Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rayo Vallecano - najlepszy klub w Madrycie.
0
@kamyk_23 Bierzemy 3 punkty. 0:1 po twardej walce i przełamaniu Robercika
6
@Derean Chyba jednak Hazard. W pewnym momencie Top 3 piłkarzy na świecie, a teraz chłopa po prostu nie ma. To jak on grał w Chelsea to była poezja i chciałem go w Barcelonie bardziej niż Coutinho, czy Dembele.
0
@Aragorn33 Niech się skończy tak samo
1
@Danqoo Valverde od Top 3 na świecie, do slabiaka w 4 dni. Zobacz jak
11
Plan jest bardzo prosty. Jutro Barcelona Xaviego Hernandeza pokonuje Osassune, następnie Real w słabej dyspozycji remisuje z Cadiz i zaczynamy mundial w eleganckich nastrojach.
1
@norbi77 Przecież wystarczyło strzelić więcej bramek niż Rayo, to nie byłoby problemu z sędzią
0
@Bartek1817 Benzema w tym sezonie też już ich tak nie pociągnie jak przed rokiem. To był jego sezon konia, maks na jakiś go stać. W tym roku lepszy na pewno nie będzie
2
@Emhyr Szkoda dania dupy w klasyku, bo można było ugrać remis.
5
Dobrze, że Real nigdy nie rozmawia o sędziach, to przynajmniej nikt nie będzie płakał na konferencji.
1
Sędzia robił co mógł.
1
@kiper09 Nie zawsze. Tylko jak mają problem z wygraną.
0
@katalonczyk987 Chciałbyś.
2
@Cadafaz Nie, po prostu jakby chcieli to by wygrali, ale im się nie chce
1
@Faro Oni się rozwineli, a my zwinęliśmy
0
@Faro Chłopak jest dobry, ale do top 3 świata jeszcze mu daleko
0
@Kuuba77 Xavi majstra robi w tym sezonie. Trust the process
11
@Pedri16Future Odrazu widać, że chłop jest z innego regionu świata, i jego wiedza o krzywdach wyrządzonych narodom Europy wschodniej przez Rosjan jest szczątkowa
1
@Jacu327 Moim zdaniem wszystko zależy od wyników w lidze teraz.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie siądzie.
0
@msmsms 50 na 50. Jak zagra Ronaldo to awansujemy, jak nie zagra to możemy mieć problemy.
1
@Kapitan hawk Pedri potrafi, ale niestety rzadko próbuje.
1
Eleganckie derby. Wreszcie coś się dzieje w tej smutnej lidze.
0
Jak na taki paździerz, który gra Juventus, to trzeba przyznać, że zajebiście trzymają się w lidze. "Tylko" 4 punkty straty do drugiego Milanu.
3
@Kapitan hawk A później smieszki w internetach straszą Messiego jakimś Góralskim, Glikiem albo Jędzą. Chłop zna ostrą gre od podszewki. Żeby to przypadkiem nasi reprezentanci nie zdziwili się z jaką brutalnością potrafi zagrac Otamendi albo De Paul
3
@Lionel_Messi10 To trzeba było go brać z River, bo teraz to jego cena będzie zaporowa.
4
@SuperPatsonFCB To będzie festiwal gry obronnej w wykonaniu Polaków. Jak sobie pomyślę, że Glik będzie musiał nadążać za szybkymi Meksykanami to mam flashbacki z mundialu w Rosji, gdzie Pazdan przez pół boiska gonił za Cuadrado i był od niego wolniejszy, mimo, że Kolumbijczyk biegł z piłką.
0
@AmigoBlancos To coś nie w tą stronę ta remontada
5
@AmigoBlancos No to niech jeszcze przestaną punktować i będziemy zadowoleni.
0
@Kgorecki2500 Dziś zadziała efekt nowej miotły. Aston to bierze.