1

Stocha w takich warunkach nie puścili, ale Krafta już tak.

2

@La Pulgaa Męka dla oczu i wygrana

0

Potężny Ipcioglu 15 miejsce xD Piękna loteria. Niestety Piotrek Żyła na niej poległ

1

@MesQueUnClub96 Mam wrażenie, że sędziowie to w ogóle nie patrzą na fazę lotu i oceniają samo lądowanie. Nakamura, czy Sato w zeszłym sezonie latali jak pokraki, narty skrzyżowane, niestabilnie w locie a dostawali 18 i 19. Stoch niewzruszony w locie jak skała, lekko narta odjedzie przy lądowaniu i już 17,5

0

@Kondziubarca Na pocieszenie Wąsek w drugiej. Mały ale zawsze +

1

@MesQueUnClub96 Fajny gość. Prekursor tego sportu w swoim kraju. Kibicuję mocno

0

@FcPortoFan1999 Forma jest dobra. Zobaczymy.

2

Mógłby dziś Kamil wygrać sobie ten 40 raz.

46

@GeneralXavi Do pustej bramki

1

@Orlik00 Ciśnięcie Bońkowi na Twitterze już nawet przyjemności nie sprawia. Gość sam wystawia piłkę na pustą bramkę

3

@AlexDark00 Wszyscy, których wymieniłeś też byli grubo przepłaceni. Jednak zgodzę się, cała trójka w momencie transferów grała świetnie w swoich klubach. Tutaj Chelsea płaci 100 baniek za sam potencjał, który ten chłopak zdecydowanie ma. Moim zdaniem jednak to przesada.

0

@jeyx77x Ja tam patrzę na to z perspektywy ukraińskiego klubu. Dla nich to świetny deal, a że Chelsea się błaźni na rynku transferowym to nic nowego.

6

@DonCarletto Niby dorośli, a jak dzieci.

1

Trzeba przyznać, że Szachtar zrobil złoty interes z tym Mudrykiem. 100 milionów...

1

@fcbarcafan19 Klopp zostanie jeszcze rok w LFC i w 2024 przejmie kadrę Niemiec, po tym jak Flick się skompromituje na Euro.

7

@tbas Wszystko to co mówi nasz prezydent to trzeba brać z dystansem. Laporta to typowy polityk, mówi ludziom to co chcą usłyszeć. "Messi zostanie", "Wszystko idzie dobrze", "Mamy odpowiednią kadrę by walczyć o wszystko", "mamy odpowiednie morale", "rejestracja Gaviego już za chwilę", "Balde przedłuży, wszystko idzie dobrze "

2

@Kwiatek67 I kim będziemy rotować w lidze? Mamy połowę sezonu i spore szanse na mistrzostwo. Mamy osłabić kadrę w styczniu? Nie daj Boże Dembele wypadnie i zostanie tylko Ferran i Fati na skrzydło.

1

@KmN Renard dobry trener. Już nawet pomijając jego sukcesy (są bardzo duże), to jego drużyny po prostu grają bardzo przyjemną piłkę. Albo on, albo Petkovic. Dwóch najbardziej sensownych kandydatów, ale widocznie Kulesza czeka aż znajdą sobie robotę gdzieś indziej. Wtedy śmiało uderzy po Probierza/Urbana

0

Ulala Jon Jones vs Ciryl Gane o pas wagi ciężkiej na UFC 285, 4 marca. Będzie się działo

1

@alianta2 Wygramy 2:1

0

@Emhyr Oho zaraz wywiad Ronaldo na Cantone, że go nie szanuje.

1

@HypeR On ostatnio jest częściej kontuzjowany niż gra. Zaraz z bogactwa na bramce Francuzom zrobi się bieda i będzie Areola bronił.

1

@Dembouz1899 Biurokracja, pojedynek z ruskimi w piciu wódki, czapka niewidka, ogór, hodowla śpiewającej kapusty, z której boczek bigos zrobil. Sporo tego było

0

@Kiok342 Ja tam osobiście szanuje takie podejście. Klopp wyciągnął ten Liverpool z poziomu średniaka do topu. Gdyby nie trafił się Guardiola ze swoim City to mieliby mistrzostwo rok do roku. Kibicem LFC nie jestem, ale też uważam, że Klopp zasłużył na kredyt zaufania.

0

@Kiok342 Nawet jeśli do końca obecnej kampanii nie uda mu się opanować kryzysu i skończy w Lidze Europy/Konferencji, albo odpukac nawet poza pucharami?

1

@Jarema2000 Oznacz mnie pod tą analizą jesli to nie będzie problem. Chętnie przeczytam.

0

@Adran360 Niby fakt, ale można już powoli zaczynać pierwsze wnioski.

1

@Rust_Cohle i inni kibice Liverpoolu. Myślicie, że to ostatni sezon Kloppa w waszym klubie? Jak wy się na to zapatrujecie? Chcielibyście, żeby Niemiec prowadził The Reds w przyszłym sezonie?

1

@Xpert77 Co oficjalnie? Jeśli to, że Martineza selekcjonerem Portugalii to tak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?