Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Chłop jest zbudowany jak atleta. Muskulatura jak gladiator, a wywala się jak małe dziecko. To jest po prostu żenujące.
8
I kto teraz będzie piąteczki madryciakom poakzywal po manitach w klasykach. Był Stoichkov, potem Geri. Teraz pora na Gaviego
4
@tristan87 Smutne to jak nie wiem...
3
Xavi, Messi, Iniesta, Busquets, Pique, Puyol, Alves i Valdes. Fundamenty najlepszej Barcelony w historii. Od przyszłego sezonu żadnego nie będzie w klubie, może Xavi jako trener się ostanie. Jak ten czas szybko spierdolil...
2
Gerard Pique - legenda Barcelony. Dziękuję za wszystko, za masę emocji, za dużo pięknych chwil, za te piątki po manitach w klasyku. Mimo ostatnich wyczynów na boisku zapamiętam go na zawsze jako jeden z fundamentów Wielkiej Blaugrany. Powodzenia w nowym etapie. Barcelona zawsze będzie Twoim domem.
0
Dzięki Gerard za wszystko. Momentami byłeś świetny i dałeś dużo radości, ale już najwyższa pora na pożegnanie.
4
Bryan Gil zagrał tylko 43 minuty w tym sezonie. Pamiętam, że jakis czas temu był na niego niezły hype i nawet plotki chodziły o Barcelonie.
1
@Survier Potrzeba czasu. Xavi to stosunkowo młody trener, a zawodnicy tacy jak Pedri, Gavi, Balde czy Araujo to są jeszcze nieopierzone talenty. Zagranie, doświadczenie boiskowe to wszystko przyjdzie wraz z czasem spędzonym na boisku.
Mam tylko nadzieję, że Xavi tez zrobi ten trenerski krok naprzód.
5
Eddie Howe to kolejny po Artecie trener do wyróżnienia w Premier League. Świetną robotę robi w Newcastle. Są wyniki, ale też bardzo dobrze ogląda się Sroki w tym sezonie.
0
@Faun A po co się pchać na to dziadostwo. Wystarczy, żeby oni nie wyciągali swoich zbrodniarskich łap do naszego kraju.
0
@Kessie Nie dziwię się. Jest w świetnym klubie, mimo, że z jego potencjałem obecnym w normalnej sytuacji nigdy by tu nie trafił. Piękne miasto do życia. Prawdopodobnie nigdy już nie zagra w klubie na takim poziomie. Każdy chciałby zostać, ale na szczęście dostał umowę tylko na rok.
1
@Mns21 Atletico znowu chce wydymać Barcelonę?
2
@AmigoBlancos Guardiola ich obu wyprzedzi, jednak 4 puchary Carlo będzie mu ciężko przebić.
1
@PatrykBarca Dla drużyn takich jak PSG, Bayern czy Real Liga Mistrzów zaczyna się od 1/8 finalu. To nie tylko PSG się będzie martwić kogo wylosuje. Ten kto trafi Paryżan też będzie miał przesrane.
To nie Barcelona, czy Juve dla których szczytem marzeń jest obecnie wyjście z grupy.
2
@Faro Żadne zaskoczenie. Co roku większość typuje ich do zwycięstwa. City kręci się w między 1/2 a finałem. PSG niedawno to samo.
6
Mógłby w tym roku ktoś spoza żelaznej czwórki faworytów (City, Real, Bayern, PSG) zaskoczyć i wygrać tą Ligę Mistrzów. Takie Porto, Milan albo Napoli z pucharem byłyby świetną historią.
7
@GeraltzKatalonii Do meczy 1/8 jeszcze daleko, mundial po drodze. Nie ma co wyrokować, bo forma na wiosne to będzie kompletna niewiadoma.
6
@Kamilos84 Tymczasem liga hiszpańska: Real 1, Barcelona 3, Sevilla 3, Atletico 4.
Później wychodzi Tebas i twierdzi, że La Liga dotrzymuje kroku Premier League. Dobrze jest, dobrze chłopaki robią
1
@Panpiwkarz City z Milanem, Tottenham z PSG, Real z Interem i reszta może być.
Benfice vs Eintracht, bo dwa razy Napoli napisałeś.
0
@mekston Z drugiej strony, jak się zepną to równie dobrze mogą każdego wyrzucić
11
@michal26 Chciałbym, żeby Barcelona się tak "ośmieszyła" jak PSG w tej grupie.
0
@foczkyyyhg Xavi to może wolał i Solera, ale to Kessie był za darmo
0
@KlonaZepan A jakiego masz innego prawego obrońcę dostępnego? Jedyna opcja to ta o której wspomniał @Faro . Alba lewo, Balde prawo.
No chyba, że chcesz grać Pique na środku obrony, ale to już sobie wybierz czy wolisz wylew na środku, czy z prawej strony.
0
@Rl9k1nG Balde-Eric-Kounde-Bellerin
Gavi-Frenkie-Pedri
Dembele-Lewy-Torres
4
@MESSIah16 Może jeszcze nie jest wielkie ale Newcastle idzie w dobra strone
0
@FcPortoFan1999 Po co ma iść do gorszego klubu?
3
@verdant Ale jak to? Przecież podobno Messi nie nadaje się na kapitana bo nie drze japy na boisku, nie kłóci się z sędziami i spuszcza głowę.
0
@FcPortoFan1999 Trudno wybrać największe rozczarowanie. Juventus nie wyszedł z grupy z Maccabi i Benfica. Atletico ostatnie miejsce z Bayerem, Porto i Brugee. My z kolei mieliśmy trudną grupę ale po tych wszystkich transferach i szumnych zapowiedziach też się skompromitowalismy.
0
@Zoker Problem w tym, że w Polsce spora część osób, która ma zabrane kwity za wódkę po prostu jeździ bez
0
Wreszcie koniec tej ogórkowej LM. Pora zagrać w rozgrywkach dla prawdziwych mężczyzn z potężnym Cristiano na czele