1

@escarabajo Też już nie wiem jak go oceniać. Postęp jeśli jest to minimalny. Jeśli wygra ligę, a ma na to spore szanse, to się obroni i zostanie na kolejny rok.
Jednak widac też, że trochę za wcześnie było dla Xaviego na Barcelonę. Trzeba było brać Ten Haaga z Ajaxu i dopiero po nim stawiac na Xaviego

1

@bartas97 XD ciekawe co z tym gościem. Wcześniej myślałem, że gdzieś palnąl sobie w łeb, ale raczej by go znalezli

1

@Pawelsky 1) Messi
2) Mbappe
3) Benzema

1) Scaloni
2) Ancelotti
3) Deschamps

Nie może być inaczej. No chyba, że trener Maroka wbije do Top 3

4

@Uukasz_93 Lepiej na TVP dać. Mocna propaganda przyda się w roku wyborczym

4

Mam nadzieję, że Busquets ma swój rozum i mimo staran, namów Xaviego nie przedłuży kontraktu o kolejny rok. To jest ostatni dzwonek na pożegnanie. Wygrajmy ligę i pożegnajmy się z Sergio godnie.

3

@Emhyr To było tak widoczne, że nawet Steve Wonder by to ujrzał. Pedri non stop pod grą. Od momentu wejścia Busiegoz chłopaka ciężko było zobaczyć. Jeżeli mamy coś w tym sezonie osiągnąć, to z całym szacunkiem, ale Sergio musi usiąść na lawce

18

Z czego Xavi może być zadowolony po tym meczu? Na pewno ze składu, który desygnował do gry od pierwszej minuty. Do momentu zmian Frenkiego i Dembele to wyglądało dobrze.
No i jeszcze ze zmiany Ansu Fatiego. Chłopak pięknie to ustrzelil.

Cała reszta to tragedia. Alonso impostor, 3 mecz z rzędu zawala bramkę. Kessie jak zwykle, dobrze, że chociaż karnego trafił. Torres to samo... Niezrozumiałe decyzje trenera

0

@PartidarioCatalan Chociaż jedną pozytywna informacja dzis

0

@joloskyy Busquetsa wykluczyć można, bo on i tak nie trafi.

0

@Barca1166 Lewy, Fati, Torres, Kessie, Araujo

0

@clyde W zasadzie to tylko zmiana Ansu się broni.

0

@masa11 Pedri grał bardzo dobrze do wejścia Busquetsa, kolejny już raz. To nie jest przypadek. Xavi swoimi zmianami kompletnie rozmontował nam środek pola.

1

@Sau_Ron Skończy się na tym, że chłopak odejdzie i tyle będzie

0

Alonso coś tu jeszcze odjebie

5

@jacobFCB Dzisiaj

5

Torres powinien wędkę dostać 10 minut temu...

0

@Pawel13sz Chłopie u nas 4 gole to skrzydlowi zbierają całą rundę

1

@macio_944 To w sumie mało mu brakuje:D

1

@Huck Nie dziękuję. On też swój projekt opierał na Busquetsie

8

Takiego skrzydłowego jak Torres to mogliśmy mieć za grosze. Deulofeu wcale nie byłby gorszy. Przepłacony niesamowicie i to w połączeniu z naszymi zajebistymi finansami będzie problem.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziwnym trafem wszedł Busquets i straciliśmy kontrolę nad meczem, a Pedri stał się znowu niewidoczny. Xavi, czy ty ślepy jesteś?

0

@SelloutCrowd Coś pomiędzy jest. Ani tak super nie gramy, ani też źle nie jest

7

Jak nam Dembele wypadnie (tfu oby nie) to będziemy całkowicie bezzębni z przodu. Już teraz to kuleje, ale biznesman jedyny z naszych skrzydłowych potrafi zrobić coś 1 na 1. Dziwi mnie, że Brazyliczyk Raphinha ma problem na skrzydle nawinąć gościa. Jak na Brazola to słabo.

0

@Cule1234 No to już mają drobne na Depaya. W żadnym wypadku nie oddawać im go na jakieś śmieszne wypożyczenia.

0

@kulek22 Przepis to przepis. Była nieuprawniona do gry, a zagrała. Walkower się należy. Kompromitacja sztabu i klubu.

0

@MesQueUnClub96 Jak walisz na bramkę do futbolu amerykańskiego to ci siadają woleje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Messi i Scaloni to są pewniaki.

1

@KichuBlaugrana To nie tylko Barto ujawniał te kontrakty. Niestety w tym klubie to powszechny proceder. Tak się próbuje zniechęcić kibiców do piłkarza, zrobić jakąś rysę na jego wizerunku. Zobacz co zrobiono z De Jongiem w lato - to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?