6

@Chaoss No Leao może postrzelać.

1

Dawać Kanada brameczke

1

Piłka jest okrutna. Dawać Kanada po remis.

0

@Chaoss Już raz się próbował murować z Belgia. Skończyło się wiadomo jak.

0

W każdej reprezentacji jest przynajmniej jeden gość, który na skrzydle szybko potrafi przyjąć, zrobić różnice 1 na 1, pójść w drybling, z pokrętlem w nodze. Ładnie chodzą skrzydełka w Kanadzie teraz.
Gdy u nas skrzydłowy dostaje piłkę to gra do tyłu, albo wypuszcza sobie piłkę daleko i po prostu za nią biegnie.

2

@Barca1992 No będą mieć dużo ciężej niż Argentyna. Im zostały średnia Polska i Meksyk. Niemcy mają mocną Hiszpanię przed sobą.

5

@konajoncek Kostaryka przynajmniej potrafi kilkoma podaniami przemieścić się pod pole karne Hiszpanii. Rzadko to rzadko, ale czasem im się udaje. My z dużo słabszym niż Hiszpania Meksykiem graliśmy tylko lage.

2

@cris2706 Coz poradzić, że tak wybitny zawodnik musi w klubie grać z takimi plackami

6

@AlexDark00 Oni potrafią i chcą grać w piłkę. My nie potrafimy i nie chcemy grać.

0

@T^L Co tu porównywać. Jeden ma 18 lat i gra w pierwszym składzie Barcelony i swojej reprezentacji. Drugi ma 23 i jeszcze o takie kluby się nawet nie otarł. Ze 2 półki niżej Szymański jest.

1

Xavi zmieniaj wykonawcę karniaczkow. Pewny Ferranik

1

@Vamosdembouz Dalej piecze

0

@Zoker Laga na Robercika była grana i autobus byl stawiany

1

@barcelonaLM To muszą być piękne chwile dla kibiców United. Zgniłe jajo poza klubem, a teraz jeszcze to info o sprzedaży

0

@Encore Griezmann zawsze dobrze gra na takich turniejach

3

Piękny Giroud>Benzema

3

@macio_944 Jak się faza grupowa skończy będziemy oceniac

3

Bez Benzemy lepiej jakoś grają

3

Mocna będzie Francja. Dembele i Mbappe na bokach robią robotę, Griez zawsze jest dobry na turniejach + Giroud. Dziś świetny też Theo

2

@fart To byłby koniec złudzen o mistrzostwie.

2

@kuz To jest właśnie głupota. Mamy teraz eliminację euro. Mamy łatwa grupę, wręcz idealną, żeby nowy trener mógł powoli wdrażać swoje pomysły.
Znając życie, niestety zostaniemy z Micheniwiczem i zmarnujemy kolejny rok

4

@Deviler Jeśli tak, to ja nie wiem na co PZPN czeka. Brać go, dać mu czas i coś z tego będzie. Pora skończyć z nieudacznikamk powielajacymi polska myśl szkoleniowa.

0

@kuz Włochy to tak zero-jedynkowo. Raz są mistrzem Europy w pięknym stylu (o czym możemy pomarzyć), żeby zarax nie dostać się na mundial (gdzie my jesteśmy). Nie ma nic pomiędzy

1

@Sulimo Nie wiem czy trener Arabii chciałby. Tu trzeba po prostu trenera zza granicy, z innym spojrzeniem na piłkę. Dać takiemu czas i wyglądałoby to zdecydowanie lepiej

0

@FcPortoFan1999 Skończymy tak samo. Nie ma co bronić tego betona trenerskiego. Potrzeba nam trenera z prawdziwego zdarzenia

3

Theo zdecydowanie lepszy od brata

0

@FcPortoFan1999 Australia też jeszcze nie przegrała

0

@michal26 Bez względu na wynik na mundialu, dla mnie Michniewicz jest do zwolnienia. Nie robimy progresu, nie ma nic do zaoferowania oprócz bronienia się. Wylosowaliśmy grupę eliminacji euro, w której nie musimy się spinac. Możemy spokojnie budować zespół. Ogarnięty trener zza granicy zrobiłbh z tego drużynę walcząca i grająca na poziomie. Jest z czego rzeźbić. Wystarczy chcieć

3

@michal26 Z tym trenerem nie ma mowy. Kisimy się w tej polskiej myśli szkoleniowej, marnujemy ostatnie lata Lewandowskiego i potencjał tej drużyny

0

@GeneralXavi Argentyna 2:1 Meksyk
Polska 1:1 Arabia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?