1

@Sau_Ron Przyjazna, rodzinna atmosfera i owocowe czwartki w Lidze Europy

1

@Rastafarnianin Ależ to jest piękne, że Leo stał się spełnionym piłkarzem i nie ciąży już na nim żadna presja. Ma po prostu wszystko. Zasłużył na to. Goat

1

@Janiama Ja w nim widzę potencjał nawet na osiągnięcie poziomu Van Persiego.

0

@BorzyKrzys Fenk ju soł macz mister Endrju haha

2

@Herato Polska myśl szkoleniowa. Od dolnych szczebli do samej góry. Dopóki tego cholerstwa się nie wyplewi to piłkarze pokroju Zielińskiego będą rzadkością

2

@Rust_Cohle Pewnie masz rację. Pozostaje tylko smutek, że ta piękna historia Messiego i Barcelony zakończyła się w tak żałosny sposób.

0

@Emhyr A Barcelonę to obecnie jest w ogóle stać? Z tego co czytałem, to Gavi wciąż nie jest zarejestrowany w pierwszej drużynie, nowy kontrakt Araujo też ciągle czeka na rejestracje w La Liga, no i ciągle próbują przedłużyć z Balde.
Jeśli nie możemy tego zrobić, to gdzie tu mowa o Messim, czy jakichkolwiek innych transferach.

2

@Ojciec5tkidzieci 1 i 2 miejsce zgoda. Reszta to jakaś maszyna losująca została zwolniona chyba. Zidane przed Ronaldo? Modric przed Iniesta i Xavim? Jest Mbappe, a nie ma choćby Neymara?

1

@Rewolucja123 Skoro dali Mbappe, to gdzie jest Neymar?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

O widzę, że Isco już opuszcza Sevillę. Niesamowity zjazd w ostatnich latach zaliczył chlop

21

@VegetaPolska No widzisz - dla ciebie jest średniakiem z topowych lig, a w Argentynie bohaterem, który miał ogromny wkład w ostatnie sukcesy reprezentacji.
Zresztą nigdzie widziałem, żeby robił z siebie top bramkarza, nie słyszałem jego wypowiedzi, w których porównywalby się do najlepszych np. Casillasa, czy Neuera. Podejrzewam, że gość po prostu kręci sobie bekę. Może nie jest to zachowanie godne gentlemana, ale myślę, że on ma to w dupie. Taki jest i koniec kropka. Jedni go nie znoszą, a inni kochają. Mało to było takich piłkarzy?

28

@VegetaPolska Słynny tekst :D Wracając do Martineza, wiele można mu zarzucić, ale z pewnością nie to, że jest nijaki. Po prostu gość jest yebniety i czasem udaje mu się robić poyebane rzeczy w bramce.

1

@Siro Kurla lipa jak nie wiem. Szczerze mówiąc chciałem to zobaczyć

0

@Siro Czyli nie będzie fety na placu?

18

@Joe_Pesci Gość stał się legendą. Co by nie zrobił, to w Argentynie do końca życia będzie szanowany i uwielbiany.

38

Nawet odwieczni rywale z Brazylii wiedzą, że to jest ten wybraniec, najlepszy z najlepszych, po prostu jedyny prawdziwy Goat.

13

@Kapitan hawk Wspaniale oddal emocje pan Dariusz. W tamtym momencie byłem niemal tak samo wzruszony jak on

0

@Lathspell Gdzie oglądasz?

0

@Emhyr Niech już skończą z takimi półśrodkami. To już wolałbym tam Kounde oglądać

19

@tristan87 Pff to raptem 14 baniek więcej niż Pinokio chciał dać za wyjście z grupy i wygranie 1 meczu na Mundialu.

43

@Hubsao Większym szaleństwem było oddanie reprezentacji Maradonie w 2010 roku.

0

@barcelonaLM Sebek Mila swój chlop

5

@Kondziubarca Za bardzo wziął do siebie te teksty zagranicznych gazet o "polskim Mourinho"

7

@Nano22 Messi niedługo będzie miał całe podium dla siebie. Patrząc na te 3 ostatnie jego posty to przybywa mu reakcji w niesamowitym tempie

2

@Uukasz_93 Deschamps jest trenerem kadry Francji od 2012 roku. Na dużych imprezach osiągnął 3 finały i 2 razy odpadł we wcześniejszych fazach.

Mundial 2014- szybka lota z turnieju (Benzema w kadrze)
Euro 2016- finał (brak Benzemy)
Mundial 2018 - złoto (brak Benzemy)
Euro 2020 - szybka lota z turnieju (Benzema w kadrze)
Mundial 2022 - finał (brak Benzemy)

Jedyny "sukces" kadry Francji, w którym Benz miał swój udział to wygranie Ligi Narodów.
To nie jest przypadek, że lepsze wyniki osiągają akurat bez niego.

8

@escarabajo Lautaro oddać trzeba, że przy bramce na 3:2 w finale miał swój udział. To był jego jedyny pozytyw na tym turnieju. Dobrze, że w kluczowym momencie

73

Dobrze, że Scaloni ma oczy i wrzucił Alvareza do podstawy kosztem Lautaro. Martinez odwalilby na tym Mundialu Higuaina i Palacio jak nic. Młody zawodnik The Citizens w kluczowych momentach dawał te bramki. Być może to byla jedna z ważniejszych decyzji w historii argentyńskiego futbolu.

6

@Bartula Chłop ma już wszystko i zupełnie nic nie musi. Jest już w takim wieku, że nawet na rękę mu, że nie wszystko w klubie musi opierać się na nim. Co roku walczy o wszystkie puchary. Jakby wrócił do Barcelony znowu stałby się człowiekiem od wszystkiego, od ciągnięcia wózka, a wszystkie ewentualne niepowodzenia znowu mialyby jego twarz. O puchary też miałby ciężej. To nie jest zawodnik w kwiecie wieku, który mógłby chcieć stawiać sobie wyżej poprzeczkę i podejmować wyzwania. Zasługuje na spokój i komfortowe warunki. Zrobi jak zechce, aby niech czaruje dalej.

1

@IronSanHybrid Argentyno, Argentyno co Ty robisz? Ja w tym momencie meczu byłem w takiej euforii, że dużo od Pana Darka się pewnie nie różniłem hah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?