0

@DCHX Dostaniecie katerogie, książeczkę wojskową i tyle. Nic nowego

5

@cris2706 Mbappe to najlepszy piłkarz młodego pokolenia. Trzeba to przyznać otwarcie.

0

@Chaoss Nie dotrwamy xD

0

@MESSIah16 Oby Marciniak sędziował Milanowi w 1/8 Ligi Mistrzów.

0

@takisobiektos Polaków też sporo przyjęli

8

@Emhyr Haha chłop z kraju, który nielegalnie okupuje terytoria innego, demokratycznego państwa wzywa Anglię do oddania ziemi Argentynie. Kacapy to jest wyższy level

0

@cris2706 Akurat nie. Bardzo przychylnie o Messim i Argentynie się wypowiadał

0

@Malibu Wymieniłem na początku 4 pierwsze turnieje Messiego. Katar policzyłem oddzielnie jako apogeum kunsztu Goata.

3

Leo Messi na mundialach w 2006, 2010, 2014, 2018 był odpowiednio: młodym zawodnikiem, w początkach swojego prime, w swoim prime, w najlepszym wieku dla piłkarza. Przez te 4 turnieje udało mu się raz zagrać w finale, zdobyć 6 goli i zanotować 2 asysty. Nie miał gola w fazie pucharowej.
Niesamowite jest to, że mając 35 lat, ten gość zagrał swój najlepszy turniej w całej jakże wspaniałej karierze. On był niczym Maradona w 1986. Do Mundialu w Katarze jego dorobek na mistrzostwach świata był po prostu średni, a teraz jest jednym z najlepszych w całej historii.
Leo Messi to jest piękny przykład, że nigdy nie należy się poddawać, nigdy nie należy wątpić. Gość uparcie dążył do tego celu przez całą swoją karierę i praktycznie na sam koniec dopiął swego. Piękna klamra. Najlepszy piłkarz w historii.

3

@MESSIah16 Obsada bramki kulała w reprezentacji Argentyny od dawna. Niby był ten Romero, ale chłop w klubie nic nie grał. Caballero, czy Armani w 2018 kabaret. Dibu wreszcie pewny między słupkami, Argentyna zgarnia tytuły hurtowo, a on ma w tym swój ogromny udział.

1

@AllBundy 17/18 zaczynał jeszcze lepiej. W presezonie wyglądał lepiej niż Messi, stał się liderem pełna gębą. Niestety skusił się na paryskie srebrniki. Cały sezon w Paryżu też mial świetny

1

Żeby się tylko Benzema nie zapomniał po ten srebrny medal zgłosić. Bądź co bądź, to jego największy sukces w reprezentacji :D

1

@NaFazieHitman Genialna interwencja Dibu. Gość jest poyebany na tej bramce, prawdziwy wariat

2

@Davvd Jego jedyny rywal to Mbappe. Grają w jednym klubie, a więc wszystko co Kylian wygra Messi również wstawi do gabloty. Nie wiem co by się musiało stać, żeby Leo tego nie wygrał.
Czysto teoretycznie, jeśli City wygrałoby LM, a Haaland dalej strzelał seryjnie to miałby jakieś szanse. Jednak Mundial to impreza czterolecia i myślę, że przeważa Lige Mistrzów, zwłaszcza jeśli wygrywasz go w takim stylu jak Messi.

1

@hayek Polska zniosła najlepiej. Po końcowym gwizdku z Francją, nasz kapitan się nawet cieszył

0

@tristan87 Petkovic albo Renard. Kulesza musisz

11

@Sapos93 Za strzelenie bramek jest złoty but. Gdzie był Mbappe w 1/4 i 1/2? Messi zagrał cały turniej równo, od początku do końca, w każdym meczu był najlepszy i do tego podniósł puchar. MVP bezdyskusyjne

4

@Rust_Cohle W lidze też ;)

4

@Irmscher10 Dziś wyjątkowo nawet poniedziałek nie wkurza.

1

@karci0 Nawalili wczoraj więcej Messiego w socialach niż jego obecny klub :D

0

@bebeto77 Takie chamy i prostaki, a to jednak w kulturalnej Francji po każdym meczu demolują swoje miasta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@Emhyr Wuj z tym rekordem. Puchar w gablocie się liczy. Ta porażka wyszła im tylko na dobre.

2

@tristan87 Znowu nasciemnia coś jak w wywiadzie o Kurowskiego, a po paru dniach się okaże, że połowa z tego co mówił to nieprawda.

14

@okiemtypera_lucaxx95 Francuski Higuain. Do końca życia mu będą wypominac

5

@BorzyKrzys Coś pięknego, jakie emocje. Brawo Scaloni. Zapisales się złotymi zgłoskami w historii futbolu

27

Przez lata wytykali mu to, że nie ma żadnego tytułu z reprezentacja. Przegrane finały Copa i Mundialu.
Tymczasem Messi w półtorej roku zdobył wszystko co się dało dla swojego kraju. Życie pisze niesamowite scenariusze

2

@Bartula Ronaldo musiałby teraz chyba Super Bowl wygrać .

0

@Encore Z cała sympatią do Dembele, to jest smutne i tragiczne, a nie piękne, że taki piłkarz ma stanowić o sile Barcelony.

43

Przecież my to mistrzostwo Argentyny i Messiego będziemy wspominać przez lata jak nasi dziadkowie i ojcowie mistrzostwo Maradony w 86'. Nikt nam tego nie odbierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?