Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@msmsms Argentyna, Francja, Chorwacja, Maroko
5
@Kessie Pierwsze skojarzenie? Sean Connery jako James Bond. Przepiękny samochód.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Striker A nie miał przypadkiem kończyć na Euro 2024 w Niemczech?
0
@FcPortoFan1999 Zidane to widzę ciągle czeka na reprezentacje Francji. Ciekawe czy się doczeka, bo to już jest dość długa przerwa od trenerki.
0
@mekston Na miejscu Portugalczyków bardziej bym się pruł do Santosa za to konsekwentne pomijanie Leao i Cancelo.
0
@RoberDzik Prawda. Cristiano w niczym nie pomógł swojej drużynie na tym turnieju.
10
@kkbarca Alemany nerkę sprzedaje? Po tym co chłopak na mundialu pokazuje, to Benfica 70 baniek w górę zaśpiewa.
6
@Emhyr Za 2 lata Copa America. Myślę, że jeszcze spróbuje i mam nadzieję, że tak się stanie.
3
@Sysia11 Mniej więcej od 60 minuty Maroko tylko pozbywało się piłki, rzadko tworząc zagrożenie, a Portugalia i tak nie potrafiła nic strzelić. Sami sobie są winni. Jeden gwiazdor płacze o karnego, którego nie było, łysy o sędziego. Przegrywać też trzeba umieć.
0
@Rewolucja123 Escandalo!!!
1
Mbappe biega bardzo szybko, ale jeszcze szybciej potrafi nagle przewrócić się na murawę.
20
@Awtameok_Klana Piecze ciągle?
0
@MesQueUnClub96 Wpuści go Santos na trochę bo inaczej dymy im w szatni zrobi
1
@okiemtypera_lucaxx95 van Dijk podszedł pierwszy bo po prostu ma największe jaja z całej kadry Holandii, do tego kapitan i chciał wziąć na swoje barki tą presję. To, że Dibu zajebiście wyciągnął jego strzał, to już inna sprawa.
0
@kuz Livakovic do Bayernu? Wczoraj Kahn coś tam notował na meczu Chorwacji
0
@GeraltzKatalonii Ależ pajacerka Holendrów.
1
@martin3131 Dlatego tym bardziej należy docenić obiektywność Messiego. Równie dobrze mógłby nic nie mówić, bo sędzia ich oszczędził w paru momentach.
6
@anxted Dokładnie. Holendrzy prowokacje zaczęli już przed meczem swoimi wypowiedziami. W trakcie chamstwem nie ustępowali Argentyńczykom. Jakoś nigdzie nie widzę krytyki Pomarańczowych, którzy pajacowali nawet przy rzutach karnych. Dostaje się tylko zwycięzcom, którzy obiektywnie patrząc byli lepsi.
1
Zarąbisty meczyk wczoraj. Dużo się działo, emocje u piłkarzy brały górę. To bylo jedno z tych mundialowych spotkań, które pamięta się przez wiele lat.
1
@Barcanajlepszyteam Wtedy na pewno, bo to było przed słynnym biurofaxem. Dopiero później mu się coś w głowie poprzestawialo niestety
4
@PatrychoO Ale się chłop kompromituje
5
@Colon Nie mogę wyjść z podziwu jak on to zobaczyl. Po prostu niesamowite.
1
@Worny Przez ta śmieszna ligę narodów ciężko rozgrywać mecze towarzyskie z kimś topowym z Europy.
2
@msmsms Jakby się wziął za robotę i chciało mu się dalej dbać o siebie to Spokojnie za 4 lata zagrałby. Ciekawe jakie ma priorytety
1
@Piorun Jeszcze Mekambe
0
@MESSIah16 Sergio Romero w 2014 też zrobił robotę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@PatrychoO Panie Frenkie, Mundial jest dla pana Lionela, dla pana jest tytuł La Liga. Tego sobie i wam życzę.
2
@Roobo W tle bitka, a Messi cieszy michę. No piękne po prostu :D