7

@MESSIah16 Trzeba rozdzielić Lato piłkarza, od Lato prezesa. Gigant polskiej piłki jako zawodnik

21

@dAvi_2 A z jakim może wyjść? Oni chcą wygrać tą grupę na 100%. Czy im się uda, to już inna sprawa. Jak damy im się rozpędzić to może być nieciekawie :/

1

@karci0 Polak, były członek neonazistowskiej organizacji Afrykanerski Ruch Oporu. Opowiadał się za utrzymaniem segregacji rasowej w RPA (popierał Apartheid), zabójca działacza partii komunistycznej w RPA.

1

@PatrychoO To jest właśnie ten MENTAL

0

@FcPortoFan1999 Jutro to on nie powącha murawy. Czesio znów wyjdzie ofensywnie z jednym Lewym z przodu

1

@Kamilos84 Chory kraj. Najlepiej zamknąć ludziom usta i niech swoja robotę odwalają...

0

@Katalonbar Czyli Messi musi nam strzelić?

1

@Destroyer_of_Worlds Albo przegrał. Jeśli będzie chciał być kiedyś piłkarzem, to presja może być ogromna. Coś jak obecnie Mick Schumacher w F1. Każdy patrzy na niego przez pryzmat sukcesów jego ojca

0

@LjakRoberciik Przegramy jedną bramką, ale wyjdziemy z drugiego miejsca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Najbardziej szkoda w tym meczu tego rajdu Bentancura. To byłaby spektakularna bramka

5

@JohnnyBarca Gruby Hazard to w ogóle nie powinien grac. Martinez beton ciągle go trzyma

0

@Volk Mam to na kuponie od pierwszego dnia mistrzostw. Mam nadzieję, że zapesze

0

Bruno lider tej drużyny

0

No Santos szykuj się, zjebka będzie w szatni za tą zmianę

2

Ronaldo wraca na boisko zaraz

12

@Emhyr Zmiana narracji. Podoba mi się to

5

Ronaldo się zaraz dowie, że bez gola jest. Współczuję im tam na ławce

1

Gruby wie z czym się to je. Doslownie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Suarez jeszcze na boisko nie wszedł, a już dyskusje z sędzią

0

@AmigoBlancos Gość ręką pokazywał, że strzelił, zamiast zachować się uczciwie i podbiec z gratulacjami do Bruno. Tak się Kapitan zachowuje? Gra dobry mecz, ale to było bardzo slabe

0

Nie mówcie Ronaldo, że w protokole zmiana bo się dopiero zdenerwuje

3

@kamilop WYRAŹNIE. Wyraźnie to dotknął Duke w meczu Australii z Tunezją.

0

Bruno prowadzi ta Portugalię

1

@cris2706 Pewnie dopiero po Mundialu się wszystko wyjaśni. Plotki są o Chelsea, Sportingu i Al-Nasr

0

Urugwaj pod koniec trochę ruszył, ale to ciągle mało. Ehh brakuje mocnych Ursusów. 4 lata temu duet Cavani-Suarez sklepal Portugoli aż miło. Teraz nie mają kim straszyć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@klopx Neves to będzie drugi Andre Gomes jak tu trafi.

1

@mekston No w porównaniu to tej sraki, którą prezentował w United to rzeczywiście jest trochę lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?