0

@michal26 Oglądał Mundial, jak każdy.

7

Przypomnę tylko, że przed sezonem zarząd zakładał, że na luzie wbijemy do 1/4 LM.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dooobrze. Dogryweczka przed meczem z Atletico siądzie jak złoto

2

@BarcArs No myślę, że bramka z Intercity podbije jego wartość x2. Dembele jest fatalny, a wciąż to nasz najlepszy skrzydłowy. I to jest niestety smutne

0

Nie ma lidera ta drużyna na boisku.

1

Kurwa jesteśmy fatalni. My w bramkę z Intercity nie strzelamy. Z czym do ludzi...

2

Brawo Panowie. Czyli da się dno przebić

2

@PatrychoO Dlatego dla niego lepiej, że go tu nie ma.

5

Musi dostawać więcej szans. Potencjał jest. Chłopak chętny do gry, pokazuje się, dobry stały fragment.

11

@Rewolucja123 Czyli krótko mówiąc - kapitalny mecz?

0

Żeby tu przypadkiem nie było klasyki gatunku. Zaczynamy klepać z myślą o końcowym gwizdku, dostaniemy kontrę, gol z tyłka, 1:1 i zaczynają się problemy.
Trzena strzelić na to 2:0, ale widzę, że trafianie w bramkę to idzie opornie

1

Pablo Torre świetnie wybity sfg.

5

@Lionel_Messi10 Pewnie wszystko zrobi oprócz tej Ligi Mistrzów.

1

@Janiama Intercity 1:3 Barcelona

0

Ależ zjazd do bazy zanotował Eric Garcia. Na początku sezonu pewniak do pierwszego składu, teraz się praktycznie z ławki nie podnosi.

1

Pięknie, że Kamil Stoch znów zaczął cieszyć się skokami. W parze z tym przyszły bardzo dobre wyniki. Oby udało mu się w tym sezonie odnieść to 40 zwycięstwo w Pucharze Świata

0

@Kidd A nieźle mu szło w Brighton.

4

@Kszysiek7 Nowego Messiego już nie będzie. Za swojego życia nie ujrzymy nikogo równie dobrego w Barcelonie.

3

@kubix05 Fantastyczny zawodnik. Do końca życia będę pamiętał jego zaangażowanie w meczu z Francją i ten bohaterski powrót do obrony.
Swoją drogą myślałem, że jest sporo młodszy. Ciągle mówi się o nim jak o młodym talencie, a chlop w wieku 25 lat gra ciągle na zapleczu PL.

1

@Batys Kurde ja to już nie pamiętam kiedy my Ostatnio strzeliliśmy więcej niż 5 bramek. Człowiek tęskni za czasami, gdzie przyjeżdżało takie Elche na Camp Nou i dostawało 6:0, albo Barca jechała do La Coruni, żeby zlać Deportivo 8:0. Teraz każdy kolejny mecz to obawa o strate punktów, czy to z Sevilla, Espanyolem czy Gironą.

4

@VegetaPolska To się chłopie baw, a nie przeżywasz. Wyluzuj, wyjdz do ludzi, nie napinaj się na każdą poznaną w internecie laskę jak na tą jedną jedyną na całe życie. W końcu sama ci się jakaś trafi, tylko musisz zmienić swoje podejście.

0

@VegetaPolska Tak z ciekawości. Ile masz lat?

2

@Lola120 Jeśli dziś nie awansujemy to powinni ten klub rozwiązać w pizdu, a na Camp Nou ziemniaki zasadzić. Toż to by przekroczyło wszelką skalę wstydu.

5

Trzeba też stworzyć korpus specjalistów od zarządzania La Ligą, żeby znowu ta liga stała się konkurencyjna i fajna do oglądania. Pod obecnymi władzami jest tylko coraz gorzej.

2

@koksik2700 Bez tatuaży, z tą fryzura też wyglądał jak klaun

0

@Criss18Barca Wąsek to nadzieja, że jest jakaś przyszłośc polskich skoków. Na razie wstrzymam się huraoptymizmem, bo Wolny, czy Stękała też zaliczyli po jednym świetnym sezonie, a teraz ich nie ma.

0

@Cule1234 Przynajmniej prawdopodobieństwo wyboru polskiej myśli szkoleniowej spadło.

0

@LewoSkrzydlowy11 Różnica jest taka, że jak Zlatan szedł do MLS, to prezentował wtedy o niebo lepszy poziom w United, niż Ronaldo w obecnym sezonie. Moim zdaniem, to jest jego koniec gry na wysokim poziomie.

0

@DonMatteo901 Mówcie co chcecie, Zidane byl świetny, ale tu jest zdecydowanie za wysoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?