5

@Deviler Jeszcze jakbyśmy my naprawdę dobrze grali w tej obronie, przesuwali się jak trzeba. Każdy mocniejszy rywal ładuje nam bramki. Belgia 6, Holandia 2. Na mundialu pierwszy mocniejszy rywal i 2 w dupe, a jakby chcieli to i więcej. Na prawdę nie ma żadnych podstaw do tego, żeby sądzić, że murowanie i autobus z Francją pozwoli nam dowieźć 0:0 przez ponad 120 minut z Francją, która na ten moment jest lepsza od Argentyny. Szczęsny wszystkiego nie wyłapie, choćby bardzo chciał. Autobus to nie jest rozwiązanie. Ciekawe, czy Czesław po Argentynie to zrozumiał.

1

@kynio302 Niemcy się za nich wstawili.

0

@Worny Czekam na taką samą wiadomość od Krychowiaka po Mundialu.

0

@patrykzmc2000 Czekam na taką samą informacje od Krychowiaka po Mundialu.

1

Ten Mundial ma tyle niespodzianek, tyle szokujących wyników i zakończeń, że to się w głowie nie miesci. To wszystko układa się tak, że w końcu ktoś spoza Europy zaskoczy, wygra mistrzostwo i to niekoniecznie będzie ktoś z Ameryki Południowej.

Kamerun to wezmie, i tym razem to Eto'o się będzie ze wszystkich śmiał.

0

@cris2706 Nie ma żadnej gwarancji, że Hiszpania Maroko przejdzie. Dziś totalna katastrofa w drugiej połowie.

1

Brawo dla Kostaryki. Panowie spokojnie z podniesionymi głowami możecie wracać do kraju.

1

@Miracle_aligner To za reparacje!

11

W takim wypadku, Hiszpanie utrzymać ten wynik.

0

@TheNekro94 I jeszcze mam ich mistrzostwo na kuponie. Zero szans.

1

@VamosRakieta Spokojnie do zrobienia

0

@Kaamilos87 Zmiana za fatalnego Balde

0

Balde dziś objeżdżany.

2

@bari_94 Bo mają lepszych pilkarzy, którzy grają w lepszych ligach/klubach. A nie, czekaj....

0

@mekston Portugalia to żaden pewniak z Maroko. Z nikim mocnym jeszcze nie grali. Zresztą niech przejdą tam Szwajcarię/Serbię najpierw

0

Busi co jakiś czas poddymia, żeby za nudno nie było

2

@P33ck David Silva, co to był za piłkarz swego czasu. Szkoda, że nigdy nie zagrał w Barcelonie.
Villi jeszcze długo nikt nie zdetronizuje

8

Szkoda, że Azpilicueta do nas nie przyszedł na ten rok/dwa. To jest jednak jakość i pewna opcja, do której Bellerin nigdy nie dorówna.

2

@Janiama Argentyna na razie rozkręca się z meczu na mecz. Zobaczymy co pokażą z kimś z górnej półki.

2

@ZielonySzparag Dlatego zmiana trenera dobrze by im zrobiła. Martinez to beton przywiązany do nazwisk. Na Euro 2024 jeszcze będą mogli namieszać.

4

@VamosDeJong Myślę, że nie. Enrique to raczej nie jest gość, który będzie kalkulował.

1

@wasacz Czekanie na świeżyzne i flaszeczka bimbru do tego. Kiedyś to było...

1

@agaFCB Bo łba do góry nie podniesie

0

@MateuszGotowka99 Gdyby nie kontuzja w 85'...

3

@MesQueUnClub96 Ymbabe, Dębelę dla LeBle

0

@ChampionLW Tomasz Jodłowiec razem z Krycha, albo Krzysiu Mączyński. Była paka

0

@ChampionLW No i Pazdan. Zwykły wybijak, ale gość miał turniej życia. Nic nie zawalił. Fabiański też dał od siebie. Kilka świetnych interwencji zaliczył

0

@ArterkHD Weźmie, albo nie weźmie. Tak to na razie wygląda.

0

@kejdzi Maroko jest mocne. Mogą namieszac.

1

@takisobiektos Wstydziłby się to mówic. W końcu skończy się farcik i ktoś się po nich przejedzie za ten pieprzony minimalizm i wieczne wyliczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?