1

@GadulkiGembulki_FCB Christensen jest dobry i niech zostanie.

3

City to za bardzo dupy nie urywa po mundialu.

1

@MesQueUnClub96 Też fakt. Mała siła przebicia może być

3

@barcelonaLM Piecze dalej. Jakbym był Francuzem też pewnie bym się wkurwil.

8

@supraomnes1 Dolary z ropy nie rozwiążą problemu?

0

@Cule1234 Piękna walka. Którykolwiek wygra turniej będzie to bardzo zasłużone

1

@lucca87 Rabiot w obecnej formie byłby spoko, tylko z nim jest taki problem, że nigdy nie wiadomo kiedy znowu mu się odechce grać. No i jeszcze matka - agent.

4

@BorzyKrzys Ten cały Góralski to jest właśnie piłkarz stworzony przez polską myśl szkoleniową. Zero techniki, lata za piłką jak pies, ciągle ratuje się wslizgami. Tłumaczony jest "walecznościa", która w jego przypadku często ociera się o bandytyzm boiskowy. Nic dziwnego, że opowiada się za betonem.

Co do wypowiedzi Bońka, to oczywiście, że zagraniczny trener nie załatwi wszystkich problemów. Natomiast będą duże plusy - odetnie się od tego całego polskiego bagienka, dziennikarzy, leśnych dziadków, fryzjerów i będzie robił swoje.

0

@Michu94 Wczoraj nie wyglądał źle, ale to wszystko było na tle 3-ligowca.

0

@bartas97 Lepszy niż kazdy polski trener, ale wolałbym kogoś innego. Zresztą Santos to pewnie będzie krocie chciał zarabiać nawet w porównaniu do Petkovica

0

@Messibestplayerintheworld Trochę im się zeszło

1

@Azrik Pięknie. Czas na funkcję prezesa RFEF.

2

@Danny Gaucho Laurent Blanc to też był Pan Piłkarz. Do tego dobry trener.

0

@Criss18Barca Elegancka emerytura

6

Brakowało Riquiego Puiga

0

@PatrykBarca Arteta wygrał 2 puchary z Arsenalem w pierwszym roku swojej kadencji i prawdopodobnie tylko to uratowało go przed zwolnieniem rok temu w zimie.

0

@El dominatore No właśnie to jest kwestia dyskusyjna. Xavi, Xavim - wiadomo, że idealny nie jest, ale ci nasi piłkarze to są przeplacone gwiazdki w większości. Wystawił zawodników pierwszej drużyny, w tym kupionych za grubą kasę. Choćby ich Smuda trenował to powinni udowodnić swoją jakośc na tle 3-ligowca i wygrać wyraźnie.

1

@norbi77 Następcą będzie obecny manager Barcy Atletic - Rafa Marquez. Spełnia wszystkie wymogi

0

@Kaamilos87 No i dobrze. Niech się boją. Jedziemy po was materace

5

@VamosRakieta Bezcenne

2

@clyde Nudno to akurat dziś nie było.

1

@Nazio87 Może być, tylko bez rowerów

1

@Kapitan hawk Ale tam dogrywki nie będzie przynajmniej

11

Jaki odpoczynek w piątek? Za taki mecz, nawet jak wygrają to im się należą karne kółka dookola Kataloni

0

@4drian0 Z Barcą B trzech bramek za uja by nie strzelili.

0

Lapcio widzę też tam bekę ma dobrą na trybunach. Barca. Nowa era czy jakoś tak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ali3231 Busi pierwszy by szedł.

4

Fantastyczne wejście w nowy rok Barcelony. Już się boje co będzie dalej.

0

Gdzie my do topowej piłki obecnie. Niestety Liga Europy to jest nasze miejsce....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?