0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kondziubarca Białoruś powinna zostać oficjalnie wykluczona ze świata sportu jak ich najlepsi kumple kacapy. Ruskich raz dwa zbanowali, a Białoruś mimo, że z jej terytorium były ataki i latają rakiety dalej jest brana pod uwagę chociażby w eliminacjach do Euro.

3

@Nano22 Patrząc na tą piękną koszulkę z nazwiskiem genialnego piłkarza przypomina mi się tamten sezon. Piękna gra Barcelony, kosmiczny Messi. Co to były za czasy..

2

@Kamilos84 Po konferencji Verattiego

2

@El Madridista. Trzymać mi tego Pavarda z daleka od Barcelony. Niedość, że to średniak słynący z jednej jedynej bramki, to jeszcze teraz te rewelacje na temat zachowania.

3

@Emhyr Już widzę jak Xavi będzie chętny skasować zawodnika, który już parę dobrych punktów w tym sezonie uratował

3

@Cule1234 Kogo obchodzi opinia tego eks kopacza, szmuglera i pirata drogowego?

2

@Kondziubarca Podejrzewam, że Kulesza i tak chciał zmienić trenera. Każdy ewentualny sukces kadry za Sousy byłby połowicznie przypisany Bońkowi, który go zatrudnił, a to oczywiście nie wchodziło w grę. Portugol wyczuł pismo nosem i spierdzielil w porę.

8

@Volk W City też są Araby, z tym, że może trochę bardziej kulturalne. Al Khelaifi to wyjątkowo odpychający typ.

1

@koziar W zasadzie to jest jego jedyny wybitny występ na mistrzostwach świata. 3 bramki ze wszystkich 8 strzelił właśnie w tym meczu. Strzał z wolnego palce lizać

10

@DonMatteo901 Uwielbiam tego gościa. Widać w nim prawdziwą pasję do tego co robi.

0

@Ricardinio14 Błaszczykowski stał się zerem? W życiu, opinie skiepscil sobie swoją wątpliwą robotą w Wiśle Kraków. Żaden normalny kibic nie może mieć do niego pretensji za tą przestrzeloną jedenastkę, bo gdyby nie Kuba, to nawet byśmy z tą Portugalią nie grali. To on był motorem napędowym reprezentacji na tamtym Euro.

3

Nikogo lepszego w miejsce Alby nie wezmą, więc niech zostaje. Na mundialu udowodnił, że jeszcze daje radę. Do rotacji z Balde idealny. Jedyny minus to te jego zarobki.

5

@hefaj6 @mrboom Trzymajcie się Panowie, dużo zdrowia dla waszych pociech. Chłopaki na pewno dadzą radę!

5

@msmsms Przecież nawet jakby Messi przeszedł w lecie do City i wygrał Premier League, to byłyby głosy, że w szejkowskim tworzę to się nie liczy, albo, że w City to każdy głupi by wygrał. Debilom nie przegadasz. Może kiedyś do nich dotrze, że mieli możliwość podziwiać najlepszego w historii tej dyscypliny, a wybrali umniejszanie mu i deprecjonowanie jego osiągnięć. Ich strata

2

@VegetaPolska Pogra pogra, a gra i podglądanie na treningach Lewego jeszcze mu wyjdzie na plus.

2

@Deviler W kwestii nowego trenera całkowicie podzielam zdanie Borka. Weźmy jakiegoś gościa pokroju Petkovica, czy Renarda i dać dlugi kontrakt do mundialu 2026. Półśrodki jak Probierz skończą tak samo jak Michniewicz. Tu potrzeba nie tylko trenera z jakimś pomysłem, ale przede wszystkim gościa z jajami, charakterem, który nie da sobie wejść na głowę piłkarzom w szatni i dziennikarzom

7

@mekston Top występ Messiego na tym Mundialu. Był jak Maradona w 1986. Będzie się o tym mówiło latami.

5

@thorin A czemu nie?

3

@thorin Wyjmujesz z tej drużyny Sczesnego i nie ma awansu na mundial, a co za tym idzie wyjścia z grupy. Michniewicz nie miał żadnego pomysłu, ta drużyna była totalnie bez stylu, a uratował go tylko i wyłącznie bramkarz, który przeżywal najlepsze miesiące swojej kariery. No chyba nie powiesz mi, że od meczu ze Szwecją do Mundialu zauważyłes jakis zalążek pomysłu, czy schematu.

2

@GeraltzKatalonii I gramy w Lidze Europy. Co poszło nie tak?

3

@Encore Nie wiem, który był najlepszy, ale najgorszy wybrać jeszcze trudniej bo było ich całkiem sporo.
Chyba na + baraż ze Szwecją, na minus 6:1 z Belgia, 2:0 z Argentyna, 0:0 z Meksykiem, 1:0 z Chile. Tego się nie dało oglądać

0

@JohnnyBarca Przeznaczenie

29

@Comentateiro Jak Euro może być trudniejsze od Mundialu, jak tam się wychodzi z 3 miejsca w grupie, bez wygrania meczu

3

@mekston Oczywiście wiem. Po prostu śmieszą mnie zawsze takie gadki jak choćby kibiców Realu w zeszłe lato.

5

@Kondziubarca Przecież podobno ten pociąg przyjeżdża tylko raz i w zeszłe lato odjechał bezpowrotnie xD

0

@Encore Pamiętam jego moment w West Hamie. Przecierałem oczy ze zdumienia, że on tak potrafił grać.

4

@FcBarcelonaFanMSN Obaj grubo przepłaceni. Factos

3

@AllBundy Kurla....Ale to już było i nie wróci więcej.
Jednak słowa Pawlaka z "Sami swoi" byly prawdziwe. "Im wyżej wyleziesz, z tym większym hukiem zlecisz". Niesamowicie boli mnie upadek Barcelony na każdej płaszczyźnie, czy to sportowej, finansowej aż po wartości, na których ten klub był zbudowany.

2

@Kgorecki2500 Messi > Modric. Podejrzewam, że Spokojnie dawałby radę. Pytanie, czy jemu się będzie chciało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?