0

@BartqRKO Jeśli chodzi o jego wiedzę taktyczna to on na prawdę sporo wie. Nic mu nie można zarzucić. Gość czyta mecze. Potrafi o tym mówić i nawet nieźle się go słucha. Szkoda, że często mówi jedno, a jego drużyny na boisku prezentują co innego. Powinien rozważyć opcję zostania jakimś ekspertem telewizyjnym.

3

Pierwsza połowa meczu z Francją to jest to, do czego musi nawiązywac ta reprezentacja. Nie ważne z jakim trenerem, tak po prostu trzeba grać. Odważnie, z kopytem, z jajem, na pełnej.

9

@Kgorecki2500 Nas Polaków. Dobrze mu idzie nawet.

0

@Bobo25 O co chcesz się założyć, że Czesi zdominują nas w obydwu meczach? Oczywiście o ile Michniewicz zostanie. Usunę konto jeśli będziemy gnietli sąsiadów z południa.

0

@kuz Widać Michniewicz przygotowuje się do tej walki już jakiś czas i wagę robi.

9

@Bobo25 W eliminacjach do euro będziemy grać tak samo jak na mundialu i wtedy też będziecie mówić, że trzeba grać na wyniki, bo liczy się awans na turniej?

0

Już chłop zagotowany. Dajcie mu tej wody

13

Kurowski: oddaliśmy 8 strzałów w 4 meczach
Czesiu: Wie pan na czym polega piłka? Arabia oddała 2 strzały z Argentyna i została sensacja turnieju.

I to by było na tyle jeśli chodzi o jakąś zmianę mentalności, czy stylu gry za Michniewicza. Wszystkie jego drużyny tak grały i tak będą grać. Jeśli chcemy grać bardziej ofensywnie, to nie z Czesławem. Jeśli dalej chcemy męczyć bułę to mamy idealnego trenera do tego. Pytanie, czy Lewandowski, Zieliński podpisują się pod pomysłem trenera na tą drużynę, bo to oni najwięcej tracą przy takim stylu, jaki proponuje Michniewicz.

0

@barcanawieki van der Vaart to mocny kandydat do bycia kolejnym eskpertem-kretynem, któremu Messi zamknie mordę. Chce to zobaczyć w piątek

0

@Emhyr Kogo kupili za 16? Desta?

3

@Kondziubarca Grosicki powinien wejść już w meczu z Meksykiem. Dałby z wątroby na skrzydle i stworzyłby zagrożenie. Niestety naszego treneiro zadowalalo 0:0 i niepotrzebne mu były takie zmiany

1

@DCHX Może pierwszy raz kibel widział i nie mógł uwierzyć?

10

@Jackazz Franz też ma problemy z posługiwaniem się językiem polskim :D

5

@Emhyr Chuchać i dmuchać na niego. To może być wreszcie dobry napadzior z La Masii

6

@MESSIah16 Jak go nie cierpię, tak szacun za długowieczność. Razem z Thiago Silva pokazują, że wiek dla obrońców to tylko liczba.

1

@Deviler My z Arabią nie zagraliśmy wcale dobrego meczu. Wygraliśmy, ale graliśmy słabo.

0

@bartas97 Szerokiej drogi

1

@Pawci023x Dzień konia mieli Portugole. Wszystko im wychodziło. Dobrze, że taki mecz trafia się zazwyczaj raz na turniej i ich już właśnie minął.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Worny Oświadczam, że żadnych pieniędzy nie ma. Tą premię wymysliliscie wy, dziennikarze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Medium Pierdyknieta i toksyczna rodzinka.

3

@bartas97 Niektórzy myśleli też, że Polska ma jakieś szansę na wygraną z Argentyną.

3

@koksik2700 Co w rodzinie to nie zginie xD

30

@HarveySpecter XDD niech se każdy utrzymuje kontakt z kim chce. Co ma do tego przynależność klubowa?

5

@MESSIah16 Argentyna 1:0 Holandia

1

@Medium Dani Alves z pucharem? Piękna sprawa.

0

@MESSIah16 Niech Brazylia wchodzi. Zasługujemy na ten klasyk z Argentyną w półfinale mundialu.

5

@Lionel_Messi10 Ikona piłki nożnej. Szkoda, że nie da rady drugie tysiąc zagrać, bo jego gra to czysta poezja.

5

@Borry Rzym, Anfield, 8:2, lomoty od Bayernu, odpadnięcie w grupie LM. Te wszystkie porażki ostatnich lat na pewno się nawarstwiły i miały wpływ na to, że facet stracił sporo pewności siebie. Niestety to smutny koniec wielkiego piłkarza. Oby się udało ligę na pożegnanie zdobyć, żeby nam Sergio z pustymi rękami nie odchodził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?