0

@kkbarca Dla mnie to jest zwykły średniak, który zasłynął z jednej bramki na mundialu. Wolałbym zainwestować w kogoś młodego, z potencjałem

4

@Kondziubarca Dyzma z PZPN-u znów cyrk robi i się lansuje. W marcu gramy pierwsze mecze, a tu dalej szukają selekcjonera. Jeszcze trochę się to przeciągnie, to na 90% wybiorą Probierza.

3

@Chaoss Dokładnie. Passaty skończyły się na B5.
@Deeespacito Diesel musi dymić :D

14

@MarioVeB! Schabowy

40

@Deeespacito Passat to jednak passat. Cud techniki

8

@Pawel13sz W obecnej Barcelonie taki Adriano miałby pierwszy skład. Przydałby się

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker A z Probierza się śmieją, że nie grał Polakami

7

37 urodziny obchodzi dziś świetny piłkarz. Mały magik, który bez dwóch zdań w czasie swojej pięknej kariery powinien zagrać w Barcelonie - David Silva.

7

@arsenallondyn0 Trzeba przyznać, że Sylvester jak na swój wiek świetnie się trzyma i jest w dobrej formie.

1

@betonito Nas interesuje co najwyżej Pavard. Sio z tym Daviesem

2

@VegetaPolska Przynajmniej nie bedzie dylematu, czy warto mecz kadry oglądać

1

@FcPortoFan1999 Nie ma opcji. Lewy wygra po tym jak Polska pod wodzą Jana Urbana zdobędzie brązowy medal mistrzostw Europy.

2

@Bruttal Też byś spierdalal

0

@Vampir707 Włoszczowska

0

@wasacz Chłop tam pępkowe rozpija, a ci go odrywają

5

Maja bardzo ładna dziewczyna.

0

Tak posłuchać tych sportowców i prezesów to normalnie Obajtek jest jak cudotwórca. Jarek go może zaraz na premiera awansuje

1

@Nazio87 Jak Zenek z remizy do filharmonii i ekranów w kinach.

1

Kulesza to jest zabawny chlop

0

@Janas11224 Czyli pojedynek dwóch drużyn grających gówno na ten moment. Do meczu się może jeszcze wiele zmienić.

5

@IronSanHybrid Prosty chłopak z Dębicy

3

@MesQueUnClub96 W rzucaniu młotem jest lepszy, nie gadaj.

7

@kamiVeB On też śmieszny jest. Co roku ma ból dupy o jakiś śmieszny plebiscyt, w którym ludzie oddają subiektywne głosy

0

@Emhyr A USA to czemu chce selekcjonera zmieniać? Fajny wynik na mundialu, świetny styl, młody zespół. Nic tylko kontynuować.

6

Brawo Łysy! Gratulacje @Danny Gaucho

3

@maroon Pan Setien jest debeściak i jego Villareal też jest debeściak.
A tak poważnie, to jest dobry trener na takie kluby jak Betis, czy Villareal właśnie. Trzymam kciuki w Pucharze Króla za nich.

1

@escarabajo Mógłby jeszcze Fati wrócić do formy, ale coś ciężko to widzę.

1

@Comentateiro Jutro gramy na 0:0 niczym Czesław z Meksykiem i zostajemy samodzielnym liderem

22

Potężny Quique Setien wyjaśnił Real Madryt. W pucharze Króla zrobi to ponownie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?