Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GadulkiGembulki_FCB Christensen jest dobry i niech zostanie.
3
City to za bardzo dupy nie urywa po mundialu.
1
@MesQueUnClub96 Też fakt. Mała siła przebicia może być
3
@barcelonaLM Piecze dalej. Jakbym był Francuzem też pewnie bym się wkurwil.
8
@supraomnes1 Dolary z ropy nie rozwiążą problemu?
0
@Cule1234 Piękna walka. Którykolwiek wygra turniej będzie to bardzo zasłużone
1
@lucca87 Rabiot w obecnej formie byłby spoko, tylko z nim jest taki problem, że nigdy nie wiadomo kiedy znowu mu się odechce grać. No i jeszcze matka - agent.
4
@BorzyKrzys Ten cały Góralski to jest właśnie piłkarz stworzony przez polską myśl szkoleniową. Zero techniki, lata za piłką jak pies, ciągle ratuje się wslizgami. Tłumaczony jest "walecznościa", która w jego przypadku często ociera się o bandytyzm boiskowy. Nic dziwnego, że opowiada się za betonem.
Co do wypowiedzi Bońka, to oczywiście, że zagraniczny trener nie załatwi wszystkich problemów. Natomiast będą duże plusy - odetnie się od tego całego polskiego bagienka, dziennikarzy, leśnych dziadków, fryzjerów i będzie robił swoje.
0
@Michu94 Wczoraj nie wyglądał źle, ale to wszystko było na tle 3-ligowca.
0
@bartas97 Lepszy niż kazdy polski trener, ale wolałbym kogoś innego. Zresztą Santos to pewnie będzie krocie chciał zarabiać nawet w porównaniu do Petkovica
0
@Messibestplayerintheworld Trochę im się zeszło
1
@Azrik Pięknie. Czas na funkcję prezesa RFEF.
2
@Danny Gaucho Laurent Blanc to też był Pan Piłkarz. Do tego dobry trener.
0
@Criss18Barca Elegancka emerytura
6
Brakowało Riquiego Puiga
0
@PatrykBarca Arteta wygrał 2 puchary z Arsenalem w pierwszym roku swojej kadencji i prawdopodobnie tylko to uratowało go przed zwolnieniem rok temu w zimie.
0
@El dominatore No właśnie to jest kwestia dyskusyjna. Xavi, Xavim - wiadomo, że idealny nie jest, ale ci nasi piłkarze to są przeplacone gwiazdki w większości. Wystawił zawodników pierwszej drużyny, w tym kupionych za grubą kasę. Choćby ich Smuda trenował to powinni udowodnić swoją jakośc na tle 3-ligowca i wygrać wyraźnie.
1
@norbi77 Następcą będzie obecny manager Barcy Atletic - Rafa Marquez. Spełnia wszystkie wymogi
0
@Kaamilos87 No i dobrze. Niech się boją. Jedziemy po was materace
5
@VamosRakieta Bezcenne
2
@clyde Nudno to akurat dziś nie było.
1
@Nazio87 Może być, tylko bez rowerów
1
@Kapitan hawk Ale tam dogrywki nie będzie przynajmniej
11
Jaki odpoczynek w piątek? Za taki mecz, nawet jak wygrają to im się należą karne kółka dookola Kataloni
0
@4drian0 Z Barcą B trzech bramek za uja by nie strzelili.
0
Lapcio widzę też tam bekę ma dobrą na trybunach. Barca. Nowa era czy jakoś tak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ali3231 Busi pierwszy by szedł.
4
Fantastyczne wejście w nowy rok Barcelony. Już się boje co będzie dalej.
0
Gdzie my do topowej piłki obecnie. Niestety Liga Europy to jest nasze miejsce....