Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub_87 Pamiętam jak przychodził. Podkupilismy go Realowi. Jakie nadzieję były z nim związane :D
4
@Stinger_ Wybitny zawodnik.
1
@ZygmuntTrzeciFaza Co nie zmienia faktu, że gość był pomyłką. Kwota odstępnego to jest jedyny plus jego pobytu tutaj
6
@Kamilos84 Krychowiak pewnie, bo biegać nie miał sily
18
Kolejny świetny transfer, o którym nigdy nie zapomnę. Prince, Murillo, Mina i Braithwaite. 4 jeźdźców Apokalipsy. Jak się tu znaleźli to wie tylko Bartomeu.
1
@mekston No to w tym roku chyba passa Mendesa się skończy, skoro piękny zmienił agenta.
1
@IronSanHybrid Bałbym się tym do kościoła pojechać, a co dopiero na wojnę xD
4
@TheNekro94 Euro 2024* i bardzo dobrze, że nie wygrają.
1
@Stinger_ Lanisek niech sobie PŚ w Lotach wygra.
12
@Pawel13sz Tymczasem trener Barcelony - Pedri Gonzalez tłumaczy się z odpadnięcia w grupie Ligi Europy. Blaugrana na wiosnę powalczy w Lidze Konferencji.
Mam nadzieje, że Busi będzie miał swój rozum i odejdzie. Uwielbiam go, to świetny gość i genialny piłkarz, ale najwyższa pora się z wszelkimi honorami pożegnać.
2
@Kessie W pierwszym komplecie mogliby Spotify na żółto zrobić, bo wygląda jak Levante. Drugi ładny. Trzeci wygląda jak treningowa
3
@Kondziubarca Tu jest tyle talentu i potencjału... Trzeba to tylko wykorzystać
0
@panczo Laporta z tym Nevesem wyjeżdża tylko dlatego, że Mendes jest jego agentem. Wiadomo, że ziomkowi trudno odmówić.
Tez jestem zdania, że jak mają brać jakieś półśrodki, to lepiej rzeźbić z tego co jest. Może akurat jakiś młody wystrzeli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jaki jest wasz ulubiony samochód Jamesa Bonda? Mój to Lotus Esprit Turbo z filmu "Tylko dla twoich oczu" z Rogerem Moore'em.
https://zapodaj.net/539fe3b68d838.jpg.html
https://zapodaj.net/cf10472454025.jpg.html
1
@Kidd Pierce Brosnan też nieźle się trzymał
35
@Criss18Barca Z tym Valverde to była fatalna decyzja Bartomeu. Jak już chciał go zwalniać to trzeba to było zrobić przed sezonem, po kompromitacji na Anfield i porażce w finale PK. Wtedy ogarnąć jakiegoś solidnego trenera, a nie wywalać gościa w połowie sezonu, w momencie, gdy mamy lidera w lidze i wygraliśmy grupę w LM. Tragicznie to zostało rozegrane
8
@Emhyr Thuram młody daje radę. Kasper Schmeichel też. Ianis Hagi się w Rangersach coś tam pokazywał, ale kontuzja go wyhamowała.
17
@Tomo1989 Zawsze w takich przypadkach mówię: dobrze, że nie trafili na jakiś inny samochód, kogoś wracającego z pracy, czy przypadkowego pieszego.
Chciał sobie pocisnąć, to mógł pojechać parę kilometrów dalej na S19, na drogę przystosowana do zdecydowanie większych prędkości niż al. JPII
3
@Kapitan hawk Kurla kiedyś to byli czasy...
9
@JosepPep Pele to chociaż dożył pięknego wieku. Sinisa i Gianluca zdecydowanie za wcześnie...
1
@Deviler Tata Zuzanny i Maji
3
@Kondziubarca Mundial w Rosji to była totalna porażka. Wyleciał z Lecha w fatalnym stylu i od tamtej pory nigdzie nie pracował. Nawałka swoje już zrobił. Lepiej niech nie psuje sobie opinii do końca. 3x Nie dla jego kandydatury.
1
@FCBparasiempre To sarkazm byl i nawiązanie do tego jakie kraje ostatnio wybiera skorumpowana FIFA na organizatorów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Czajka90 Rak to największy skurczybyk na tym świecie...
9
@Benz Czyli idealny kraj, żeby zorganizować Mundial xD
4
Wspaniały to był transfer. Nie zapomnę go nigdy
2
@Wossi61FCB Dobrze, że nie trafili na innych samochód np. na Ciebie wracającego z pracy, czy jakiegoś pieszego.
1
@GadulkiGembulki_FCB Christensen jest dobry i niech zostanie.