1

@Commando Nie ma kierowcy większego niż zespół. Chłopaka muszą tam utemperować bo jak jego ego będzie dalej rosło w takim tempie, to nie wróżę mu sukcesów na miarę Schumiego.

0

@Emhyr No i dobrze. Zamkniemy etap wpierdoli i otworzymy nową, zwycięską erę.

0

@Tasde Możesz przybliżyć tą historię z porwaniem?

1

To jakis brat Pedriego?

3

Fajny ten tor w Brazylii. Zawsze sporo się tu dzieje. Jeden z 3 moich ulubionych w kalendarzu.

2

@Homeopata8989 Fajnie chłop gra, ale znając życie jak przedłuża z nim kontakt to znowu mu się odechce

14

Mistrz świata czasem musi być samolubem i egoistą myślącym tylko o sobie, bo po prostu nie byłby mistrzem świata. Wie to Hamilton, wie to Max, wie to Alonso, wie to Vettel. Jeśli chodzi o charaktery, to oni nie różnią się zbytnio od siebie.
Jednak tutaj zachowanie Holendra debilne, bo zupełnie o nic już nie walczy. Mógł się fajnie odwdzięczyć Perezowi za te kilka razy, gdy bardzo mu pomógł. Szkoda Checo

0

@Majkel34 Pewnie byli głodni

0

@MesQueUnClub96 I dobrze. Niech se chłop z raz wygra

3

@Ojciec5tkidzieci Jak przegrają mistrza w tym roku to będą frajerami. Sezon temu to mieli chociaż rywala w postaci Lecha. Teraz nie ma nikogo kto by im zagroził

0

@msmsms Czemu beka? Gość jest bardzo szybki i do tego ma najlepszy samochód w stawce

7

@Khajio Na razie Schalke mu nie utrudnia

0

@FabianMrozek Zwykłe gadanie. Oglądałem Argentyne parę razy i im jest zdecydowanie bliżej kulturą gry do europejskiej piłki.

13

@MesQueUnClub96 Działoby się to samo co u ciebie w domu, po tym jak Bayern dostał w dupę z Villarealem w Lidze Mistrzów

3

@draxidox Widząc jej twarz słyszę z tyłu głowy ten denny i męczący głos: "Przez 8 ostatnich lat, Polcy i Polaki..."

0

@Ascend To będzie Portugalia

1

@AmigoBlancos 1) RPA 2010
2) Korea i Japonia 2002
3) Brazylia 2014
4) Niemcy 2006
5) Rosja 2018

4

@AmigoBlancos Qatar 2022, El Mundial de Jędza

8

Pomarzyć zawsze możesz Rudiger

2

@TheNekro94 Żeby trafić do Sportingu to pan ładny musiałby najpierw drastycznie obniżyć wymagania finansowe, a jakoś nie jestem pewny czy będzie na to chętny.

0

@TheNekro94 Nie wiem. Jakieś plotki były, ale nie chce mi się wierzyć, że w niebieskiej części Londynu są aż tak głupi

1

@TheNekro94 W styczniu przejdzie do Chelsea, która ostatecznie nie zakwalifikuje do LM bo wyprzedzi ją Manchester United

0

@Kinginiesta Szwajcarzy to tam jeszcze, ale nawet Polska jest, a Włochów nie ma.

0

@mekston Mercedes wyraźnie przyspiesza

0

@mekston Jedyne sensowne rozwiązanie.

0

@Herato 50 goli w sezonie ligowym nikt długo nie ruszy. Jestem przekonany, że nawet nikt się nie zbliży do tego wyniku

1

@Krystian1588 Pedri samej piany sobie nalał. Widać brak doświadczenia

2

@tristan87 Chłop w 20 lat wygrał tylko dwie Ligi Mistrzów. Przereklamowany na maksa

0

@ptrx Przecież tu nie chodzi o wygranie Premier League. On ją całkowicie zdominował. Jest jak Ferguson ze swoim United. Mało kto może mu podskoczyć.

1

@GeneralXavi No co Ty? Gość wygrał tylko 5 z 6 ostatnich edycji Premier League, ale uja się zna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?