Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kondziubarca Białoruś powinna zostać oficjalnie wykluczona ze świata sportu jak ich najlepsi kumple kacapy. Ruskich raz dwa zbanowali, a Białoruś mimo, że z jej terytorium były ataki i latają rakiety dalej jest brana pod uwagę chociażby w eliminacjach do Euro.
3
@Nano22 Patrząc na tą piękną koszulkę z nazwiskiem genialnego piłkarza przypomina mi się tamten sezon. Piękna gra Barcelony, kosmiczny Messi. Co to były za czasy..
2
@Kamilos84 Po konferencji Verattiego
2
@El Madridista. Trzymać mi tego Pavarda z daleka od Barcelony. Niedość, że to średniak słynący z jednej jedynej bramki, to jeszcze teraz te rewelacje na temat zachowania.
3
@Emhyr Już widzę jak Xavi będzie chętny skasować zawodnika, który już parę dobrych punktów w tym sezonie uratował
3
@Cule1234 Kogo obchodzi opinia tego eks kopacza, szmuglera i pirata drogowego?
2
@Kondziubarca Podejrzewam, że Kulesza i tak chciał zmienić trenera. Każdy ewentualny sukces kadry za Sousy byłby połowicznie przypisany Bońkowi, który go zatrudnił, a to oczywiście nie wchodziło w grę. Portugol wyczuł pismo nosem i spierdzielil w porę.
8
@Volk W City też są Araby, z tym, że może trochę bardziej kulturalne. Al Khelaifi to wyjątkowo odpychający typ.
1
@koziar W zasadzie to jest jego jedyny wybitny występ na mistrzostwach świata. 3 bramki ze wszystkich 8 strzelił właśnie w tym meczu. Strzał z wolnego palce lizać
10
@DonMatteo901 Uwielbiam tego gościa. Widać w nim prawdziwą pasję do tego co robi.
0
@Ricardinio14 Błaszczykowski stał się zerem? W życiu, opinie skiepscil sobie swoją wątpliwą robotą w Wiśle Kraków. Żaden normalny kibic nie może mieć do niego pretensji za tą przestrzeloną jedenastkę, bo gdyby nie Kuba, to nawet byśmy z tą Portugalią nie grali. To on był motorem napędowym reprezentacji na tamtym Euro.
3
Nikogo lepszego w miejsce Alby nie wezmą, więc niech zostaje. Na mundialu udowodnił, że jeszcze daje radę. Do rotacji z Balde idealny. Jedyny minus to te jego zarobki.
5
@hefaj6 @mrboom Trzymajcie się Panowie, dużo zdrowia dla waszych pociech. Chłopaki na pewno dadzą radę!
5
@msmsms Przecież nawet jakby Messi przeszedł w lecie do City i wygrał Premier League, to byłyby głosy, że w szejkowskim tworzę to się nie liczy, albo, że w City to każdy głupi by wygrał. Debilom nie przegadasz. Może kiedyś do nich dotrze, że mieli możliwość podziwiać najlepszego w historii tej dyscypliny, a wybrali umniejszanie mu i deprecjonowanie jego osiągnięć. Ich strata
2
@VegetaPolska Pogra pogra, a gra i podglądanie na treningach Lewego jeszcze mu wyjdzie na plus.
2
@Deviler W kwestii nowego trenera całkowicie podzielam zdanie Borka. Weźmy jakiegoś gościa pokroju Petkovica, czy Renarda i dać dlugi kontrakt do mundialu 2026. Półśrodki jak Probierz skończą tak samo jak Michniewicz. Tu potrzeba nie tylko trenera z jakimś pomysłem, ale przede wszystkim gościa z jajami, charakterem, który nie da sobie wejść na głowę piłkarzom w szatni i dziennikarzom
7
@mekston Top występ Messiego na tym Mundialu. Był jak Maradona w 1986. Będzie się o tym mówiło latami.
5
@thorin A czemu nie?
3
@thorin Wyjmujesz z tej drużyny Sczesnego i nie ma awansu na mundial, a co za tym idzie wyjścia z grupy. Michniewicz nie miał żadnego pomysłu, ta drużyna była totalnie bez stylu, a uratował go tylko i wyłącznie bramkarz, który przeżywal najlepsze miesiące swojej kariery. No chyba nie powiesz mi, że od meczu ze Szwecją do Mundialu zauważyłes jakis zalążek pomysłu, czy schematu.
2
@GeraltzKatalonii I gramy w Lidze Europy. Co poszło nie tak?
3
@Encore Nie wiem, który był najlepszy, ale najgorszy wybrać jeszcze trudniej bo było ich całkiem sporo.
Chyba na + baraż ze Szwecją, na minus 6:1 z Belgia, 2:0 z Argentyna, 0:0 z Meksykiem, 1:0 z Chile. Tego się nie dało oglądać
0
@JohnnyBarca Przeznaczenie
29
@Comentateiro Jak Euro może być trudniejsze od Mundialu, jak tam się wychodzi z 3 miejsca w grupie, bez wygrania meczu
3
@mekston Oczywiście wiem. Po prostu śmieszą mnie zawsze takie gadki jak choćby kibiców Realu w zeszłe lato.
5
@Kondziubarca Przecież podobno ten pociąg przyjeżdża tylko raz i w zeszłe lato odjechał bezpowrotnie xD
0
@Encore Pamiętam jego moment w West Hamie. Przecierałem oczy ze zdumienia, że on tak potrafił grać.
4
@FcBarcelonaFanMSN Obaj grubo przepłaceni. Factos
3
@AllBundy Kurla....Ale to już było i nie wróci więcej.
Jednak słowa Pawlaka z "Sami swoi" byly prawdziwe. "Im wyżej wyleziesz, z tym większym hukiem zlecisz". Niesamowicie boli mnie upadek Barcelony na każdej płaszczyźnie, czy to sportowej, finansowej aż po wartości, na których ten klub był zbudowany.
2
@Kgorecki2500 Messi > Modric. Podejrzewam, że Spokojnie dawałby radę. Pytanie, czy jemu się będzie chciało?