4

@msmsms Argentyna, Francja, Chorwacja, Maroko

5

@Kessie Pierwsze skojarzenie? Sean Connery jako James Bond. Przepiękny samochód.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Striker A nie miał przypadkiem kończyć na Euro 2024 w Niemczech?

0

@FcPortoFan1999 Zidane to widzę ciągle czeka na reprezentacje Francji. Ciekawe czy się doczeka, bo to już jest dość długa przerwa od trenerki.

0

@mekston Na miejscu Portugalczyków bardziej bym się pruł do Santosa za to konsekwentne pomijanie Leao i Cancelo.

0

@RoberDzik Prawda. Cristiano w niczym nie pomógł swojej drużynie na tym turnieju.

10

@kkbarca Alemany nerkę sprzedaje? Po tym co chłopak na mundialu pokazuje, to Benfica 70 baniek w górę zaśpiewa.

6

@Emhyr Za 2 lata Copa America. Myślę, że jeszcze spróbuje i mam nadzieję, że tak się stanie.

3

@Sysia11 Mniej więcej od 60 minuty Maroko tylko pozbywało się piłki, rzadko tworząc zagrożenie, a Portugalia i tak nie potrafiła nic strzelić. Sami sobie są winni. Jeden gwiazdor płacze o karnego, którego nie było, łysy o sędziego. Przegrywać też trzeba umieć.

0

@Rewolucja123 Escandalo!!!

1

Mbappe biega bardzo szybko, ale jeszcze szybciej potrafi nagle przewrócić się na murawę.

20

@Awtameok_Klana Piecze ciągle?

0

@MesQueUnClub96 Wpuści go Santos na trochę bo inaczej dymy im w szatni zrobi

1

@okiemtypera_lucaxx95 van Dijk podszedł pierwszy bo po prostu ma największe jaja z całej kadry Holandii, do tego kapitan i chciał wziąć na swoje barki tą presję. To, że Dibu zajebiście wyciągnął jego strzał, to już inna sprawa.

0

@kuz Livakovic do Bayernu? Wczoraj Kahn coś tam notował na meczu Chorwacji

0

@GeraltzKatalonii Ależ pajacerka Holendrów.

1

@martin3131 Dlatego tym bardziej należy docenić obiektywność Messiego. Równie dobrze mógłby nic nie mówić, bo sędzia ich oszczędził w paru momentach.

6

@anxted Dokładnie. Holendrzy prowokacje zaczęli już przed meczem swoimi wypowiedziami. W trakcie chamstwem nie ustępowali Argentyńczykom. Jakoś nigdzie nie widzę krytyki Pomarańczowych, którzy pajacowali nawet przy rzutach karnych. Dostaje się tylko zwycięzcom, którzy obiektywnie patrząc byli lepsi.

1

Zarąbisty meczyk wczoraj. Dużo się działo, emocje u piłkarzy brały górę. To bylo jedno z tych mundialowych spotkań, które pamięta się przez wiele lat.

1

@Barcanajlepszyteam Wtedy na pewno, bo to było przed słynnym biurofaxem. Dopiero później mu się coś w głowie poprzestawialo niestety

4

@PatrychoO Ale się chłop kompromituje

5

@Colon Nie mogę wyjść z podziwu jak on to zobaczyl. Po prostu niesamowite.

1

@Worny Przez ta śmieszna ligę narodów ciężko rozgrywać mecze towarzyskie z kimś topowym z Europy.

2

@msmsms Jakby się wziął za robotę i chciało mu się dalej dbać o siebie to Spokojnie za 4 lata zagrałby. Ciekawe jakie ma priorytety

1

@Piorun Jeszcze Mekambe

0

@MESSIah16 Sergio Romero w 2014 też zrobił robotę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@PatrychoO Panie Frenkie, Mundial jest dla pana Lionela, dla pana jest tytuł La Liga. Tego sobie i wam życzę.

2

@Roobo W tle bitka, a Messi cieszy michę. No piękne po prostu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?