Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Mówcie co chcecie, Zidane byl świetny, ale tu jest zdecydowanie za wysoko.
3
Moje głosy:
5 punktów - @Danny Gaucho
3 punkty - @FCBparasiempre
1 punkt - @michal26
0
@Kuba_1 Piękna z nich para
2
@Kozinho. Nawet jakaś arabską złotą piłkę mu wymyśla jak trzeba będzie, a Messi takiej nie ma.
3
@Przemek2323 Szkoda, że Bareja nie dożył rządów PiS. Chłop by miał tyle materiału
12
Życie to jest puste pole, takie życie ja...
3
@Janas11224 Obajtek śmieć bezkarny...
3
@4drian0 Ale gościowi się odkleiło pod koniec kariery.
0
@Volk Nie został wyj... z poważnego futbolu, tylko sam się wyj... swoim zachowaniem i wymaganiami finansowymi.
1
@Cotutajsiedzieje Odpowiedź jest bardzo prosta - z Ronaldo w składzie Newcastle nie awansowaloby do Ligi Mistrzów
2
@abram3k Depay od pierwszej mam nadzieję
0
@IronSanHybrid To jest po prostu piękne.
9
@Emhyr Byłby cwany niestety, bo jak mu ktoś odpowie to zaraz wali żółtą za dyskusję, a jak nie pomoże to drugą. Kartkę komuś na ławce? Nie ma problemu. Za ewidentny faul? Nie no po co. Tego parodysty nie dałbym do sędziowania pucharu Tymbarka.
4
@BorzyKrzys No to kacapy poswietowali nowy rok z przytupem.
4
@Faro Hakimi/Kimmich/Son - Ktoś z tej trójki
@MesQueUnClub_87 Haalanda widzę u nas po odejściu Lewego. Szkoda, że prawdopodobnie nie będzie nas stać.
0
@Encore Jak chce grac w lidze konferencji to spoko.
4
@AmigoBlancos Często widziałem na jego ig, że ma teraz jakąś młodą kobite, której raczej niczego nie brakuje. Ciężko mi ogólnie uwierzyć, że akurat on mógłby odwalić taką akcję, ale nie jedno już widzieliśmy wśród piłkarzy. Lepiej, żeby to były bzdury, bo nie ukrywam, że Dani to jeden z moich ulubionych piłkarzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@David_Beckham On swoim poziomem obecnie pasuje do tej ligi mistrzów jak pięść do nosa.
0
@MarcelNJ11 Po co nam to? Fajnie się Polska rozwinęła, a teraz ruskie mają nam wjeżdżać i niszczyć kraj? Tfuu, oby nigdy więcej wojny.
2
@Rewolucja123 Ależ to zrobił. Po prostu niesamowite.
4
@MesQueUnClub96 Ty tak będziesz wyglądal jak stary z roboty wróci i zobaczy co tu o nim wypisujesz.
0
Darwin się na Realu przełamie.
4
@hazo428 Moim zdaniem nie. Emery go odstawi to pójdzie grać gdzieś indziej, bo to jest dobry bramkarz. Może nie jakiś Top na poziom PSG, czy City, ale bardzo solidny.
2
@Jakchcesz Bo on mocny jest jak trzeba karteczkę za dyskusję pokazać, albo komuś na ławce. Za oczywiste przewinienia to nieeeee
0
@Emhyr Rozmowa kwalifikacyjna w PZPN:
https://zapodaj.net/7d75f17b54d3e.jpg.html
Z miejsca byłbyś przyjęty
5
@MESSIah16 Morgan: Chcesz grać na najwyższym poziomie. Chcesz grać w Lidze Mistrzów. Chcesz bić kolejne rekordy. Gdyby chodziło tylko o pieniądze, byłbyś już w Arabii Saudyjskiej, ale nie to cię motywuje.
Ronaldo: Dokładnie! Nadal wierzę, że mogę zdobyć wiele bramek.
Jakby miesiąc wcześniej nie robił z siebie klauna w wywiadzie mówiąc górnolotnie o jakichś wielkich ambicjach, to śmiech byłby zdecydowanie mniejszy.
Zasłużona sportowa emerytura i tyle.
0
@michal26 W całej tej sytuacji tylko samego budynku szkoły szkoda.
3
@Pawel13sz Suarez to był piłkarz kompletny. Ogromny wachlarz umiejętności posiadał Urus. Walił te bramy jak maszyna. Z główki, z wolnego, z woleja, zza pola karnego, z przewrotki. 31 goli i żadnego z 11 metrów. Do tego świetny w rozegraniu. Cudownie było go oglądać w takiej formie. 2 złote buty w prime Messiego i Ronaldo mówią same za siebie.
3
Niesamowita jest ta przemiana Messiego, gdy tylko zakłada koszulkę swojej reprezentacji narodowej. W PSG gra swiernie w tym sezonie, ale dopiero w kadrze widać po nim ten ogień, pasję i błysk w oku jak za dawnych lat. Zawsze wydawało się, że jest na odwrót. W koszulce Barcelony był Supermanem, a na kadrze było słabiej. Teraz jakby mógł to cały rok grałby w reprezentacji