0

@Kamiloza91 To tak jakbys zapytał co jest lepsze do meczu, piwo czy woda mineralna

0

@P33ck Portugalia i Chorwacja wylecą.

1

@VegetaPolska Najlepsze co mógłby zrobić dla swojej kariery trenerskiej. Przyszedł z awansował na mundial, wyszedł z grupy. Odejście w tym momencie byłoby na jego warunkach. Jeśli zostanie, to prędzej czy później poleci, bo już widać, że zawodnicy nie akceptują jego pomysłu na grę. Zaczną się kwasy, nie będzie wyników i będzie odchodził w zupełnie innej atmosferze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Deviler Oczywiście, że Lewandowski.

12

@LS Tak jestem zadowolony z tego co dziś pokazaliśmy. Stawiając autobus skazalibysmy się na lanie jak z Argentyna. Co ty byś więcej chciał? Uwierzyłeś, że mamy szansę na medal?

7

No i dobra. Jak się żegnać to w takim stylu. Bardzo dobra pierwsza połowa, druga już słabsza, ale i tak o niebo lepiej niż to było w fazie grupowej. Wreszcie jest ich za co pochwalić. Brawo Panowie, wstydu nie było. Można wracać z podniesioną głową.

1

@Peszko07 Mógł go dać od pierwszej minuty. Przynajmniej jaja by były dobre

26

@Messi1992 Kto by nie chciał zdjęcia z najlepszym piłkarzem w historii? Może to już ostatnia okazja

4

@Mixtape Bardzo dobry nawet.

3

@Szreko Gość wygrał jako trener Puchar Francji z Metz, dwa medale Pucharu Narodów Afryki. Mistrzostwo Polski, Puchar Polski i 1/8 Pucharu UEFA z Wisłą Kraków. To są spore osiągnięcia jak na trenera z Polski

1

Jak to możliwe, że jedyny polski trener, który potrenował coś poważnego za granicą i miał tam jakieś sukcesy nigdy nie został selekcjonerem reprezentacji Polski? Nawet nie wiem, czy kiedykolwiek był brany pod uwagę. Mieliśmy Janasa, Smudę, Fornalika, Engela, a o Kasperczaku nikt nie pomyślał.

0

@KlonaZepan Mamy równać do najlepszych, a nie średniaków.

0

@dawidinho Rozśpiewany naród. Kibicuje im mocno na tym Mundialu.

0

@KlonaZepan Nie opłaca sie. Za niski kurs

10

Widać, że trener Australii raczej się na Michniewiczu nie wzorowal

4

@JohnnyBarca Na każdego, prędzej, czy później niestety przychodzi czas...

0

@kryhaa Depayowi się kontrakt kończy i odejdzie za darmo, a Frenkie zostanie.

2

@zadafcb Z tego co pieprzy wynika, że nie

0

@barcelonaLM Pojedynek dwóch turniejowych drużyn. Będzie ciekawie

2

@Mario96w Na następnych zawodach go pokonam.

2

@mekston To jest faza pucharowa. Tu nie ma łatwych meczów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@MesQueUnClub96 Krychowiak to jeszcze do tej pory się z trawy wykręca po tej swojej rulecie z Argentyną
@Faro Aż tak źle nie będzie. Dostaniemy 2/3 bramki to Francuzi odpuszczą, zrobią zmiany i przeklepia do 90 minuty.

0

@Emhyr To znaczy krytykę Brzęczka (według mnie nie był trenerem na reprezentacje) popierałem, choć uważam, że momentami to już bardzo przesadzał (na przykład z tą książką i ogólne kręcenie beki) Później śmiać mi się chciało jak za najmniejszą pierdołe całe to towarzystwo wzajemnej adoracji leśnych dziadków krytykowało Souse ( jak on mógł powołać zawodnika X, czy Y, a nie wziąć naszego Z). Teraz już kompletnie nie oglądam Stanowskiego. Gość za takie samo gówno krytykował Brzęczka, podważał jego autorytet, a Czesia broni jak hart, wmawiając wszystkim, że to jakiś wizjoner/fachowiec. Zwykły hipokryta, a nie żadna wyrocznia

27

@Emhyr Krzysiu Stanowski to samo, no chyba, że trenerem jest ktoś inny niż kumpel to wtedy liczy się wszystko. xG, posiadanie piłki, oddawane strzały na mecz, styl, wrażenia artystyczne, a jak to nie wystarczy to jeszcze wyśmieje książkę selekcjonera i zrobi z tego program na kilka odcinków.

1

@tristan87 Zobaczymy jaką statystykę wybierze sobie po meczu z Francją. Będzie uznawał tylko interwencje bramkarza?

0

@Krzysiek_FCB Holandia 2:1 USA
Argentyna 3:1 Australia
Francja 4:1 Polska
Anglia 2:0 Senegal
Japonia (P) 1:1 Chorwacja
Brazylia 1:0 Korea
Maroko 1:2 Hiszpania
Portugalia 2:2 (P) Szwajcaria

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Volk Coś czuję, że Anglia dojdzie do finału niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?