Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Też już nie wiem jak go oceniać. Postęp jeśli jest to minimalny. Jeśli wygra ligę, a ma na to spore szanse, to się obroni i zostanie na kolejny rok.
Jednak widac też, że trochę za wcześnie było dla Xaviego na Barcelonę. Trzeba było brać Ten Haaga z Ajaxu i dopiero po nim stawiac na Xaviego
1
@bartas97 XD ciekawe co z tym gościem. Wcześniej myślałem, że gdzieś palnąl sobie w łeb, ale raczej by go znalezli
1
@Pawelsky 1) Messi
2) Mbappe
3) Benzema
1) Scaloni
2) Ancelotti
3) Deschamps
Nie może być inaczej. No chyba, że trener Maroka wbije do Top 3
4
@Uukasz_93 Lepiej na TVP dać. Mocna propaganda przyda się w roku wyborczym
4
Mam nadzieję, że Busquets ma swój rozum i mimo staran, namów Xaviego nie przedłuży kontraktu o kolejny rok. To jest ostatni dzwonek na pożegnanie. Wygrajmy ligę i pożegnajmy się z Sergio godnie.
3
@Emhyr To było tak widoczne, że nawet Steve Wonder by to ujrzał. Pedri non stop pod grą. Od momentu wejścia Busiegoz chłopaka ciężko było zobaczyć. Jeżeli mamy coś w tym sezonie osiągnąć, to z całym szacunkiem, ale Sergio musi usiąść na lawce
18
Z czego Xavi może być zadowolony po tym meczu? Na pewno ze składu, który desygnował do gry od pierwszej minuty. Do momentu zmian Frenkiego i Dembele to wyglądało dobrze.
No i jeszcze ze zmiany Ansu Fatiego. Chłopak pięknie to ustrzelil.
Cała reszta to tragedia. Alonso impostor, 3 mecz z rzędu zawala bramkę. Kessie jak zwykle, dobrze, że chociaż karnego trafił. Torres to samo... Niezrozumiałe decyzje trenera
0
@PartidarioCatalan Chociaż jedną pozytywna informacja dzis
0
@joloskyy Busquetsa wykluczyć można, bo on i tak nie trafi.
0
@Barca1166 Lewy, Fati, Torres, Kessie, Araujo
0
@clyde W zasadzie to tylko zmiana Ansu się broni.
0
@masa11 Pedri grał bardzo dobrze do wejścia Busquetsa, kolejny już raz. To nie jest przypadek. Xavi swoimi zmianami kompletnie rozmontował nam środek pola.
1
@Sau_Ron Skończy się na tym, że chłopak odejdzie i tyle będzie
0
Alonso coś tu jeszcze odjebie
5
@jacobFCB Dzisiaj
5
Torres powinien wędkę dostać 10 minut temu...
0
@Pawel13sz Chłopie u nas 4 gole to skrzydlowi zbierają całą rundę
1
@macio_944 To w sumie mało mu brakuje:D
1
@Huck Nie dziękuję. On też swój projekt opierał na Busquetsie
8
Takiego skrzydłowego jak Torres to mogliśmy mieć za grosze. Deulofeu wcale nie byłby gorszy. Przepłacony niesamowicie i to w połączeniu z naszymi zajebistymi finansami będzie problem.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziwnym trafem wszedł Busquets i straciliśmy kontrolę nad meczem, a Pedri stał się znowu niewidoczny. Xavi, czy ty ślepy jesteś?
0
@SelloutCrowd Coś pomiędzy jest. Ani tak super nie gramy, ani też źle nie jest
7
Jak nam Dembele wypadnie (tfu oby nie) to będziemy całkowicie bezzębni z przodu. Już teraz to kuleje, ale biznesman jedyny z naszych skrzydłowych potrafi zrobić coś 1 na 1. Dziwi mnie, że Brazyliczyk Raphinha ma problem na skrzydle nawinąć gościa. Jak na Brazola to słabo.
0
@Cule1234 No to już mają drobne na Depaya. W żadnym wypadku nie oddawać im go na jakieś śmieszne wypożyczenia.
0
@kulek22 Przepis to przepis. Była nieuprawniona do gry, a zagrała. Walkower się należy. Kompromitacja sztabu i klubu.
0
@MesQueUnClub96 Jak walisz na bramkę do futbolu amerykańskiego to ci siadają woleje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Messi i Scaloni to są pewniaki.
1
@KichuBlaugrana To nie tylko Barto ujawniał te kontrakty. Niestety w tym klubie to powszechny proceder. Tak się próbuje zniechęcić kibiców do piłkarza, zrobić jakąś rysę na jego wizerunku. Zobacz co zrobiono z De Jongiem w lato - to samo.