśnie słynie z tego, że tak chętnie wprowadza młodzież do swoich drużyn. Wolał grać starymi Słowakami, niż młodymi Polakami, najbardziej stekal na ten przepis o młodzieżowcu.
Jestem pewien, że prędzej zagraniczny trener odstawi piłkarzy typu Krychowiak, Glik, Grosicki (z całym szacunkiem) niż kolejny Polak z betonu, który będzie grzecznie czekał, aż panom reprezentantom się znudzi jeżdżenie na zgrupowania.