Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekałem na te pasjonujące pojedynki Krychowiaka z Ronaldo u Arabów
0
@SuperPatsonFCB Spoko pomysł na budowanie kadry. Mają grajków, którzy mogą im zapewnić dominację na krajowym podwórku przez parę lat.
Najbardziej w Rakowie imponuje mi to, że potrafią zatrzymać swoje największe gwiazdy. Taki Ivi Lopez, Kovacevic czy Tudor z każdego innego polskiego klubu już dawno byliby opchnieci za granicę
0
@koksik2700 Bimber będzie spożywany
1
@Deviler Ciekawa opcja. Zagraniczny trener z nazwiskiem wpasowujacym się w polską myśl szkoleniową
1
@michal26 A ten cały Garrincha, który był taki dobry i wygrał Pelemu mundial w 1962 nie miał przypadkiem jednej nogi krótszej? Kaleka i alkoholik był w tamtych czasach najlepszym piłkarzem przez pewien okres. To dużo mówi.
Wyobrażacie sobie, że taki gość jest najlepszy w obecnych czasach? Nie ma szans.
Szanuje ich dokonania. W swojej epoce byli najlepsi. Koło ich rekordów, historii nie da się przejść obojętnie. Taki Pele oczywiście jest ikoną tego sportu, podobnie jak Maradona, czy teraz Messi, ale zgadzam się, że te postaci piłki z lat 50, czy 60 są zbyt wyidealizowane.
1
@pyra92 Nawałka się uparł i go nie brał, a to był błąd. Może w słabych ligach, ale gość był w gazie. Mógł być zawsze jakąś dobrą opcją
0
@Emhyr Dawać chłopaki, śmiało. Już to widzę
1
@Kondziubarca O to rzeczywiście wielki powrót do Ligi Mistrzów. Raptem dwa mecze i do domu. Za rok Liga Europy i znowu będzie uciekał z klubu mówiąc, że nikt go nie szanuje.
3
@Herato Neymar do PSG 7/10
Mbappe do PSG 10/10
Dembele do Barcelony 4/10
Coutinho do Barcelony 1/10
Felix do Atletico 2/10
@MesQueUnClub_87 wydaje mi się, że chodziło mu o te top 5 najdroższych. W innym wypadku też wymieniłbym Lewego do Bayernu, Ronaldo do Realu, czy Ronaldinho do Barcelony
2
@PatrychoO A co ma być niemiły? Dobrze sobie zdaje sprawę, że nikt mu takich piłek jak Messi nie rzuci.
0
@Comfortable_ Aż tak to nie. Źle nie gral, ale to nie ten sam Neymar, co przed mistrzostwami + jeszcze ta odklejka z symulka.
0
@Allbi Zaraz Messi wyjdzie na plażę w białych gaciach, to mądralki będą pisać "jak on mógł? W białych? Powinien w granatowo, bordowych"
0
@BaroPodertos Niestety spodziewałem się, że będzie to tak wyglądać. Szkoda, bo taki Neymar jak przed Mundialem to piłkarz nieszablonowy, dla którego włącza się mecze.
0
@Dertinho Co prawda to prawda. Kociol pod Krokwią to jest coś niesamowitego. Każdy skoczek, który widział i przeżył mówi, że to coś wyjątkowego.
0
@Emhyr O to to. Te sociale Barcy wyglądają często jakby je prowadził jakiś dzieciak po gimnazjum, albo siostrzeniec Lapcia po znajomości.
1
@Emhyr Może Guardiola chce sprawdzić, czy uda mu się wygrać mistrzostwo mając w pewnym etapie sezonu 8 punktów straty do lidera xD
1
@Cule1234 Sam na siebie większą presję nakłada. Jego sprawa. Tym śmieszniej będzie widzieć jak przegra przez swoją głowę i klapnie, w którymś skoku w pobliże punktu K.
4
@Ascend Jeden Nawałka wiosny nie czyni. Gdzie reszta osiągnięć innych wielkich polskich trenerów na Euro?
2
@Rewolucja123 "Nikt ci tyle nie obieca, ile Laporta obiecał Cules"
0
@Michu94 Lapcio już zaciera rączki. Prędzej, czy później niestety dojdzie do tego, że będziemy musieli któregoś młodzika sprzedać
6
@Joe_Pesci Arcydzieło od Andresa.
2
@Janiama Lewandowskiego wyzywają od drewniaków i dobijaczy, Suareza od grubasów. Dziwi was, że ktoś kręci bekę z Darwina? Jak na pieniądze, które za niego zapłacili gra slabo i na ten moment jest tak samo przepłacony jak wyśmiewany Antony. Oczywiście może się poprawić, potencjał ku temu ma. Przecież jego liczby w Benfice nie wzięły się znikąd, ale jak widziałem te porównania do Haalanda na początku roku to mi się śmiać chciało. Norweg to jest półka wyżej.
5
@fanbofan Na samym początku to pora skończyć z trenerzynami pokroju Brzęczka, Michniewicza, Probierza, czy innego Urbana. Później można się brać za pilkarzy.
4
"Na noże" w TVP 1
1
@Emhyr Sczesny 2022>Fabiański 2016, Glik 2022< Glik 2016, Cash 2022< Piszczek 2016, Pazdan 2016 > Kiwior 2022, Bereszynski 2022>Jędrzejczyk 2016, Krychowiak 2016>Krychowiak 2022, Mączyński 2016 < Zieliński 2022, Kaminski 2022 < Błaszczykowski 2016, Zalewski/Frankowski 2022 < Grosicki 2016, Milik 2016>Milik/Świderski 2022, Lewy 2016 < Lewy 2022
Kilka punktów miał mocniejszych Michniewicz, ale całość za Nawałki była po prostu lepsza. Glik, Krychowiak i Grosicki w prime. Świetnie przygotowany Błaszczykowski, do którego żaden obecny skrzydłowy nie ma podjazdu. Piszczek - najlepszy boczny obrońca w historii polskiej piłki. Pazdan, który rozegrał turniej życia i bronił tak, że Kiwior mógłby brać przykład. Milik przed poważnymi kontuzjami.
3
@Kondziubarca W przyszłym roku wybuchnie wojna między Chinami, a Mozambikiem, czego konsekwencją może być rozbiór Rosji
Mniej więcej ten sam poziom wiarygodności. Ani Francja, ani tym bardziej Niemcy nie.maja obecnie siły, która pozwolilaby im pokonać Polskę. Choćby nawet przez sekundę pomyśleli o takim pomyśle, to USA im go szybko z głowy wybije. Zwykłe pieprzenie Ruskich
1
@barcelonaLM Zenek Martyniuk ją godnie zastąpi
0
@arsenallondyn0 O kurde a jeszcze niedawno go widziałem na zdjęciach z realizacji nowej części "U Pana Boga w Królowym Moście". Wielka szkoda.
1
@Comentateiro Cofnijmy się jeszcze dalej.
ME 2012 - Benzema w kadrze, odpadają w 1/4
MŚ 2014 - Benzema w kadrze, odpadają w 1/4
ME 2016 - Benzema poza kadrą, Francja wicemistrzem Europy.
Deschamps jest selekcjonerem już 10 rok. Za każdym razem, gdy brał Benzeme na turniej odpadał we wcześniejszych fazach. W każdym turnieju, na który nie brał Karima dochodził do finalu.
0
@Homeopata8989 Austriacy też już długo. Zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę, że jeszcze kilka lat wstecz wygrywali to rok do roku.