5

@Antimadridista~ Lucho: "Nie mów do mnie tato"

8

@pt9 Skandalem to jest to, że on w ogóle został selekcjonerem. Wielki taktyk i motywator, który nawet Legię potrafił spuścić do strefy spadkowej.

1

@Barca_Big_Moment Nie zdobył żadnego gola z gry chlopie. Sędzia przerwał grę gwizdkiem, bo uznał, że był faul. Ronaldo uderzył po gwizdku. Czyli żadnego gola nie było. To nie była nieuznana bramka.

5

Iran vs USA o wyjście z grupy. Będzie meczycho

1

Brawo Iran. Tak się gra w piłkę

0

@Kgorecki2500 Wyszlibyśmy obsrani jak na Meksyk. Nic by z tego nie było

0

Genialne to podanie do Azmouna bylo

1

@MESSIah16 Z takim antyfutbolem nie da się dojść do strefy medalowej.

5

@AmigoBlancos To jest Kwiatkowski. Normalne u niego

1

Iran też lepszy od nas. Czyli już tylko Katar i Kostaryka słabiej od nas się zaprezentowaly

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@karol97 Remis nic nam nie daje, tu muszą być 3 punkty, a żeby były, to trzeba strzelać w bramkę. Niestety jest to całkowicie sprzeczne z filozofią gry Czesia, więc nie wróżę nam jakiegoś sukcesu.

0

@patryk355 Trudno mieć mentalność zwycięzcy jak trener to śmieszny minimalista, który wmawia im, że jesteśmy słabsi i musimy się bronić.

2

Już wiadomo po co Jędza pojechał. Na konferencje będzie chodził

0

@BeziteX Nie strzelił żadnej bramki. Strzał Ronaldo był po gwizdku sędziego, nie anulował mu bramki. To są dwie różne sytuacje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcinK0000 Zagrał średnio ze wskazaniem na słabo. Na mvp nie zasłużył

14

@Pawel13sz Ale szef

0

Brazylia potwierdza aspiracje do złota. Dobrze się to ogląda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Się zdziwi mocno jak 4 południowo-amerykanskie drużyny wyjdą z grupy

1

Mocny kandydat do bramki turnieju i nagrody Puskasa

0

@trolownik Zagrał słabo. Nie zasłużył na mvp

0

@Kgorecki2500 Ruskim też byś kibicował?

2

@Worny Andres pokaż tam młodemu parę myczków, żeby był jeszcze lepszy

2

@Faro Raphinha na kadrze > Rodrygo i Antony razem wzięci

0

@marcin62 Chłop ma może szpotawe kolana jak Sylwester z Ajlawju

2

Dani Alves dziś parę minut zalapie mam nadzieję

2

Szpaku na mikrofonie to jest to

1

@Encore Bruno okradziony. Nawet Felix już bardziej zasłużył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?