Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanHoffer No i pięknie. Portugole wzięli sobie na trenera Martineza, który oczywiście nie będzie miał jaj, żeby zrezygnować z Ronaldo. Czyli dalej będą kwasy i znowu nic nie ugrają na Euro.
0
@DonMatteo901 Jeszcze Thuram jest możliwy. I dziwnym trafem oni nie muszą sprzedawać. U nas się Alemany gimnastykuje rok czasu, żeby Gaviego do pierwszej drużyny zarejestrować.
3
@Roobo Bruno ma swój świat.
1
@GadulkiGembulki_FCB Co to jakiś kuzyn Pedriego? Na samym początku myślałem, że to on xD Talentu nigdy za wiele, tylko gdzie ich wszystkich upchać. Gavi, Pedri, Frenkie. Już Pablo Torre kibluje na trybunach.
0
@Gomess Jak dogra sezon na takim poziomie, to może się jakieś Lazio albo Atalanta zgłosi po Big Sama.
6
@BlaseR9 Mogło być gorzej. Adasiowi Miaucznskiemu akurat zareklamowali wyciąg z fiuta
0
@AnnaMarianna A skąd mamy pewność, że ta Shakira to taka święta była w tym związku?
0
@Roobo Jak gość jest obecnie 5 do gry, nawet za paralitykiem Alonso, to ile może być realnie warty? To nie jest Araujo, czy Kounde, o których kluby by się zabijaly. Pewnie odejdzie ten Eric za jakieś grosze, albo w wymianie
0
Słabo Wąsek, ale na całe szczęście Fettner aż tak nie odleciał. Mogło być gorzej
0
@Dertinho Czesi to już dawno stali się słabi. Cud, że czterech do drużyny znaleźli
1
@FcPortoFan1999 Guardiola nie będzie chciał w Serie B trenować. A tak całkiem poważnie, to ciekawe gdzie pójdzie po City
3
@takisobiektos Spalony jak byk. Gość totalnie absorbowal uwagę defensywy i do niego to podanie było kierowane.
7
@Sysia11 A Barcelona La Lige i dopiero będzie pięknie
6
@Herato To chyba pytanie retoryczne. Gość powiedział publicznie, że nie szanuje swojego trenera. Nie da się zbudować zwycięskiej drużyny z kimś takim
1
@P33ck Pięknie chodzi piłeczka. Napoli to największe pozytywne zaskoczenie tego sezonu
3
@PatrychoO Śmiać mi się chciało jak czytałem, że Argentyna niby nie zasłużyła. Patrząc z perspektywy całego turnieju byli zdecydowanie najlepiej poukładani taktycznie i grali najlepszą piłkę. Pierwsze 45 minut finału, to była poezja. Dawno nie widziałem, żeby ktoś tak dobrze grał i dominował.
3
@Andi18 A do czego ma tu wracać? Zobacz w jakim miejscu jest ten klub. My mamy problem zarejestrować dwóch nastolatków, nasze nadzieje na przyszłość w pierwszej drużynie (Gavi i Balde). To, że wygrał w futbolu wszystko, to wcale nie znaczy, że chłop ma już wywalone i nie ma żadnych ambicji sportowych. Pewnie ciągle chce wygrywac, zdobywać puchary. Gdzie ma na to większą szansę? W Barcelonie z Torresem i Raphinhą, czy w PSG z Neymarem i Mbappe?
0
@Emhyr Najwyżej Dembele wejdzie ratować
0
@Rewolucja123 W sumie można go dać na prawą w pucharze króla z Cueta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VegetaPolska La Bamba zawsze ma rację. Jeszcze się nie nauczyłeś chłopak?
0
@MarcelNJ11 Miazgę z Juve zrobili. Napoli zagrało mecz kompletny.
9
Luis Suarez w takim jednym meczu z Deportivo, który wygraliśmy 8:0 strzelił 4 gole i zanotował 3 asysty. W życiu bym się wtedy nie spodziewał, że 7 lat później nasi ofensywni gracze (poza Lewym) będą zbierać takie liczby pół sezonu
0
@MarcelNJ11 Napoli mocne
1
@Medium No i bardzo dobrze. W tym roku są zdecydowanie najlepsi z całej tej śmiesznej ligi.
0
@TheNekro94 Na całe szczęście nic takiego nie miało miejsca xD
1
@Kessie Miałem kiedyś takie. Do dziś żałuję, że musiałem sprzedać
6
@doc Inter by musiał na głowę upaść, żeby się zgodzić na taką wymianę
1
@Kessie Szybko poszło
8
Z Xaviego też trochę entuzjazm wyparował. Jak tu przyszedł to widać było ogień. Skakal tam przy linii, non gestykulował, dawał jakieś wskazówki, celebrowal bramki. Teraz większosc czasu stoi z miną jakby czekał na ścięcie.