4

Yyyy cytrynka, olywka, tomatoo iiii gorzała

2

@Kondziubarca Ta pewnie. Litwa, Łotwa, Estonia i Polska pewnie też powinna należeć do rosji. Tfuuuu

38

@P33ck Nie ma porównania. Nie kupuje gadania "cieszmy się, że żyliśmy w czasach dwóch goatów". Najlepszy w historii jest tylko jeden - Leo Messi.
Na tym Mundialu tylko to potwierdził.

8

@Kondziubarca Oczywiście, że nie zarobi. Maksymalnie 2 lata mu tam daje zanim się skłóci ze sztabem, właścicielami, kolegami z drużyny i będzie szukał nowych "wyzwań"

5

Oświadczam, że nie ma żadnego Killera. Killera wymysliliscie wy, dziennikarze.

5

@Barca1992 De Bruyne

3

@Comentateiro Raczej Sylwia Dekolt. Innych pozytywów u niej nie widze

1

@Nano22 Kessiego to wzięli chyba tylko dlatego, że był za darmo. Żadnej wartości dodanej nie widzę w jego grze. Biega bez ładu i składu po tym boisku, jakby od niechcenia. Miał wnieść siłę fizyczną do naszego środka pola, a okazuje się, że 18-letni Gavi wnosi jej 2 razy więcej.
Sprzedać póki można coś za niego wyciągnąć.

11

@Rust_Cohle Jeszcze do samego konca mówienie, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Widocznie samego Messiego tez zapewnił, ze na luzie odnowią umowe. Każdy spodziewał się, że Leo przylatuje podpisać, a tu taka sytuacja...

0

@Emhyr No to se jeszcze poczeka.

1

@TheNekro94 Nie będzie. Jakby Santos został na stanowisku, to może coś tam by pograł, ale jako, że wyleciał, to nowy selekcjoner byłby głupi, gdyby go powoływał. Jest to niepowtarzalna szansa dla Portugalii, żeby wreszcie zbudować zespół, kolektyw, a nie zlepek nastawiony na indywidualne popisy Ronaldo.

5

@tomek8756 @Deviler wygląda jak po 40%

12

Kurla powiem Ci @Luciano99 , że reklama 10/10. Nie sposób nie zwolnić
https://zapodaj.net/01c3aab25af49.jpg.html
@Deviler jakiś trochę niewyraźny.

2

@michal26 Mnie to ogólnie ciekawi, czy w Rakowie mają jakąś opcje, w razie jakby Papszun odszedł.

3

@tristan87 Ale im Martinez wjechał na psyche.

0

@barcelonaLM Często słyszałem przy skrótach meczów. To akurat rzeczywiście fajne

Tu pełna wersja

2

@barcelonaLM Bardzo piękne. Wybitny sportowiec docenia innego wybitnego sportowca.

0

@MESSIah16 Na pewno Bardziej w pamięci zapadnie niż to haya haya

3

Trochę brakowało mi na mundialu w Katarze tej mundialowej piosenki. Zawsze, gdy był jakiś turniej non stop było słychać w radiu. W 2010 "Waka waka", czy "Wavin' Flag". W 2014 "We Are One". Nawet to "Live it up" z Rosji jakoś zapadło w pamięci.

6

@Medium W styczniu przechodzi i bierze scudetto.

1

@don'T.R.I.P.e Nawet ten stary Pedro z Romy, czy Lazio byłby lepszy

1

@MESSIah16 Dlatego zawsze mówię, żeby Grzegorza Latę dzielić na 2 etapy - Lato piłkarz i Lato działacz. Większość ludzi, młodzieży śmieje z niego, za tą jego żałosna kadencje na fotelu prezesa w pzpnie, zapominając przy tym, że parę dobrych lat wcześniej to był piłkarz wybitny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Destroyer_of_Worlds Wszystko super fajnie. Ogólnie to się zgadzam, że częściej powinniśmy próbować czegoś innego niż to 4:3:3, ale jednak Christensen>>>Eric na ten moment.

0

@Azi Kto by się spodziewał?

0

@Faro Jesteś z rządu?

1

@Cotutajsiedzieje XDD no to jeszcze Torino, Benfica i będzie komplet.

9

@Joe_Pesci Śmieszne, że Marcelo za tego łokcia nie dostał nawet kartki.

3

@Cotutajsiedzieje Porównać te karne z kiedyś, do tych z tego Mundialu. Messi był niesamowicie pewny swoich umiejętności i tego co robi. To tylko potwierdza jego przemiane mentalną. Stał się liderem pełną gębą.

1

@escarabajo Higuain out, Matuidi out, Busquets in, Suarez in

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?