Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB Idźmy do przodu. Pokażmy, że umiemy grać. Przegrajmy nawet te 4:2, ale pokażmy, że jednak drzemie tu jakiś potencjał. Realistycznie patrząc to na medal i tak nie mamy żadnych szans, na ćwierćfinal tylko jakieś dziesiąte części procenta. Jak znowu będziemy zabijac piłkę i to w meczu, w którym już nic nie musismy, to ja wysiadam.
2
@JordiAlbion Moim zdaniem nie. Brzęczek jest niesprawiedliwie oceniony. Kadra Brzęczka grała takie samo gówno jak ta Michniewicza. Z tą różnicą, że ten pierwszy nie dostał szansy poprowadzenia jej na turnieju, na który się zakwalifikowal.
1
@FabianMrozek Brzęczek nie miał za sobą mediów. Na każdym kroku go atakowali, podważali, a przewodził temu oczywiście nieskazitelny Krzysiu Stanowski. Powinien dostać szansę na tym Euro, skoro już się zakwalifikowal.
0
@Recha_0684 Patrząc na naszą grupę to ewentualny brak awansu na turniej byłby chyba najbardziej spektakularną porażka tej reprezentacji od eliminacji Mundialu w Brazylii.
0
@damianex10 Mieli swoje 5 minut. Cały świat o nich mówił.
3
@AFA90 Powiedziałbym, że podobnie jak Polska, z tą różnicą, że nie ograniczają się tylko do rozpaczliwej obrony, tylko potrafią zaliczyć fajne i składne wypady pod bramkę rywala. Każdy ich lekceważy, ale tacy całkiem słabi to oni nie są.
2
@Emhyr De Bruyne na minus bardzo. Zieliński też zawodzi, ale tu problem jest bardziej złożony niż postawa samego zawodnika. No i Darwin Nunez oczywiście.
2
@Colon Ja to mu współczuję. Będąc napastnikiem takiej klasy nie otrzymujesz żadnego podania blisko pola karnego rywala. To musi być mega frustrujące.
3
@P33ck Jest to wielce prawdopodobne.
3
@Bobo25 Suche fakty. Mimo, że nie jestem jego zwolennikiem, to nie da się tego podważyć.
2
Dania póki co rozczarowanie turnieju. W rok od sensacji Euro, do flopa na mundialu.
5
@martin3131 Los chce z Czesiem grać w pokera, raz mu daje raz zabiera.
2
@AmigoBlancos Bo brak im jakościowych zawodników z przodu. Jeden Lozano to za mało. Argentyna miała już takich zawodników i brutalnie wyjaśniła tą naszą grę w defensywie. Cieszy awans, ale trzeba też trzeźwo oceniać sytuację.
2
@Sysia11 Tamta Grecja przy obecnej Polsce to byli wirtuozi futbolu. Oni dwa razy ogrywali wtedy Portugalie, pokonali Francję. My ostatnio z każdym mocniejszym rywalem dostajemy brutalnie w łeb.
1
@Kondziubarca Myślę, że unikniemy takiej kompromitacji. Francja jest najgroźniejsza, gdy przechodzi do szybkiego ataku. Jak Mbappe i Dembele mają miejsce się rozpędzić po skrzydle to jadą jak walec. Z nami takich sytuacji zbyt wiele nie będzie, bo nas gra piłką w ogóle nie interesuje i stoimy w 10 na swoim polu karnym. Dembele też nie raz pokazał w Barcelonie, że granie na autobusy mu różnie wychodzi. Jakieś 2:0 w plecy obstawiam.
0
@Deviler Don't boat yourself.
0
@gaucho104 Nie widać jakoś tego, żeby on próbował to zmienic. Ta murarka to jest jego filozofia gry w piłkę. Wychodzi na konferencje i mówi "Granie na remis z Argentyna byłoby głupie, nie możemy się cały czas bronić, bo przegramy" - po czym przychodzi co do czego, a drużyna wychodzi, pierwsze 45 minut gra na 0:0, później już tylko się broni i na koniec przegrywa. On jedno mówi, a drugie widać na boisku.
1
@geass Przykład - Pickford na Van Dijku jakiś czas temu.
0
@kynio302 To fajni kumple i fajne żony. Jesli prawda, to aby współczuć.
0
@lukaszmatusiewicz Najgorzej, że w ewentualnym zastępstwie Michniewicza, Kulesza szykuje Probierza. Wybór między dżumą, a cholerą.
Nie wierzę, że on sięgnie po kogos zza granicy.
1
@Niente Chyba tylko Szczęsny, bo reszta stała na wysokości pola karnego i patrzyła jak Argentyna klepie piłeczkę.
0
@Cule1234 Oprócz Argentyny całą reszta nie zasłużyła, ale ktoś musiał awansować. Dobrze, że akurat my.
0
@koziar Zgodzę się. Środek Krycha-Bielik to kompletny niewypał. Brakuje bardzo Kuby Modera
2
Paradoksalnie najbardziej wyśmiewani przed Mundialem Glik ( "zabraknie mu tlenu, potrzebny będzie respirator"), Szczęsny ("zawsze coś musi odjebac ręcznik") i Krychowiak ("nie nadaje się do reprezentacji") grają raczej bez zarzutu. Nie ma się do nich o co przyczepić. Szczęsny najlepszy bramkarz turnieju, Glik już dawno nie grał tak pewnie. Krychowiak wiadomo, brakuje dynamiki, są proste błędy, ale moim zdaniem nie wygląda źle.
10
Bardzo dobrze się stało, że ten jakby nie było historyczny wynik na tym Mundialu jest dzięki zasługom i świetnej postawie Wojtka Szczęsnego. Już przykro było czytać tą szydere na jego temat przez te wszystkie lata. Chłop odkupił swoje winy i poprowadził tą drużynę do 1/8. Liczę na jego dobry występ z Francją.
4
@AFA90 Argentyński Glik. Koledzy się zmieniają, a oni cały czas w obronie
1
@Cochise Podpisuje się pod tymi słowami.
3
@Chaoss Chłopa za mecz w takim stylu wieszaliby za jaja na latarni nie patrząc na wynik.
0
@tobiasson92 Wszystko jedno kto zagra. Każdy będzie wożony jak gnój po polu.
1
@Encore Potężne Czesioball