3

@Kondziubarca Hahaha rozwój futbolu tu wcisnął. Mistrz. Ale będzie pite w pzpnie.

3

@Rastafarnianin Arrrrrrrrrrrrrgeeeeentiiiinaaaa. Komentator też dobry

0

@Katalonbar Szwajcaria to weźmie.

2

@MesQueUnClub96 To Niemcy też ustawiali swój mecz z Japonią, że wygrać nie mogli?

0

@Pitinho W ćwierćfinale zostaną wyjaśnieni

3

@maroon Dla mnie to mogą sobie być wydziargani jak brudnopisy, aby w piłkę dobrze grali.

4

@Janiama Czyli Argentyna mistrza bierze jak w 86'. Mi pasuje

3

@Kgorecki2500 Za cienki w uszach był żeby to robić

4

@verdant Argentyńscy kibice robią największy klimat na tych mistrzostwach. To jest piękne. Oby Messi z drużyną dotarli do finału, to dłużej będziemy słuchać przyśpiewek Argentyńczyków na trybunach.

2

@Lionel_Messi10 Może doda trochę polotu tej smutnej jak p***a Brazylii

0

@KlonaZepan Nie neguje tego. Lewy dziś występ wstydliwy wręcz. Milik po wejściu więcej pokazal. Odnoszę się tylko do tego karnego z Meksykiem.

24

@Janiama Lewy zagrał dziś bardzo słabo ale walenie w niego za karnego z Meksykiem jest śmieszne. To Michniewicz nastawił zespół na autobus. Lewandowski sam go wywalczył z pół piłki, którą dostał. Gdyby nie jego zryw to nawet nie byłoby mowy o jakimkolwiek zagrożeniu naszych w tamtym meczu.

0

Anglia vs Francja to będzie meczycho. Oby Angole przeszły dalej i Dembelinho z Kounde wrócili do klubu bez urazu. Zbierać siły, bo ligę trza wygrać

5

Spotkanie gołej dupy z batem.

4

Kane jest kapitalny na tym Mundialu.

1

@masq Arabia Saudyjska miała ładne te zielone.

11

@FabianMrozek Mbappe i Haaland nie dobiją nawet do dorobków bramkowych Messiego i Ronaldo. O wygranych pucharach, rekordach nie wspomnę

0

Anglicy robią wrażenie. Nie zdziwię się zupełnie jak do finału dojdą.

5

Kane może bramek nie strzela, ale jeśli chodzi o rozegranie, kreację to jest kapitalny na tym Mundialu.

1

@FCB_dimiC W porównaniu do Polska vs Francja jest szybki

3

@tristan87 Krychowiak>Bielik

1

@taris Bale, Ronaldo

2

Ten doping Senegalczykow jest po prostu piękny. Trąbki robią robotę

1

@tristan87 Czemu on musi zawsze odpowiadać jak burak? Nie można po prostu odnieść się do pytania?????

1

@Encore Rekord Klose padnie już w 2026.

0

@Patriskos Bez szans jest niestety. 3 gole wpuszczone i odpadnięcie w 1/8. Zaraz w ćwierćfinale ktoś pobroni karne, da awans do półfinału i będzie hype na niego.

1

@P33ck Glika zabraknie to będzie dramat. A to już zdecydowanie końcówka jego występów. Po każdym następnym meczu może powiedzieć "dość"

8

@FcBarcelonaFanMSN Stara gwardia na tym Mundialu się obronila. Młodzi nie pokazali, że są gotowi na przejęcie pałeczki i to jest bardzo smutne.

1

@Janiama 4:2 Anglia

17

Golden Boy Zalewski niczym na razie nie przekonuje. O ile Cash to rzeczywiście wartość dodana do naszej kadry, tak ten chłopak nie wnosi za wiele. Długa droga przed nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?