3

Ronaldo showman. Najlepszy mecz w sezonie gra.

0

Gol Ronaldo na kuponie.

1

Urugwaj słabizna. Jak Portugalia pierwszą ustrzeli to później ich rozjadą.

2

@MesQueUnClub96 Walie już możesz wykreślić. Ich szanse na awans są mniej niż minimalne.

1

@Janiama Portugalia 0:0 Urugwaj

0

@AmigoBlancos Casemiro jest z Manchesteru.

2

@gacper Cały czas wali konia do gry Vinicusa

7

Hahaha Borek z tą za ładną bramką to już przesadził

3

@Matelel Hiszpania/Francja najlepiej na ten moment się zaprezentowaly.

11

@Emhyr Piłka 10/10. Nie można dostać lepszej

6

Szejker za prąd nie płaci?

3

Czemu nie gra Gumiraes? Przecież gość jest w tym sezonie lepszy niż Casemiro, Fred i Paqueta. Jakiś wymysł Tite?

1

@Esteban_ W punkt.

0

Taką piłkę zmarnować...

1

Nie ma Neymara i nie ma Joga Bonito.

0

@DonAndresFCB Harry Maglaja w repce to inny człowiek, więc może być ciężko.

5

@AmigoBlancos USA wygrać z Iranem/Iran z USA, i Walia opierdzielic Anglię tak tylko z 8:0

1

@tristan87 Patryk Jaki jest ślepy? Tak.

5

@PatrychoO Ronaldo: Wysral się publicznie na klub i trenera.
Świat: Powiedział jak jest, miał prawo i rację. Biedny Cris, gdzie on musi grać.

Messi: ściągał buta i zaczepił nogą o brudna i spocona koszulke Meksyku
Świat: hurr durr, skandal, brak szacunku, jechać z dziadem.

0

@PatrykBarca Kto jak kto, ale my Polacy doskonale powinniśmy wiedzieć, że da się mieć gorsza sytuację po dwóch meczach na mundialu. Zazwyczaj graliśmy już później o nic

2

@Katalonbar Skończy się najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. My dostaniemy 1 bramka od Argentyny, a Meksyk, który gra padake wygra 1 bramka j wyjdziemy na luzie z drugiego, co będzie sukcesem.

2

@PatrykBarca Belgia jeszcze ta grupę może wygrać. Problem w tym, że w dwóch meczach nie pokazali kompletnie nic.

48

@FabianMrozek Pedri nie jest od robienia liczb. Porównaj liczby Iniesty i Modricia. Powiesz mi, że Modric to lepszy piłkarz?

4

@Panpiwkarz Mundial na zwolnieniu też spoko. Jedyny minus to zlamana noga, ale przynajmniej jest czas na oglądanie meczów :D

6

Niepopularna opinia. Zostawilbym Albę na jeszcze jeden rok. Razem z Balde dobrze uzupełniają się na lewej obronie.
Jedyny minus to zarobki Jordiego

2

Szpaku na rolnika zaprasza. Kto się pisze?

0

@sebo939 Podał pomocną dłoń Flickowi po prostu.

1

@GeneralXavi Enrique chcial se utrudnić.

3

Brawo Jordi, dobry mecz.
Edit: aby zszedł i dupa

13

Spokój i opanowanie Pedriego z piłką to jest coś pięknego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?