Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Oglądał Mundial, jak każdy.
7
Przypomnę tylko, że przed sezonem zarząd zakładał, że na luzie wbijemy do 1/4 LM.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dooobrze. Dogryweczka przed meczem z Atletico siądzie jak złoto
2
@BarcArs No myślę, że bramka z Intercity podbije jego wartość x2. Dembele jest fatalny, a wciąż to nasz najlepszy skrzydłowy. I to jest niestety smutne
0
Nie ma lidera ta drużyna na boisku.
1
Kurwa jesteśmy fatalni. My w bramkę z Intercity nie strzelamy. Z czym do ludzi...
2
Brawo Panowie. Czyli da się dno przebić
2
@PatrychoO Dlatego dla niego lepiej, że go tu nie ma.
5
Musi dostawać więcej szans. Potencjał jest. Chłopak chętny do gry, pokazuje się, dobry stały fragment.
11
@Rewolucja123 Czyli krótko mówiąc - kapitalny mecz?
0
Żeby tu przypadkiem nie było klasyki gatunku. Zaczynamy klepać z myślą o końcowym gwizdku, dostaniemy kontrę, gol z tyłka, 1:1 i zaczynają się problemy.
Trzena strzelić na to 2:0, ale widzę, że trafianie w bramkę to idzie opornie
1
Pablo Torre świetnie wybity sfg.
5
@Lionel_Messi10 Pewnie wszystko zrobi oprócz tej Ligi Mistrzów.
1
@Janiama Intercity 1:3 Barcelona
0
Ależ zjazd do bazy zanotował Eric Garcia. Na początku sezonu pewniak do pierwszego składu, teraz się praktycznie z ławki nie podnosi.
1
Pięknie, że Kamil Stoch znów zaczął cieszyć się skokami. W parze z tym przyszły bardzo dobre wyniki. Oby udało mu się w tym sezonie odnieść to 40 zwycięstwo w Pucharze Świata
0
@Kidd A nieźle mu szło w Brighton.
4
@Kszysiek7 Nowego Messiego już nie będzie. Za swojego życia nie ujrzymy nikogo równie dobrego w Barcelonie.
3
@kubix05 Fantastyczny zawodnik. Do końca życia będę pamiętał jego zaangażowanie w meczu z Francją i ten bohaterski powrót do obrony.
Swoją drogą myślałem, że jest sporo młodszy. Ciągle mówi się o nim jak o młodym talencie, a chlop w wieku 25 lat gra ciągle na zapleczu PL.
1
@Batys Kurde ja to już nie pamiętam kiedy my Ostatnio strzeliliśmy więcej niż 5 bramek. Człowiek tęskni za czasami, gdzie przyjeżdżało takie Elche na Camp Nou i dostawało 6:0, albo Barca jechała do La Coruni, żeby zlać Deportivo 8:0. Teraz każdy kolejny mecz to obawa o strate punktów, czy to z Sevilla, Espanyolem czy Gironą.
4
@VegetaPolska To się chłopie baw, a nie przeżywasz. Wyluzuj, wyjdz do ludzi, nie napinaj się na każdą poznaną w internecie laskę jak na tą jedną jedyną na całe życie. W końcu sama ci się jakaś trafi, tylko musisz zmienić swoje podejście.
0
@VegetaPolska Tak z ciekawości. Ile masz lat?
2
@Lola120 Jeśli dziś nie awansujemy to powinni ten klub rozwiązać w pizdu, a na Camp Nou ziemniaki zasadzić. Toż to by przekroczyło wszelką skalę wstydu.
5
Trzeba też stworzyć korpus specjalistów od zarządzania La Ligą, żeby znowu ta liga stała się konkurencyjna i fajna do oglądania. Pod obecnymi władzami jest tylko coraz gorzej.
2
@koksik2700 Bez tatuaży, z tą fryzura też wyglądał jak klaun
0
@Criss18Barca Wąsek to nadzieja, że jest jakaś przyszłośc polskich skoków. Na razie wstrzymam się huraoptymizmem, bo Wolny, czy Stękała też zaliczyli po jednym świetnym sezonie, a teraz ich nie ma.
0
@Cule1234 Przynajmniej prawdopodobieństwo wyboru polskiej myśli szkoleniowej spadło.
0
@LewoSkrzydlowy11 Różnica jest taka, że jak Zlatan szedł do MLS, to prezentował wtedy o niebo lepszy poziom w United, niż Ronaldo w obecnym sezonie. Moim zdaniem, to jest jego koniec gry na wysokim poziomie.
0
@DonMatteo901 Mówcie co chcecie, Zidane byl świetny, ale tu jest zdecydowanie za wysoko.