Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Teledysk do jakiegoś disco polowego hitu nagrywał?
6
@Kondziubarca Sami kręcą na siebie bat. Żaden szanujący się kibic nie pójdzie na stadion ich wspierać.
2
@barcelonaLM Dla nas tylko Probierz, bo Kulesza się z Bento nie zrozumie.
1
@Kondziubarca Lewy jakby nie patrzeć walczył o kasę dla całej drużyny, a nie tylko dla siebie. Opieramy się o artykuł Włodarczyka, więc ponoć lewy chciał równego podziału, nie faworyzował się. Jedyne wyjście jako takie z sytuacji, to zrzeknięcie się tej śmiesznej premii. Klapa wizerunkowa i tak jest kosmiczna, ale możnaby ja tym trochę zmniejszyc
3
@Kondziubarca Przecież wtedy codziennie do końca rządów pisu miałby swoje 5 minut w każdych wiadomościach jak Tusk teraz. Zrobiliby z niego zdrajce i antypolaka
2
@hayek Niby wydaje się to śmieszna teoria, ale jak się zastanowić to nawet może i prawdziwa. To się robi przerażające
0
@Gall Możliwe, wpisuje się to w narrację, że nie raz pierdoli głupoty.
10
Boniek był jaki był. Głupoty nie raz palnal, nie raz zrobił (zatrudnienie Brzęczka, a potem zwolnienie go, gdy wykonał wszystkie postawione zadania). Jednak przyznać mu trzeba, że ten burdel w pzpnie ogarnął perfekcyjnie.
Obecnie znów mamy powrót do czasów Laty i bajlando leśnych dziadków. Jak to wszystko się potwierdzi to stracą wszyscy. Od związku po piłkarzy. Totalna wizerunkowa klapa. Brawo panowie.
1
@Transu96 A Czesławowi najbardziej ze wszystkich
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato Grają bardzo dobrze na tym turnieju. Szczerze mówiąc to niestety widzę ich w finale z tej strony drabinki.
U nich zawsze problem był z tym, że zatrudniają trenerów wątpliwej jakości. Kiedy tam Ostatnio był jakiś selekcjoner z topu? Ze znanym nazwiskiem? Wypalony Capello w 2007?
12
@Deviler Michniewicz kreował się na dobrego wujka. Tu rzucił zarcikiem, tu się rozpłakał, tu jakaś fajna anegdotke opowie. W rzeczywistości chłop jest taki śliski, że to jest po prostu szokujące. On mówi prawdę tylko wtedy jak się akurat zapomni. Nigdy nie powinien zostać selekcjonerem.
2
@Kondziubarca Dymy o pieniądze, na które w żadnym stopniu nie zasłużyli. To jest żałosne.
5
@klopx Lewy palcem pstryknie i jeszcze mu będą buty lizać. Bez niego nasza kadra nie istnieje, ktokolwiek byłby trenerem. Na każdy turniej po 2012 roku jeździliśmy dzięki jego bramkom.
1
@Kondziubarca To ten co mówił, że Messi to jest już leśny dziadek i nic nie pokaże na tych mistrzostwach?
1
@mekston Szwajcaria wjedzie do ćwierćfinału po karnych.
0
No cóż, Brazylia potwierdziła dziś to co wiadomo było jeszcze przed turniejem - jest w ścisłym gronie faworytów do mistrzostwa.
0
Piękny jest ten Dani Alves :)
0
@Firestone A 50-letni Roberto ciągle będzie lepszy od Desta i Semedo
0
@mekston Będzie jakieś 3:1 dla Brazylii. Nie widzę tej Chorwacji kompletnie w meczu z nimi, ale kto wie, może się zdziwię.
4
@rk Konflikt o kasę, na którą nie zasłużyli?
0
Dani zaraz pokaże Raphinhi jak się bramki strzela
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ptrx Alves wejdzie i zapakuje na 5;0
0
Z tej strony drabinki tylko Argentyna ma szansę z Brazylia, i to raczej nie ze względu na to jak gra.
0
Dani Alves na boisko. Joga Bonito piłka chodzi
4
@betonito Bez szans. Trójeczke przyjmą Chorwaci
3
Wrócił Neymar i wróciła Joga Bonito.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika