0

@Medium Teledysk do jakiegoś disco polowego hitu nagrywał?

6

@Kondziubarca Sami kręcą na siebie bat. Żaden szanujący się kibic nie pójdzie na stadion ich wspierać.

2

@barcelonaLM Dla nas tylko Probierz, bo Kulesza się z Bento nie zrozumie.

1

@Kondziubarca Lewy jakby nie patrzeć walczył o kasę dla całej drużyny, a nie tylko dla siebie. Opieramy się o artykuł Włodarczyka, więc ponoć lewy chciał równego podziału, nie faworyzował się. Jedyne wyjście jako takie z sytuacji, to zrzeknięcie się tej śmiesznej premii. Klapa wizerunkowa i tak jest kosmiczna, ale możnaby ja tym trochę zmniejszyc

3

@Kondziubarca Przecież wtedy codziennie do końca rządów pisu miałby swoje 5 minut w każdych wiadomościach jak Tusk teraz. Zrobiliby z niego zdrajce i antypolaka

2

@hayek Niby wydaje się to śmieszna teoria, ale jak się zastanowić to nawet może i prawdziwa. To się robi przerażające

0

@Gall Możliwe, wpisuje się to w narrację, że nie raz pierdoli głupoty.

10

Boniek był jaki był. Głupoty nie raz palnal, nie raz zrobił (zatrudnienie Brzęczka, a potem zwolnienie go, gdy wykonał wszystkie postawione zadania). Jednak przyznać mu trzeba, że ten burdel w pzpnie ogarnął perfekcyjnie.
Obecnie znów mamy powrót do czasów Laty i bajlando leśnych dziadków. Jak to wszystko się potwierdzi to stracą wszyscy. Od związku po piłkarzy. Totalna wizerunkowa klapa. Brawo panowie.

1

@Transu96 A Czesławowi najbardziej ze wszystkich

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato Grają bardzo dobrze na tym turnieju. Szczerze mówiąc to niestety widzę ich w finale z tej strony drabinki.

U nich zawsze problem był z tym, że zatrudniają trenerów wątpliwej jakości. Kiedy tam Ostatnio był jakiś selekcjoner z topu? Ze znanym nazwiskiem? Wypalony Capello w 2007?

12

@Deviler Michniewicz kreował się na dobrego wujka. Tu rzucił zarcikiem, tu się rozpłakał, tu jakaś fajna anegdotke opowie. W rzeczywistości chłop jest taki śliski, że to jest po prostu szokujące. On mówi prawdę tylko wtedy jak się akurat zapomni. Nigdy nie powinien zostać selekcjonerem.

2

@Kondziubarca Dymy o pieniądze, na które w żadnym stopniu nie zasłużyli. To jest żałosne.

5

@klopx Lewy palcem pstryknie i jeszcze mu będą buty lizać. Bez niego nasza kadra nie istnieje, ktokolwiek byłby trenerem. Na każdy turniej po 2012 roku jeździliśmy dzięki jego bramkom.

1

@Kondziubarca To ten co mówił, że Messi to jest już leśny dziadek i nic nie pokaże na tych mistrzostwach?

1

@mekston Szwajcaria wjedzie do ćwierćfinału po karnych.

0

No cóż, Brazylia potwierdziła dziś to co wiadomo było jeszcze przed turniejem - jest w ścisłym gronie faworytów do mistrzostwa.

0

Piękny jest ten Dani Alves :)

0

@Firestone A 50-letni Roberto ciągle będzie lepszy od Desta i Semedo

0

@mekston Będzie jakieś 3:1 dla Brazylii. Nie widzę tej Chorwacji kompletnie w meczu z nimi, ale kto wie, może się zdziwię.

4

@rk Konflikt o kasę, na którą nie zasłużyli?

0

Dani zaraz pokaże Raphinhi jak się bramki strzela

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ptrx Alves wejdzie i zapakuje na 5;0

0

Z tej strony drabinki tylko Argentyna ma szansę z Brazylia, i to raczej nie ze względu na to jak gra.

0

Dani Alves na boisko. Joga Bonito piłka chodzi

4

@betonito Bez szans. Trójeczke przyjmą Chorwaci

3

Wrócił Neymar i wróciła Joga Bonito.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?