Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Jak ciepły, to mógłbym w takim drzewo rąbać.
1
@PatrychoO Szkoda, że nikt nie zrobił jakiegoś fajnego podsumowania w ostatnim odcinku jak np. w Alo Alo. Ferdek siedzący z Halinka i wspominający najlepsze motywy z Pazdziochem, Boczkiem, Edziem i Babka to byłoby fajne zwieńczenie serialu. Ten ostatni odcinek to jakieś totalne nieporozumienie
3
Wszyscy wiedzą, że podlaska to najlepsza jest kiełbaska.
Arnold Boczek? Top!
20
@4drian0 Tomek jest w porządku gość.
15
@Cotutajsiedzieje To jest ta bomba o Messim na okładki gazet? To nieźle
3
@kynio302 Trzeba było zrobić jeszcze za życia odcinek pożegnalny z Pazdziochem i Boczkiem. Ciągniecie tego później i tak nie miało sensu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@macio_944 Tamtą kadrę aż się chciało oglądać. Mogliśmy z każdym grać jak równy z równym
4
@PatrykBarca Gdyby nie wojna na Ukrainie, to Czesio też grałby dziś sparing po wpierdolu w barażach od ruskich w Moskwie.
1
Gadaj zdrów. Messi odpowie na boisku
0
@Lathspell No mocniejsze drużyny mamy w grupie, więc wszystko mozliwe
1
Vidal po ostrym melanżu lepiej w bramkę celuje niż nasze talenty.
0
Czesiek dawaj Jędrzejczyka na boisko. Niech pokaże parę myczków
1
@FcPortoFan1999 Jak z Meksykiem nie wygramy to będziesz mógł przestać się obawiać, bo będzie po wszystkim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 Polska na mundialu w 2018 lepiej nie wyglądała
2
Szczerze mówiąc, to parsknalem smiechem, gdy usłyszałem nazwisko Scaloniego w kontekście kolejnego trenera Abicelestes. Uważałem, że to kolejny trener z łapanki, bez doświadczenia, który zaprowadzi tą kadrę donikąd. Bardzo się pomyliłem. Poukładał to gość niesamowicie, ma wyniki, a przy tym grają na prawdę niezłą piłkę. Szacun się należy.
5
@J4no No myślę, że Krychowiak byłby wyzywany od idiotów i słusznie zresztą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Pawel13sz Messi asysta/patelnia na podbudowanie pewności siebie młodego Alvareza przed turniejem. Pan Kapitan
0
@ChampionLW Po ewentualnej wygranej z Chile już będą.
0
@tristan87 Góralski przy Medelu wymięka
0
@Kwasiak98 Do tego mają dobrego trenera, który umie w turnieje reprezentacyjne.
2
@Ascend Chłopie my w tej wojnie jesteśmy, czy tego chcesz czy nie. Nasze czołgi i kraby pizgaja w ruskich na froncie aby jęczy. Wysylamy kupę broni,amunicji, sprzętu, umundurowania. Spora część natowskiego sprzętu jedzie z Polski. Przyjmujemy masę uchodźców i pomagamy im. To nie jest aktywny udział w wojnie?
Bezpośrednio polskie wojsko nigdy nie weźmie udziału w walkach na Ukrainie i żadna pojedyncza rakieta uderzająca w terytorium Polski tego nie zmieni. Jedynie tych ludzi, którzy zginęli żal.
1
@Ascend Tak celowo ostrzelali nas pociskiem przeciwrakietowym, używanym do obrony.
14
@AmigoBlancos Szkoda Nkunku. Zasłużył na grę w tym mundialu
6
@Encore Brutalne liczby dla Portugola. Stał się piątym kołem u wozu
1
@VegetaPolska Chłop płacze, że jest zmiennikiem w United, to pójdzie być zmiennikiem w Realu. Z pewnością. Tu właśnie chodzi o to, że On ma problem zaakceptować, że jego czas minął i pora pełnić inna funkcję w zespole. Carlo ogarnie mu łeb? Chłopie to nie jest małolat na początku kariery, tylko 40 letni gość, który osiągnął wszystko. Jeśli do tej pory nikt go nie ogarnął, to znaczy, że po prostu się nie da
0
Kacapom to się te rakiety nigdy nie skończą?
2
@MESSIah16 Dla mnie jak ktoś wsiada po wódzie do samochodu to jest mordercą, a nie nieumyślnym sprawcą...Tfu na takich