2

@gumaz A taki był ładny, amerykański

0

@AmigoBlancos Raczej Portugalii i CRISTIANOOOO

0

@BorzyKrzys Dokładnie ten.

0

@VegetaPolska To ładnie żeś Boruca podsumował

0

@Kalipso Wystarczy obejrzeć Polska vs Arabia

0

@Rl9k1nG Nie ma goata tenisa na ten moment.

0

@msmsms On jeszcze swoje wygra.

49

@JohnnyBarca Lucho to zajebisty gość. Największą gwiazdą hiszpańskiej reprezentacji jest jej trener.

0

@Kamiloza91 Śmiało obstawiaj. Najwyżej im zapeszysz

2

@Pawel13sz To już bym Suareza wolał

3

@koziar I to wszystko zostało zmarnowane przez wybory żałosnych selekcjonerów niestety.

4

@Comfortable_ Po 4 punkty z Senegalem na koniec grupy jak najbardziej realne. Wtedy może tych bramek brakować. Zadecyduje wtedy, kto więcej strzeli Katarowi, albo mniej straci z Holandia.

3

@bartas97 Myślę, że remis 0:0 po kapitalnym widowisku

4

@LS Barca Xaviego jest liderem ligi. Ciekawe, czy Katar też da radę w swojej grupie

14

@takisobiektos Głupotę robią, bo bramki mogą im się przydać

2

@Outlook Spokojnie mogli strzelić na 2:1 do szatni

1

@Encore Po co im gosc, który nie strzela bramek?

6

@Kessie Jennifer Lopez Top

2

Brawo Leclerc! Pięknie to sobie wywalczył

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Criss18Barca I tak pewnie nie zrozumiał.

9

Na TVP Sport leci jeden z ostatnich meczów Samuela Umtitiego w karierze. Piękny to był dzik z dobrym wyprowadzeniem piłki. Przydałby się do pary z Araujo

0

@Criss18Barca I pięknie. Potem w kolejce jeszcze Iran i Afganistan

1

@P33ck Skoro nawet Messi nie dał rady, to podejrzewam, że nigdy nikt się do tego nie zbliży.

1

@Kessie Jak strzeli choć jedną na tym mundialu to będzie dobrze. Przecież my gramy tak, że zdobycie bramki graniczy z cudem

1

@Rust_Cohle Podobnie jak u Ciebie, tylko w E zamiast Niemców trzymam kciuki za Hiszpanie Luisa Enrique. Ogólnie to liczę na zwycięzcę mundialu spoza Europy.

3

@Criss18Barca Każdy sam wybierze sobie kto byl lepszy. Doceniam Roberta, to najlepszy polski piłkarz w historii, ale dla mnie zawsze lepszy będzie Suarez i nic tego nie zmieni.

2

@Robert1603 Jak dla mnie Serbia zaskoczy

4

@Kessie
Wencel: Panie Maurer, co pan zrobił w sprawie kapitana Nowakowskiego usiłującego w ’80 roku założyć wolne związki zawodowe w resorcie?
Franz: Odstrzeliłem mu łeb, z mausera 7,8 mm.
Wencel: Może pan to wyjaśnić?
Franz: Nowakowski zabił żonę i uprowadził córkę na dach, grożąc, że ją zrzuci, jeśli nie spełnią jego żądań.
Rutecki: Jakich żądań?
Franz: Rejestracji wolnych związków zawodowych i 2200 podwyżki.
Wencel: No i co?
Franz: I wszedłem na komin elektrociepłowni i strzeliłem mu w łeb. Co tu jeszcze wyjaśniać.
Wencel: Dali panu za to medal.
Franz: Komuś się spodobało, że jednym strzałem z 220 metrów trafiłem faceta w skroń, to mnie awansowali i zaczęli zapraszać na polowania.
Rutecki: Czy znał pan wcześniej kapitana Nowakowskiego?
Franz: Studiowaliśmy razem prawo. Witek… Kapitan Nowakowski był moim… kolegą moim był.

Genialny film. Wiele świetnych kreacji. Bogusław Linda jako Franz klasa sama w sobie, ale Janusz Gajos też dobra rola.

1

@agrad0 Przesrane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?