Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Deviler Jeszcze jakbyśmy my naprawdę dobrze grali w tej obronie, przesuwali się jak trzeba. Każdy mocniejszy rywal ładuje nam bramki. Belgia 6, Holandia 2. Na mundialu pierwszy mocniejszy rywal i 2 w dupe, a jakby chcieli to i więcej. Na prawdę nie ma żadnych podstaw do tego, żeby sądzić, że murowanie i autobus z Francją pozwoli nam dowieźć 0:0 przez ponad 120 minut z Francją, która na ten moment jest lepsza od Argentyny. Szczęsny wszystkiego nie wyłapie, choćby bardzo chciał. Autobus to nie jest rozwiązanie. Ciekawe, czy Czesław po Argentynie to zrozumiał.
1
@kynio302 Niemcy się za nich wstawili.
0
@Worny Czekam na taką samą wiadomość od Krychowiaka po Mundialu.
0
@patrykzmc2000 Czekam na taką samą informacje od Krychowiaka po Mundialu.
1
Ten Mundial ma tyle niespodzianek, tyle szokujących wyników i zakończeń, że to się w głowie nie miesci. To wszystko układa się tak, że w końcu ktoś spoza Europy zaskoczy, wygra mistrzostwo i to niekoniecznie będzie ktoś z Ameryki Południowej.
Kamerun to wezmie, i tym razem to Eto'o się będzie ze wszystkich śmiał.
0
@cris2706 Nie ma żadnej gwarancji, że Hiszpania Maroko przejdzie. Dziś totalna katastrofa w drugiej połowie.
1
Brawo dla Kostaryki. Panowie spokojnie z podniesionymi głowami możecie wracać do kraju.
1
@Miracle_aligner To za reparacje!
11
W takim wypadku, Hiszpanie utrzymać ten wynik.
0
@TheNekro94 I jeszcze mam ich mistrzostwo na kuponie. Zero szans.
1
@VamosRakieta Spokojnie do zrobienia
0
@Kaamilos87 Zmiana za fatalnego Balde
0
Balde dziś objeżdżany.
2
@bari_94 Bo mają lepszych pilkarzy, którzy grają w lepszych ligach/klubach. A nie, czekaj....
0
@mekston Portugalia to żaden pewniak z Maroko. Z nikim mocnym jeszcze nie grali. Zresztą niech przejdą tam Szwajcarię/Serbię najpierw
0
Busi co jakiś czas poddymia, żeby za nudno nie było
2
@P33ck David Silva, co to był za piłkarz swego czasu. Szkoda, że nigdy nie zagrał w Barcelonie.
Villi jeszcze długo nikt nie zdetronizuje
8
Szkoda, że Azpilicueta do nas nie przyszedł na ten rok/dwa. To jest jednak jakość i pewna opcja, do której Bellerin nigdy nie dorówna.
2
@Janiama Argentyna na razie rozkręca się z meczu na mecz. Zobaczymy co pokażą z kimś z górnej półki.
2
@ZielonySzparag Dlatego zmiana trenera dobrze by im zrobiła. Martinez to beton przywiązany do nazwisk. Na Euro 2024 jeszcze będą mogli namieszać.
4
@VamosDeJong Myślę, że nie. Enrique to raczej nie jest gość, który będzie kalkulował.
1
@wasacz Czekanie na świeżyzne i flaszeczka bimbru do tego. Kiedyś to było...
1
@agaFCB Bo łba do góry nie podniesie
0
@MateuszGotowka99 Gdyby nie kontuzja w 85'...
3
@MesQueUnClub96 Ymbabe, Dębelę dla LeBle
0
@ChampionLW Tomasz Jodłowiec razem z Krycha, albo Krzysiu Mączyński. Była paka
0
@ChampionLW No i Pazdan. Zwykły wybijak, ale gość miał turniej życia. Nic nie zawalił. Fabiański też dał od siebie. Kilka świetnych interwencji zaliczył
0
@ArterkHD Weźmie, albo nie weźmie. Tak to na razie wygląda.
0
@kejdzi Maroko jest mocne. Mogą namieszac.
1
@takisobiektos Wstydziłby się to mówic. W końcu skończy się farcik i ktoś się po nich przejedzie za ten pieprzony minimalizm i wieczne wyliczenia.