1

@Mads Ta porażka przyszła im w najlepszym możliwym momencie.

15

@Janiama Zamienili Aguero/Jesus na Haaland/Alvarez. Pierdzieleni geniusze

72

"Czekamy na finał, gdzie Argentyna zagra o swój 3 tryumf, a Leo Messi o to, żeby mieć wreszcie święty spokój, bo to On jest The Greatest of all the times." - Laskowski podsumował

0

@barteq No już mu nie chciałem aż tak umniejszać xD

29

Scaloni też imponuje na tych mistrzostwach. Gość idealnie rozczytuje kolejnych rywali. Martino rozczytany, Czesiu rozczytany, Van Gaal rozczytany, Dalic rozczytany. Często zmienia ustawienie zespołu neutralizując jego mankamenty. W życiu bym się po nim nie spodziewał takiego warsztatu, na prawdę wielki szacunek.

75

Znalazły się jakieś barany, które podważały wagę tego sukcesu z Copa, kwestionując poziom turnieju. To Messi przyjechał na mundial i robi dokładnie to samo co na Copa America. Po prostu bawi się z rywalami. Nie ma i nie było lepszego.

3

@Uukasz_93 Copa Farmerica mówili. Chłop przyjechał na mundial i robi to samo. Piłkarz wszechczasów i tyle.

1

@Przemek2323 Gdzie w tym meczu był wałek? Chorwacja nie stworzyła żadnego zagrożenia przez 90 minut.

4

@Faro Niech będzie chociaż w połowie tak dobry jak ojciec, to i tak nam w Barcelonie zrobi robote

10

Dobra Gvardiol, głowa do góry. Nie jesteś pierwszym, ani ostatnim, którego Messi wkręcił w ziemie.

10

Messi ostatnio był taki decydujący w sezonie 18/19. Gość jest po prostu niesamowity.

6

Julian Alvarez to bezdyskusyjnie najlepszy młody zawodnik na tym Mundialu.

4

Czy Josko Gvardiol już został wykrecony z murawy?

6

@LewoSkrzydlowy11 I ta wersja Messiego podoba mi się najbardziej. Ma wszystko to, czego braki wytykali mu przez lata jego hejterzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO W obecnej dyspozycji to on nie strzeliłby nawet San Marino. No chyba, że karniaka jakiegoś

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@Danny Gaucho Mógł się mordą przykleić debil.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@El dominatore No to odpowiem. Kubacki przy Małyszu nawet nie stał jeśli chodzi o osiągnięcia.

5

@kamiVeB Brzęczek awansował na Euro 2020 bądź co bądź z trochę trudniejszej grupy jednak.

15

@barcanawieki Czyli, że niby awans na Euro to jest jakiś wielki sukces, czy cel nie do osiągnięcia bez niego? Chłop się ma za jakiegoś Kazimierza Górskiego? Chyba za bardzo wziął do siebie te nagłówki o "polskim Mourinho"

36

@Deviler Z takiej grupy to i bez trenera awansują.

0

@El dominatore O chłopie. Co to w ogóle jest za pytanie? Rozumiem zestawiać Stocha z Małyszem, ale Kubacki? Nie ten kaliber.

2

@marcin62 Do przodu to każdy głupi umie pałować. Nie o to w tym chodzi

1

@Destroyer_of_Worlds Być może sytuacja jest już tak ujowa, że czas na przekazanie sterów i ucieczkę z tonącego statku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@Criss18Barca Dla mnie bezdyskusyjnie Iga Świątek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Sulimo U mnie już jakieś 1,5 godziny nie pada. Jakieś 15km od Lublina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?