Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@KlonaZepan Atletico to żaden rywal. W tym sezonie już się nie liczą.
1
@HERORICH2 Szybciutko będziecie go oddawać do Sevilli, czy innych Lyonów.
1
@Kitek1640 Pizdzi jak w kieleckim. Mało głowy nie urwie
2
@Emhyr Szkoda, że nie opylilismy go w lecie gdzieś zamiast Auby.
1
@Antimadridista_WR Niemożliwe. Przecież podobno ten pociąg przyjeżdża tylko raz
0
@Kidd Arsenal ich sprowadzi na ziemię. 3:1 i zjazd do bazy diabełków
0
Prezes przemyślał i jednak zmienił zdanie. Zwolniony z Salernitany trener Davide Nicola po niespełna 48 godzinach ponownie trenerem drużyny z Salerno.
Łączony z Salernitana był min. Vladimir Petkovic. To może jednak kierunek --> reprezentacja Polski?
0
@Medium Raczej nie. On skończy w mls.
7
@Cotutajsiedzieje I to jest piękna sportowa emerytura. Może nie zarobi tyle co u Arabów, ale gra w kraju, który na prawdę kocha piłkę nożną. Wystarczy spojrzec na liczbę kibiców i ich rekacje na trybunach.
No i mimo wszystko poziom wciąż wyższy niż Katar, czy Arabia Saudyjska
29
Interes z kumplem Mendesem trzeba ubić
0
@hayek Pierwszy raz jakiś ruski prawdę pokazał, niesamowite.
1
@draxidox Niech się boją, bo następny w kolejce jest Kaliningrad.
7
@takisobiektos Kulesza rozgrywa perfekcyjnie. Czeka maksymalnie długo aż każdy sensowny trener znajdzie sobie robotę, po czym wyjdzie na konferencję i powie "No sorry, każdy zagraniczny trener nam odmówił" i pokaże nowego selekcjonera - Probierza.
1
@Mario96w Ponoć odmówił
1
@Deviler Steven Gerrard, Urban albo Probierz. Niczego innego się nie spodziewam
1
@JarekS Taaaa te dusigrosze z Atletico to pewnie liczą na to, że Barcelona rozwiąże kontrakt z Memphisem, żeby oni sobie go za darmo podpisali.
1
@Kidd To niech go biorą za darmo, ale za pół roku, a nie teraz, gdy gość ma jeszcze kontrakt z Barceloną. Jest naszym zawodnikiem i jak chcą go mieć już teraz, w styczniu to niech wyskakują z kasy, albo dają kogoś na wymianę.
14
@abram3k Za darmo to mogą uścisk dłoni Laporty dostać, a nie Depaya. Niech dają tego Carrasco. Wyjdziemy na plus
2
@Dalhi Ukraina nie padnie. Nie ma opcji, że ruscy zdobędą cały kraj z Kijowem włącznie.
Zresztą nawet jeśli im by się to teoretycznie udało, to będzie to pyrrusowe zwycięstwo. Poniosą gigantyczne straty, a nie dadzą rady utrzymać całej Ukrainy pod butem. Okupowanie tak wielkich terenów to trudne logistycznie zadanie. Musieliby sporą część swojej armii trzymać stale na Ukrainie, a to z kolei generuje spore koszty.
2
@Kondziubarca Dłużej mógł się Kulesza zastanawiać. Pewnie ma coś lepszego ugadane.
Będzie Gerrard albo polski trener.
0
@Kamiloza91 rosja
0
@Kamiloza91 Niech walczy, na Pudziana nawet. Może po tych walkach nie będzie wreszcie w stanie gadać tych swoich farmazonów
4
@Encore Ju gołing dałn. Jednak trzeba mu przyznać, że do momentu nokautu nie radził siebie aż tak źle. Jeszcze trochę poczekamy na następnego boksera z Polski, który dojdzie do walki z taką topką jak Wilder.
1
@Emhyr PSG w takiej dyspozycji Spokojnie może dostać wciry
0
@Majkel34 Coś w tym jest. Skoro twoja babcia ma porównanie, to z pewnością wie co mówi.
4
@Majkel34 Tak naprawdę to nikt nie wygra tej wojny. Ruscy nie zdobędą nigdy Ukrainy i potracili układy z zachodem, a Ukraincy tracą najlepszych ojców i synów w walce z kacapami, do tego wschód kraju zniszczony.
Ukraińcy to chociaż wiedzą za co walczą, za wolność i niepodległość swojego kraju. Ruscy biją się, mordują, niszczą tylko za fanaberie putina i to jest tragiczne...
1
@michal26 W punkt.
4
@Cule1234 Od Osimhena niech się odwalą. Gość musi scudetto z Napoli zdobyć.
1
@kuz To AHS Krab, robione w Polsce. Wysłaliśmy ich sporo Ukraińcom. Ten niestety został zniszczony