4

@MesQueUnClub_87 Pamiętam jak przychodził. Podkupilismy go Realowi. Jakie nadzieję były z nim związane :D

4

@Stinger_ Wybitny zawodnik.

1

@ZygmuntTrzeciFaza Co nie zmienia faktu, że gość był pomyłką. Kwota odstępnego to jest jedyny plus jego pobytu tutaj

6

@Kamilos84 Krychowiak pewnie, bo biegać nie miał sily

18

Kolejny świetny transfer, o którym nigdy nie zapomnę. Prince, Murillo, Mina i Braithwaite. 4 jeźdźców Apokalipsy. Jak się tu znaleźli to wie tylko Bartomeu.

1

@mekston No to w tym roku chyba passa Mendesa się skończy, skoro piękny zmienił agenta.

1

@IronSanHybrid Bałbym się tym do kościoła pojechać, a co dopiero na wojnę xD

4

@TheNekro94 Euro 2024* i bardzo dobrze, że nie wygrają.

1

@Stinger_ Lanisek niech sobie PŚ w Lotach wygra.

12

@Pawel13sz Tymczasem trener Barcelony - Pedri Gonzalez tłumaczy się z odpadnięcia w grupie Ligi Europy. Blaugrana na wiosnę powalczy w Lidze Konferencji.
Mam nadzieje, że Busi będzie miał swój rozum i odejdzie. Uwielbiam go, to świetny gość i genialny piłkarz, ale najwyższa pora się z wszelkimi honorami pożegnać.

2

@Kessie W pierwszym komplecie mogliby Spotify na żółto zrobić, bo wygląda jak Levante. Drugi ładny. Trzeci wygląda jak treningowa

3

@Kondziubarca Tu jest tyle talentu i potencjału... Trzeba to tylko wykorzystać

0

@panczo Laporta z tym Nevesem wyjeżdża tylko dlatego, że Mendes jest jego agentem. Wiadomo, że ziomkowi trudno odmówić.
Tez jestem zdania, że jak mają brać jakieś półśrodki, to lepiej rzeźbić z tego co jest. Może akurat jakiś młody wystrzeli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jaki jest wasz ulubiony samochód Jamesa Bonda? Mój to Lotus Esprit Turbo z filmu "Tylko dla twoich oczu" z Rogerem Moore'em.
https://zapodaj.net/539fe3b68d838.jpg.html
https://zapodaj.net/cf10472454025.jpg.html

1

@Kidd Pierce Brosnan też nieźle się trzymał

35

@Criss18Barca Z tym Valverde to była fatalna decyzja Bartomeu. Jak już chciał go zwalniać to trzeba to było zrobić przed sezonem, po kompromitacji na Anfield i porażce w finale PK. Wtedy ogarnąć jakiegoś solidnego trenera, a nie wywalać gościa w połowie sezonu, w momencie, gdy mamy lidera w lidze i wygraliśmy grupę w LM. Tragicznie to zostało rozegrane

8

@Emhyr Thuram młody daje radę. Kasper Schmeichel też. Ianis Hagi się w Rangersach coś tam pokazywał, ale kontuzja go wyhamowała.

17

@Tomo1989 Zawsze w takich przypadkach mówię: dobrze, że nie trafili na jakiś inny samochód, kogoś wracającego z pracy, czy przypadkowego pieszego.
Chciał sobie pocisnąć, to mógł pojechać parę kilometrów dalej na S19, na drogę przystosowana do zdecydowanie większych prędkości niż al. JPII

3

@Kapitan hawk Kurla kiedyś to byli czasy...

9

@JosepPep Pele to chociaż dożył pięknego wieku. Sinisa i Gianluca zdecydowanie za wcześnie...

1

@Deviler Tata Zuzanny i Maji

3

@Kondziubarca Mundial w Rosji to była totalna porażka. Wyleciał z Lecha w fatalnym stylu i od tamtej pory nigdzie nie pracował. Nawałka swoje już zrobił. Lepiej niech nie psuje sobie opinii do końca. 3x Nie dla jego kandydatury.

1

@FCBparasiempre To sarkazm byl i nawiązanie do tego jakie kraje ostatnio wybiera skorumpowana FIFA na organizatorów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Czajka90 Rak to największy skurczybyk na tym świecie...

9

@Benz Czyli idealny kraj, żeby zorganizować Mundial xD

4

Wspaniały to był transfer. Nie zapomnę go nigdy

2

@Wossi61FCB Dobrze, że nie trafili na innych samochód np. na Ciebie wracającego z pracy, czy jakiegoś pieszego.

1

@GadulkiGembulki_FCB Christensen jest dobry i niech zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?