Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kkbarca Dla mnie to jest zwykły średniak, który zasłynął z jednej bramki na mundialu. Wolałbym zainwestować w kogoś młodego, z potencjałem
4
@Kondziubarca Dyzma z PZPN-u znów cyrk robi i się lansuje. W marcu gramy pierwsze mecze, a tu dalej szukają selekcjonera. Jeszcze trochę się to przeciągnie, to na 90% wybiorą Probierza.
3
@Chaoss Dokładnie. Passaty skończyły się na B5.
@Deeespacito Diesel musi dymić :D
14
@MarioVeB! Schabowy
40
@Deeespacito Passat to jednak passat. Cud techniki
8
@Pawel13sz W obecnej Barcelonie taki Adriano miałby pierwszy skład. Przydałby się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zoker A z Probierza się śmieją, że nie grał Polakami
7
37 urodziny obchodzi dziś świetny piłkarz. Mały magik, który bez dwóch zdań w czasie swojej pięknej kariery powinien zagrać w Barcelonie - David Silva.
7
@arsenallondyn0 Trzeba przyznać, że Sylvester jak na swój wiek świetnie się trzyma i jest w dobrej formie.
1
@betonito Nas interesuje co najwyżej Pavard. Sio z tym Daviesem
2
@VegetaPolska Przynajmniej nie bedzie dylematu, czy warto mecz kadry oglądać
1
@FcPortoFan1999 Nie ma opcji. Lewy wygra po tym jak Polska pod wodzą Jana Urbana zdobędzie brązowy medal mistrzostw Europy.
2
@Bruttal Też byś spierdalal
0
@Vampir707 Włoszczowska
0
@wasacz Chłop tam pępkowe rozpija, a ci go odrywają
5
Maja bardzo ładna dziewczyna.
0
Tak posłuchać tych sportowców i prezesów to normalnie Obajtek jest jak cudotwórca. Jarek go może zaraz na premiera awansuje
1
@Nazio87 Jak Zenek z remizy do filharmonii i ekranów w kinach.
1
Kulesza to jest zabawny chlop
0
@Janas11224 Czyli pojedynek dwóch drużyn grających gówno na ten moment. Do meczu się może jeszcze wiele zmienić.
5
@IronSanHybrid Prosty chłopak z Dębicy
3
@MesQueUnClub96 W rzucaniu młotem jest lepszy, nie gadaj.
7
@kamiVeB On też śmieszny jest. Co roku ma ból dupy o jakiś śmieszny plebiscyt, w którym ludzie oddają subiektywne głosy
0
@Emhyr A USA to czemu chce selekcjonera zmieniać? Fajny wynik na mundialu, świetny styl, młody zespół. Nic tylko kontynuować.
6
Brawo Łysy! Gratulacje @Danny Gaucho
3
@maroon Pan Setien jest debeściak i jego Villareal też jest debeściak.
A tak poważnie, to jest dobry trener na takie kluby jak Betis, czy Villareal właśnie. Trzymam kciuki w Pucharze Króla za nich.
1
@escarabajo Mógłby jeszcze Fati wrócić do formy, ale coś ciężko to widzę.
1
@Comentateiro Jutro gramy na 0:0 niczym Czesław z Meksykiem i zostajemy samodzielnym liderem
22
Potężny Quique Setien wyjaśnił Real Madryt. W pucharze Króla zrobi to ponownie.