Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@bartekvisca Mamy w kadrze zawodników Barcelony, Juve, Napoli, Feeyenordu, Wolfsburga, Lens a nie umiemy nic pograć do przodu. Tu potrzeba trenera z prawdziwego zdarzenia, a nie kolejnego polskiego murarza.
6
Wczoraj: "Argentyna bez szans z Dania, czy Francją"
Dziś: Francja, Dania, Argentyna walczą o to, kto bardziej da dupy
7
@Barwindg Nie. My w ogóle nie umiemy grać
0
@IronSanHybrid z tysiąc razy oglądałem ten serial
1
@Cotutajsiedzieje Zachował się jak gówniarz
0
@Kamiloza91 Jak on ma grać, skoro jest ofensywnym graczem, a trener chcę się tylko bronić.
1
@prokofiew To tak samo jak Ronaldo. Piłkarz lecący obecnie bardziej na marketingu, niż na wynikach sportowych. Gość jest tragiczny od początku sezonu, a przekaz idzie taki jakby był ofiara indolencji reszty kolegów i trenera
1
@konajoncek Z taką grą jak dziś? To remis 0:0 maks. Nasi nie chcą atakować, a Arabia może akurat nie strzeli. Są wybiegani, przygotowanie taktycznie. Podsumowując - będzie bardzo ciężko
6
@Colon Można też jak Messi dziś. Po prostu źle wykonany karny. Lewy nie udźwignął presji. Każdemu się zdarza
0
@wojopancer Juz widzę nasza wygrana z wybiegana Arabia. Remis to jest maks
0
@kamiVeB Tak, z Argentyna będą wciry.
0
@ptrx Chyba od końca.
0
@Cariones Rickiego Martina
1
Trzeba było Glikowi dać kopać. Trafiłby na 100%
2
@Rust_Cohle Na to wychodzi panie Kohel
0
Obiektywnie panowie. Nie ma bardziej ślizgającej się drużyny od naszej.
1
@Uukasz_93 Z Kulesza jako prezesem? Nie oczekuj sensownego trenera.
0
@tomek8756 Barcy Koemana czasem udawało się zagrac dobry mecz.
3
Zdecydowanie najgorszy mecz tego mundialu jak do tej pory.
3
@JohnnyBarca Jutro Andrzej nam wolne zrobi?
6
@Nazio87 Trzeba stanowczo skończyć z tym gównem.
4
Panie Kulesza, po mundialu wsiadaj Pan w samolot do Arabii i leć po tego ich trenera. Gość to fachowiec, zawsze robi robotę w kadrach. Do tego ma polskie korzenie.
4
@gaucho104 Zasługa trenera Arabii. Kapitalnie przygotował drużynę do tego spotkania. Szkoda, że PZPN się do niego nie odezwie...
0
@P33ck I tak Hiszpania najlepsza z tego grona.
0
@KlonaZepan Szczerze to czym się podniecać w przypadku Polski na Euro 2016? Każdy mecz przepychany 1:0 albo w karnych. Na wielkim turnieju styl to drugorzedna sprawa. Jakby wygrali wtedy ten finał, to rękę dałbym sobie uciąć, że nikt dziś nie wspominalby tego jak wygrali, tylko to, że wygrali i Messi podniósł Puchar.
1
@hayek Jak dostaniemy w dupe to będzie bardzo slabo, a nie fajnie.
0
@Derean 4 lata w piłce to bardzo dużo.
1
@Rewolucja123 No przecież wiadomo, że ta porażka Argentyny nie przekreśla. Wszystko zależy od tego jak zareagują, czy będzie ta sportowa złość
0
Argentynczycy grali jakby myśleli, że jak nie przegrali od dwóch lat, to już nigdy nie przegrają i samo się wygra. Nie ma tak. Bardzo ciekawe jak zareagują.
0
Sensacja stała się faktem. Jesli dziś przegramy, to będziemy głęboko w dupie.