Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Krystian1588 Pedri samej piany sobie nalał. Widać brak doświadczenia
2
@tristan87 Chłop w 20 lat wygrał tylko dwie Ligi Mistrzów. Przereklamowany na maksa
0
@ptrx Przecież tu nie chodzi o wygranie Premier League. On ją całkowicie zdominował. Jest jak Ferguson ze swoim United. Mało kto może mu podskoczyć.
1
@GeneralXavi No co Ty? Gość wygrał tylko 5 z 6 ostatnich edycji Premier League, ale uja się zna.
0
@DaPidejpi Ten Monsterek to był top topów.
1
@draxidox O to to. Jakim niby sukcesem jest awans na Euro gdzie gra połowa kontynentu? Żadnym, to jest psi obowiązek dla kraju z 40 milionami ludzi i tak rozwinięta infrastruktura sportowa. Dopiero dojście do 1/4 uznałbym za sukces.
1
@David_Beckham Xavi, Iniesta, Luis Suarez
2
@Encore Jest nieśmiertelny Caceres. Wyjście z grupy na Spokojnie w ich zasięgu, może nawet 1/4
4
@MesQueUnClub_87 CR Junior pewnie musztardę jadł do Wielkanocy.
0
@FcPortoFan1999 Ja standardowo trzymam kciuki za Polskę, a po tym jak odpadnie to za drużyny spoza Europy i Hiszpanię.
3
@MesQueUnClub96 Julian Alvarez, albo Musiala.
7
@Joe_Pesci To ciekawe co się musiało dziać u niego w domu w 2021 roku.
2
@Lionel_Messi10 Bardzo dobrze zbalansowana kadra. Bramka, obrona, pomoc obsadzona bardzo dobrymi i solidnymi zawodnikami. W ataku bogactwo w postaci Lautaro, Alvareza i Di Marii. Dodać do tego Messiego i mamy jedną z najsilniejszych reprezentacji na turnieju.
1
@Encore A znając życie skończy się tak, że Lucho kolejny raz, na przekór wszystkim zaliczy udany turniej i pozamyka mordy.
0
@MESSIah16 Biorą Puchar Ligi Angielskiej w tym roku. City i Liverpool się nawzajem wyeliminuja. Arsenal już poleciał, a United ograją.
0
@krzysiobyczek Francja ma gorszy środek pomocy niż Brazylia.
0
@matirix20 Potencjal ciągle ma ogromny. Pytanie natomiast, czy zdrowie i głowa pozwolą mu go wykorzystać w pełni.
0
@msmsms Przecież to będzie mecz o pietruszkę. Argentyna będzie miala pewny awans, a my powrót do domu.
2
@Sensible Szacun.
3
@Encore Ooo Donny van de Beek. Niesamowicie zmarnowany potencjał
7
@Comentateiro Pele na orliku i bramki dopisuje
0
@dniel To i tak optymistycznie
0
@tristan87 Pewnie tam majty już pełne były po 5 bramce.
5
@Lionel_Messi10 Oby bez kontuzji
7
@PatrychoO Wreszcie ukazała się jego niemiecka natura
3
Cytaty znanych ludzi: "Barça wygrała 8:0 z Almerią? No to zobaczymy, czy nam też strzeli tyle goli."
0
@Nieznajomy Dobra Piątek, mimo, że jest słaby to jeszcze od biedy się obroni, ale reszta?
0
Już braku Krychowiaka się nie spodziewałem, bo ten gość czy gra w klubie, czy nie jest w kadrze od wielu lat non stop. Jednak powołania dla Jędzy, Damiana Szymańskiego, Grosickiego, czy Piątka to są chyba jakieś żarty.
0
@Antimadridista_WR Kumpel Czesiu zabiera ich na wycieczkę
5
@koksik2700 Neymar jeśli chodzi o skilla i czyste umiejętności go czapką nakrywa.