0

@Emhyr To myślę, że już można zamykać

0

@FcPortoFan1999 Choćby samego Janosika nominowali to i tak Iga Świątek 100% wygra.

8

@Danny Gaucho za bycie statystyczną wyrocznią i brawurową jazdę swoim Audi w 2 częściach Transportera

0

@tbas Na całe szczęście nas nie stać, więc akurat na nim nie utopimy

7

@martin3131 Na razie nasz cel to wyjście z grupy. O półfinale będziemy myśleć później

8

Najbardziej zastanawia mnie jedna rzecz. W kadrze Barcelony jest sporo zawodników, którzy nic poważnego w piłce jeszcze nie wygrali, a ja nie widzę po nich na boisku tego głodu zwycięstwa, bycia pod grą, strzelania następnych bramek. Co to jest za mentalność, że po strzeleniu bramki załączamy klepanie po obwodzie i granie na czas?

2

Wybitne zawody Lahoza. Kolejne z rzędu. Mocno zgłosił swoją kandydaturę do sędziowania finału LM.

0

@LaRoja Nic już nie jest w stanie mnie złamać. Po 4;0 z Liverpoolem jakaś cząstka we mnie zmarła i każda kolejna kompromitacja spływa jak po kaczce.

3

@dariooo W okręgówce dostałby wpierdol za takie sedziowanie to może by się nauczył. Tutaj wróci sobie do ciepłego domku w Madrycie z pokaźną sumką euro i ma wywalone.

0

@Tasde Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi

0

Lahoz pięknie posedziowane dwa ostatnie mecze. W nagrodę finał Ligi Mistrzów się należy

0

@Encore Dla swojego starego, który miał over kartek.

0

@MaziFCB Lahoz lepiej panuje nad sytuacją przy ławkach, niż nad tym co się dzieje na boisku.

1

@Medium Efekt Czesława.

6

@ptrx To jest nic. Riqui Puig z 6 to dopiero był hit. Fati to chociaż kiedyś coś pokazał i nie bez powodu pokładane w nim są nadzieję. Riqui to był zwykły bumelant

0

@MateuszGotowka99 No i dobrze, bo to my wyczynialismy po stałych fragmentach gry to był kabaret.

0

@IronSanHybrid Nie dostał zasłużonej czerwonej kartki, bo pierwsza żółta była z dupy.

0

@Kszysiek7 Gryźć trawę okej. Zgodzę się, ale nawet zakładając pressing trzeba to robić mądrze. Zobacz sobie jak pressuje Manchester City, czy Liverpool. Tam każdy wie co ma robić. Jak oglądam Barcelonę to ten pressing często wydaje mi się nijaki, taki bez ładu i składu. Często założony w złym momencie. Niby jest (na pewno lepiej pressujemy niż za Setiena, czy Koemana), ale do czołówki świata nam dużo brakuje.

1

@VegetaPolska Gratuluje. Macie mądry zarząd i prezesa.

3

@Lola120 Ja akurat zawsze wolałem Xaviego. Spektakularny to był duet w linii pomocy. Idealnie się uzupełniali

24

Konto Ligi Mistrzów na Instagramie dodało filmik z magicznymi zagraniami Iniesty. Jaki to był kot. Po Messim, to chyba właśnie Andresa najbardziej brakuje mi w Barcelonie.
Pamiętna asysta z PSG do Neymara w 2015 roku to jest poezja.

3

@Solmyr Ogólnie pod koniec kariery Ronaldo jest niesamowicie odklejony. W poniedziałek mówi jedno, a za dwa dni mu się zmienia i robi drugie. Same złe decyzje. Nie spodziewałem się po nim aż takiego zjazdu, ale cóż. Najwyższa pora na sportową emeryturę.

0

@Transu96 W gołębia trudniej trafić niż w bramkę, więc może być problem

0

@DIPENNN On to co najwyżej na kozie

2

@John_Doe Azjatycką ligą mistrzów to mógłby się chwalić Sergi Samper, czy Adrian Mierzejewski, a nie Ronaldo. Ogólnie piękna kasa na emeryturę. Prawie każdy by się skusił, zwłaszcza, że nikt sensowny w Europie go nie chciał

1

@barcelonaLM Potężne Al-Shabab z Krychowiakiem na czele jest liderem, więc Ronaldo bez szans.

0

@LukaszFan Jakiej złotej piłki? Chłopie, z ligi arabskiej? Ronaldo wypisał się z poważnego futbolu. Jego ewentualne wyniki w tej smiesznej lidze można brać tylko w kontekście ciekawostki, a nie na serio.

0

@Kuba_1 Jeden wstawia zdjęcie z najważniejszym pucharem, drugi z koszulką Arabów. To są te detale

1

@bartas97 Patrząc na to co mówił Lahoz po swoim występie w meczu Argentyna - Holandia, to raczej nie mają świadomości. Sędziowanie w Hiszpanii to jest jeden wielki żart.
Dobry sędzia jak Marciniak marnuje się sędziując gówno ligę w Polsce, a tymczasem najlepszym drużynom globu sędziują jacyś parodysci.

3

@Deviler No jak, przecież jest Black Eyed PiS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?