Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@verdant Coś pięknego po prostu
18
Muuuuuuuchaaaaachooooos!!!!
5
@Destroyer_of_Worlds Rozyebany mistrz i wicemistrz świata, a ty tu jeszcze coś gęgasz...
2
@Sulimo Trzeba wymyślać nową narrację. Za dużo goli z karnych Messi strzelil
0
@GeraltzKatalonii Di Maria go czapką nakrył. Trzeba go było brać za darmo na te 2 lata.
9
Ależ Messi poprawił swoje staty na Mundialu. 7 goli i 3 asysty na jednym turnieju. Po prostu najlepszy w historii!
2
Messiemu nie jest pisany ten tytuł, czy co?
0
Jak Argentyna dotrwa do karnych to będę zdziwiony...
4
@Danny Gaucho Lio dołoży asystę jakaś dziś. Świetnie czuje się w rozegraniu
1
@kamil9040 Spokojnie. Po przerwie przycisną
1
No Argentyno, jak nie teraz to już nigdy.
15
@Bobo25 Ale piecze.
56
Genialna pierwsza połowa w wykonaniu Argentyny. Francja nie istnieje.
2
Dziadek Di Maria ograł Dembele jak amatora. Co klasa to klasa
1
@Encore Jak Bruno
0
@D10SLEO Szczególnie na pozycji bramkarza. Martinez może Casillasem nie jest, ale trzyma bardzo dobry poziom. To co w 2018 odwalali Caballero i Armani wolało o pomstę do nieba
27
Jesli Argentyna wygra, to wiadomo - Messi król, ale też historia trenerska Scaloniego będzie niesamowita. Gość przychodzi do kadry znikad, w zasadzie tylko dlatego, że AFA ma problemy finansowe i nie stać ich na nikogo z topu i wygrywa Copa America, a rok później jest w finale Mundialu.
3
@VegetaPolska To bardziej Francja jest napompowana. Polska cisnęła ich 45 minut, Anglia była lepsza, ale zabrakło szczęścia. Maroko też nie miało problemu zepchnąć ich do defensywy, a narracja jest taka, jakby to była drużyna nietykalna.
1
@mekston Takie serie lubią się kończyć w takich momentach.
0
@MICHU2 Messi od początku Mundialu jest decydujący, w kluczowych momentach bierze odpowiedzialnośc na swoje barki i nie pęka. Odnoszę wrażenie, że ten facet to jest zupełnie inny mentalnie piłkarz, niż gdy opuszczał Barcelonę.
7
@Vernon_Roche 1:0 dla Argentyny nawet po bramce Emiliano Martineza też byłoby piękne. Wszystko jedno kto strzeli, byle Albicelestes podnieśli puchar.
3
@michal26 Może ich stać, ale przecież leśne dziadki nie będą sobie od ust odejmować. Na balety i wódeczkę też musi być
1
@El Madridista. Szkoda, że go nie było. Z nim pewnie odpadaliby wcześniej jak na Euro.
5
@DonCarletto Też tak uważam. Majac grajków takich jak Felix, Griez, De Paul, Correa, Carrasco, czy Lemar spokojnie można grać przyjemniejszą piłeczkę. Niestety Cholo uparcie stawia na swoje
1
@DonCarletto I Michniewicz w jego miejsce. Idealny do kontynuowania taktyki autobusu w Atletico. Nawet by się chłopki bardzo przestawiać nie musieli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Kuba_1 Ja bym wolał Di Marie w drugiej połowie zobaczyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika