Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ronaldo showman. Najlepszy mecz w sezonie gra.
0
Gol Ronaldo na kuponie.
1
Urugwaj słabizna. Jak Portugalia pierwszą ustrzeli to później ich rozjadą.
2
@MesQueUnClub96 Walie już możesz wykreślić. Ich szanse na awans są mniej niż minimalne.
1
@Janiama Portugalia 0:0 Urugwaj
0
@AmigoBlancos Casemiro jest z Manchesteru.
2
@gacper Cały czas wali konia do gry Vinicusa
7
Hahaha Borek z tą za ładną bramką to już przesadził
3
@Matelel Hiszpania/Francja najlepiej na ten moment się zaprezentowaly.
11
@Emhyr Piłka 10/10. Nie można dostać lepszej
6
Szejker za prąd nie płaci?
3
Czemu nie gra Gumiraes? Przecież gość jest w tym sezonie lepszy niż Casemiro, Fred i Paqueta. Jakiś wymysł Tite?
1
@Esteban_ W punkt.
0
Taką piłkę zmarnować...
1
Nie ma Neymara i nie ma Joga Bonito.
0
@DonAndresFCB Harry Maglaja w repce to inny człowiek, więc może być ciężko.
5
@AmigoBlancos USA wygrać z Iranem/Iran z USA, i Walia opierdzielic Anglię tak tylko z 8:0
1
@tristan87 Patryk Jaki jest ślepy? Tak.
5
@PatrychoO Ronaldo: Wysral się publicznie na klub i trenera.
Świat: Powiedział jak jest, miał prawo i rację. Biedny Cris, gdzie on musi grać.
Messi: ściągał buta i zaczepił nogą o brudna i spocona koszulke Meksyku
Świat: hurr durr, skandal, brak szacunku, jechać z dziadem.
0
@PatrykBarca Kto jak kto, ale my Polacy doskonale powinniśmy wiedzieć, że da się mieć gorsza sytuację po dwóch meczach na mundialu. Zazwyczaj graliśmy już później o nic
2
@Katalonbar Skończy się najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. My dostaniemy 1 bramka od Argentyny, a Meksyk, który gra padake wygra 1 bramka j wyjdziemy na luzie z drugiego, co będzie sukcesem.
2
@PatrykBarca Belgia jeszcze ta grupę może wygrać. Problem w tym, że w dwóch meczach nie pokazali kompletnie nic.
48
@FabianMrozek Pedri nie jest od robienia liczb. Porównaj liczby Iniesty i Modricia. Powiesz mi, że Modric to lepszy piłkarz?
4
@Panpiwkarz Mundial na zwolnieniu też spoko. Jedyny minus to zlamana noga, ale przynajmniej jest czas na oglądanie meczów :D
6
Niepopularna opinia. Zostawilbym Albę na jeszcze jeden rok. Razem z Balde dobrze uzupełniają się na lewej obronie.
Jedyny minus to zarobki Jordiego
2
Szpaku na rolnika zaprasza. Kto się pisze?
0
@sebo939 Podał pomocną dłoń Flickowi po prostu.
1
@GeneralXavi Enrique chcial se utrudnić.
3
Brawo Jordi, dobry mecz.
Edit: aby zszedł i dupa
13
Spokój i opanowanie Pedriego z piłką to jest coś pięknego