Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Criss18Barca Już wystarczy wspomnieć, że w Eliminacjach wyprzedzili Japonię, czy Australię. To nie są takie boby, jak się większości wydaje.
5
@Rewolucja123 Nie, wtedy powie, że od zawsze wierzył w Xaviego
1
@macio_944 Sam swoimi żałosnymi występami i pajacowaniem sobie na to zasłużył.
11
@taris Jak on kiedyś zostanie prezydentem tego klubu to przecież wszystkich tych prezesów ligi, sędziów szlag jasny trafi i krew nagła zaleje
29
Dariusz Szpakowski: "Proszę się nie martwić. Kartki z meczów ligowych nie liczą się na mundialu."
4
@Worny Nie ma chyba w Europie klubu, w którym tak wielu młodziaków stanowiłoby już o sile zespołu. Dlatego ta nasza nierówna gra mnie nie dziwi. W tym wieku chłopaki mają prawa mieć wahania formy
0
@Kgorecki2500 Madryciaki to by mu dali na 24 kolejki najlepiej. Antypolaki jedne. Jednak no głupie zachowanie Roberta w tym meczu, nie ma co zaklinać rzeczywistości.
0
@RosjaninBut Ocena 1 adekwatna za ten mecz niestety.
86
Tebas do Laporty: Zawieszę też twoją matkę, babkę. Zawiesze wszystkich na literę L. Rozumiesz?
0
@Worny Pique się w tańcu nie cyndoli.
2
@tristan87 Polewaj Sławek
60
Cep z Eleven się czepia Lapcia o świętowanie. Pan Joan to szef i może robić co mu się podoba. Chce świętować, to świętuje. Chce potańczyć, to tańczy. Chce się napić, to pije. Jak będzie chciał pójść do muzeum lotnictwa, to pójdzie to muzeum lotnictwa bulwa jego mać.
0
@Kszysiek7 W czwartek po meczu z Cadizem będzie jeszcze gorzej.
23
37/42 punkty zdobyte, 5 goli straconych po 14 kolejkach. To jest nasz najlepszy start w lidze od dawna. Świetnie i oby tak dalej.
1
@Worny Dla niego tego kilka minut pod presją to bardzo dużo. Dostał chłopak duże zaufanie.
11
Podczas meczu:
- Xavi sabotuje mecz
- Ta drużyna nie ma mentalu
- Raphinha na razie więcej płacze niż gra
- Frenkie jest niepotrzebny i już od lata miał byc w Manchesterze.
Pięknie chłopaki powyjasniali. Wygrać na takim trudnym terenie, grając większość meczu w 10 to jest coś. To jest kapitalny rezultat. Chłopaki pokazali charakter. Najpiękniejsze jest to, że Barca na tego lidera po prostu zasługuje.
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.
2
@Matmad Na razie wyjaśnione. Jak tak się skończy to powiedzą, że fart.
6
@Lionel_Messi10 Tragedii nie ma, ale Lo Celso to był mocny punkt. Oby Di Maria wrócił do dobrej dyspozycji
0
@Rust_Cohle Zrobią papa w 1/8 jak Liverpool w Lidze Mistrzów. Czyli nie zrobią.
1
@Deviler Słowacja to też miał być żaden rywal. Wcześniej Senegal też. Jeszcze wcześniej Rosja, Czechy, Grecja w grupie i miał być łatwy awans. Widze, że Polacy nigdy nie naucza się pokory..
2
@tomek8756 Zbyt blady jak na budowlańca.
1
@Uukasz_93 Michniewicz kreuje się na takiego zabawnego wujka, a w rzeczywistości chłop jest taki śliski...
8
@esem91 Słaby co najwyżej pod względem skuteczności i decyzyjności pod bramką rywala. Cała reszta chodziła aż milo
1
Rayo Vallecano - najlepszy klub w Madrycie.
0
@kamyk_23 Bierzemy 3 punkty. 0:1 po twardej walce i przełamaniu Robercika
6
@Derean Chyba jednak Hazard. W pewnym momencie Top 3 piłkarzy na świecie, a teraz chłopa po prostu nie ma. To jak on grał w Chelsea to była poezja i chciałem go w Barcelonie bardziej niż Coutinho, czy Dembele.
0
@Aragorn33 Niech się skończy tak samo
1
@Danqoo Valverde od Top 3 na świecie, do slabiaka w 4 dni. Zobacz jak
11
Plan jest bardzo prosty. Jutro Barcelona Xaviego Hernandeza pokonuje Osassune, następnie Real w słabej dyspozycji remisuje z Cadiz i zaczynamy mundial w eleganckich nastrojach.
1
@norbi77 Przecież wystarczyło strzelić więcej bramek niż Rayo, to nie byłoby problemu z sędzią