5

@bartekvisca Mamy w kadrze zawodników Barcelony, Juve, Napoli, Feeyenordu, Wolfsburga, Lens a nie umiemy nic pograć do przodu. Tu potrzeba trenera z prawdziwego zdarzenia, a nie kolejnego polskiego murarza.

6

Wczoraj: "Argentyna bez szans z Dania, czy Francją"
Dziś: Francja, Dania, Argentyna walczą o to, kto bardziej da dupy

7

@Barwindg Nie. My w ogóle nie umiemy grać

0

@IronSanHybrid z tysiąc razy oglądałem ten serial

1

@Cotutajsiedzieje Zachował się jak gówniarz

0

@Kamiloza91 Jak on ma grać, skoro jest ofensywnym graczem, a trener chcę się tylko bronić.

1

@prokofiew To tak samo jak Ronaldo. Piłkarz lecący obecnie bardziej na marketingu, niż na wynikach sportowych. Gość jest tragiczny od początku sezonu, a przekaz idzie taki jakby był ofiara indolencji reszty kolegów i trenera

1

@konajoncek Z taką grą jak dziś? To remis 0:0 maks. Nasi nie chcą atakować, a Arabia może akurat nie strzeli. Są wybiegani, przygotowanie taktycznie. Podsumowując - będzie bardzo ciężko

6

@Colon Można też jak Messi dziś. Po prostu źle wykonany karny. Lewy nie udźwignął presji. Każdemu się zdarza

0

@wojopancer Juz widzę nasza wygrana z wybiegana Arabia. Remis to jest maks

0

@kamiVeB Tak, z Argentyna będą wciry.

0

@ptrx Chyba od końca.

0

@Cariones Rickiego Martina

1

Trzeba było Glikowi dać kopać. Trafiłby na 100%

2

@Rust_Cohle Na to wychodzi panie Kohel

0

Obiektywnie panowie. Nie ma bardziej ślizgającej się drużyny od naszej.

1

@Uukasz_93 Z Kulesza jako prezesem? Nie oczekuj sensownego trenera.

0

@tomek8756 Barcy Koemana czasem udawało się zagrac dobry mecz.

3

Zdecydowanie najgorszy mecz tego mundialu jak do tej pory.

3

@JohnnyBarca Jutro Andrzej nam wolne zrobi?

6

@Nazio87 Trzeba stanowczo skończyć z tym gównem.

4

Panie Kulesza, po mundialu wsiadaj Pan w samolot do Arabii i leć po tego ich trenera. Gość to fachowiec, zawsze robi robotę w kadrach. Do tego ma polskie korzenie.

4

@gaucho104 Zasługa trenera Arabii. Kapitalnie przygotował drużynę do tego spotkania. Szkoda, że PZPN się do niego nie odezwie...

0

@P33ck I tak Hiszpania najlepsza z tego grona.

0

@KlonaZepan Szczerze to czym się podniecać w przypadku Polski na Euro 2016? Każdy mecz przepychany 1:0 albo w karnych. Na wielkim turnieju styl to drugorzedna sprawa. Jakby wygrali wtedy ten finał, to rękę dałbym sobie uciąć, że nikt dziś nie wspominalby tego jak wygrali, tylko to, że wygrali i Messi podniósł Puchar.

1

@hayek Jak dostaniemy w dupe to będzie bardzo slabo, a nie fajnie.

0

@Derean 4 lata w piłce to bardzo dużo.

1

@Rewolucja123 No przecież wiadomo, że ta porażka Argentyny nie przekreśla. Wszystko zależy od tego jak zareagują, czy będzie ta sportowa złość

0

Argentynczycy grali jakby myśleli, że jak nie przegrali od dwóch lat, to już nigdy nie przegrają i samo się wygra. Nie ma tak. Bardzo ciekawe jak zareagują.

0

Sensacja stała się faktem. Jesli dziś przegramy, to będziemy głęboko w dupie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?